دعا نویسی و طلسم برای ازدواج


نظرات

مقاله علمی

دعانویس

دعا نویسی و طلسم برای ازدواج | مردی که در این ایستگاه کابلی اجتماعی با او مصاحبه می شود، پاولی زینک بود. پل از سال 1980 یوگا تدریس می‌کرد و به دیدن بدن‌های انعطاف‌پذیر عادت داشت.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | اما هرگز کسی را به اندازه پائولی 42 در حرکات انعطاف‌پذیر و برازنده ندیده بود. پل تصمیم گرفت با او ملاقات کند و از طریق ایستگاه تلویزیونی محلی او را پیدا کرد.

دعا نویسی و طلسم برای ازدواج

دعا نویسی و طلسم برای ازدواج | پاولی از گاراژ خود به میمون کونگ فو آموزش می داد، جایی که به عنوان مکانیک امرار معاش می کرد.

استاد | در این گاراژ بود که پائولی اولین درس خود را در یوگای دائوئیستی 43 به پل داد.

دعا نویسی و طلسم برای ازدواج | هنگام ورق زدن کانال های تلویزیونی در سال 1987، پل گریلی متوجه شخصی شد که واقعاً توجه او را جلب کرد.

چیزی که واقعاً توجه پل را به خود جلب کرد جنبه یین یوگای دائوئیست بود، ژست های طولانی مدتی که پائولی از آن لذت می برد.

دعا نویسی و طلسم برای ازدواج | اگرچه شاگردانش از اصطلاح «تحمل» استفاده می کردند. پل به گروه کوچکی از دانش آموزانی که با پائولی درس می خواندند پیوست و برای سال بعد با او درس های هفتگی می گرفت.

پس از اینکه چو چت لینگ به ایالات متحده نقل مکان کرد، شروع به جستجوی شخصی کرد که بتواند آموزش هایی را که عمویش به او آموخته بود به او منتقل کند.

دعا نویسی و طلسم برای ازدواج | گذراندن دوره آموزشی وظیفه هر دانش آموزی است: هنگامی که یک استاد آموزش شما را کامل کرد، وظیفه شما یافتن و آموزش نسل بعدی دانش آموزان است.

READ  دعا نویسی عالی

چو چت لینگ شاگرد خود را در پاولی پیدا کرد. پاولی از سال‌های نوجوانی هنرهای رزمی می‌خواند، اما زمانی که استاد لینگ را در سال‌های دانشگاه ملاقات کرد.

دعا نویسی و طلسم برای ازدواج | خود را وقف این آموزش جدید کرد. استاد لینگ به خانه پائولی می آمد و به مدت هفت سال هر روز شش تا هشت ساعت به او آموزش می داد!

نیمی از تمرینات یوگا دائوئیست و نیمی دیگر هنرهای رزمی بود. پس از سال هفتم، بازدیدهای استاد لینگ کمتر بود و در سال دهم، او پائولی را جانشین خود اعلام کرد.

دعا نویسی و طلسم برای ازدواج | استاد لینگ در نهایت به آسیا بازگشت و پائولی را برای ادامه گسترش دانش ترک کرد. هیچ زمانی استاد لینگ هزینه تدریس خود را پرداخت نکرد.

پائولی چیزهایی را که یاد گرفت به اشتراک گذاشت، و او آن را به روشی مشابه با روشی که به او آموخته بود به اشتراک گذاشت.

دعا نویسی و طلسم برای ازدواج | کلاس هایی که او ارائه می کرد طولانی بود و اغلب از ساعت 8 شب شروع می شد. و تا ساعت 1 یا 2 بامداد ادامه دارد.

سبک تدریس ارائه شده توسط چو چت لینگ، و سپس توسط پاولی، سنتی نبود: آنها شخصیت های خود را به آن اضافه کردند.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × یک =

نوشته های مشابه