دعانویس

دعا نویسی و طلسم جدایی

دعا نویسی و طلسم جدایی | یا حداقل، مشخص بود که چند فرد شگفت‌انگیز به جاودانگی دست یافته‌اند، اما یافتن این جاودانه‌های دائوئیست آسان نبود و می‌توان فرض کرد که آنها موجوداتی اسطوره‌ای هستند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | نه انسان‌های زنده‌ای که می‌توانیم به آنها ایمیل بزنیم و بپرسیم چگونه این کار را کردند.

دعا نویسی و طلسم جدایی

دعا نویسی و طلسم جدایی | و مطمئناً، بسیاری از کسانی هستند که معتقدند جاودانگی واقعی که دائوئیست‌های کیمیاگری به دنبال آن هستند.

استاد | جاودانگی روحانی است، زمانی که این کلاف فانی ریخته شود. در هر صورت، جاودانگی روحانی یا جاودانگی جسمانی، تمرین دائوئیست‌های کیمیاگری درونی به اندازه تمرین‌های یوگای هندی چالش برانگیز است. اولین اولویت یک کیمیاگر درونی حفظ انرژی خود است.

دعا نویسی و طلسم جدایی | برای جاودانگی جسمی، فرد باید واقعاً سالم باشد و این نیاز به فداکاری و تلاش بسیار دارد. می شد انجام داد!

هنگامی که به دنیا می آییم، مقدار مشخصی از سه نوع اصلی انرژی به ما داده می شود: انرژی مولد (به نام جینگ)، که امیال جنسی ما را تغذیه می کند.

دعا نویسی و طلسم جدایی | انرژی حیاتی (انرژی معروف چی) و انرژی روح (به نام شن). در حالی که این انرژی ها ما را با رشد در رحم مادرمان پر می کنند، ذهن و بدن از قبل شروع به جدا شدن می کنند.

وقتی به دنیا می‌آییم، از نادانی‌مان شروع به از بین بردن سه انرژی اصلی خود می‌کنیم. هر زمان که حتی به رابطه جنسی فکر کنیم، انرژی تولیدی خود را از دست می دهیم.

READ  طلسم فراری دادن دشمن

دعا نویسی و طلسم جدایی | چی ما از طریق احساسات ما به بیرون نشت می کند و شن ما وقتی افکارمان جاری می شود گم می شود. این نشت ها همان چیزی است که ما را ضعیف می کند.

باعث بیماری می شود و در نهایت منجر به مرگ ما می شود. 31 از طریق تمرین کیمیاگری، از طریق دگرگونی درونی، می توان ذخایر اصلی انرژی ما را بازسازی کرد و می توانیم سلامت و طول عمر را دوباره به دست آوریم.

دعا نویسی و طلسم جدایی | دائوئیسم کیمیاگری بر تحریک و تعادل انرژی در هر دو جنبه یین و یانگ تمرکز دارد. انرژی یین اژدها است: انرژی یانگ ببر است.

برای یکسان سازی یین و یانگ باید تمام انسدادهای موجود در بدن را از بین ببریم تا این انرژی ها بتوانند در سه دیگ به نام tan-t’iens متحد شوند.

دعا نویسی و طلسم جدایی | فرآیند تحریک این انرژی ها شامل نفس ما می شود. تنفس سریع آتش یانگ را به دیگ‌های میانی و بالایی هدایت می‌کند.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 5 =