دعانویس

دعا نویسی و جادو

دعا نویسی و جادو | ابتدا، تکنیک‌های تنفس مورد بحث قرار می‌گیرد، دانش این تکنیک‌ها نه تنها تمرین شما را عمیق‌تر می‌کند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | بلکه اغلب می‌تواند برای برخی از تکنیک‌های مدیتیشن که عمدتاً بر تنفس متکی هستند، ضروری باشد.

دعا نویسی و جادو

دعا نویسی و جادو | به همین ترتیب، اولین روش‌های مدیتیشن نشسته که مورد بحث قرار گرفت، پایه‌ای برای تمرین‌های بعدی و پیشرفته‌تر نیز خواهد بود.

استاد | بنابراین یادگیری و تسلط بر این روش‌ها ممکن است شما را قادر سازد بدون مشکل زیاد به روش‌های پیشرفته ادامه دهید.

دعا نویسی و جادو | اگرچه این کتاب در یک کلیت جریان طبیعی سازماندهی نشده است، ممکن است انتخاب کنید که کتاب را به این صورت بخوانید.

هر بخش و حتی فصل های جداگانه در نظر گرفته شده است تا در صورت نیاز به عنوان محتوای مستقل عمل کنند.

دعا نویسی و جادو | اگر فقط به یک موضوع خاص علاقه دارید، می توانید به آن بپردازید و درست از وسط شروع به خواندن کنید.

شما باید شرح و بحث در مورد موضوع انتخاب شده را تا آنجا که محدودیت های این کتاب اجازه می دهد کامل بیابید.

دعا نویسی و جادو | شما گهگاه متوجه خواهید شد که برخی از این فصل ها به ایده هایی که قبلاً بحث شده است اشاره می کنند.

در چنین شرایطی، برای درک بهتر مفاهیم مورد بحث، ارزش آن را دارد که آن فصول مورد بحث را نیز مطالعه کنید.

دعا نویسی و جادو | این کتاب بر روی یک روش یا تکنیک خاص تمرکز نخواهد کرد، و همچنین به عمق یا جزییات زیادی در مورد هیچ کدام نمی‌پردازد.

READ  دعانویسی شرعی

از آنجایی که هیچ یک از روش‌ها برتر یا بهتر از دیگری نیست، شما تشویق می‌شوید تا هر تعداد که احساس راحتی می‌کنید، به کار ببندید، امتحان کنید و ارزیابی کنید.

دعا نویسی و جادو | سپس به هر یک از روش‌هایی که به نظر جذاب‌ترین یا طبیعی‌تر است، پایبند باشید. این محتمل ترین راه برای ادامه تمرین در مدت زمان طولانی خواهد بود.

بیشتر تمرین‌هایی که شرح داده شد، اصول اولیه را پوشش می‌دهند، فقط کافی است شما را در سفرتان شروع کنید.

دعا نویسی و جادو | اینکه هر مبحث چقدر جزئیات پوشش داده خواهد شد، به طور کلی به این بستگی دارد که چه مقدار جزئیات را می توان با موفقیت در یک کتاب، بدون استفاده از اصطلاحات خاص، در صورت امکان، برای مبتدیان پوشش داد.

متوجه خواهید شد که برخی از فصل‌ها طولانی‌تر هستند و به جزئیات بیشتری نسبت به بقیه پرداخته‌اند. طبیعتاً، این نتیجه ساده‌تر یا درک آسان‌تر برخی مفاهیم است و برخی دیگر ممکن است کمتر واضح به نظر برسند، یا حتی ممکن است در ابتدا بحث‌برانگیز به نظر برسند.

دعا نویسی و جادو | هر جا که بحث تا حدودی مفصل‌تر باشد، چنین بحثی ارائه خواهد شد. در حالی که این می تواند منجر به توضیحاتی تا حدودی خسته کننده شود.

درک مفاهیم دشوار می تواند با ارائه اطلاعات پس زمینه بیشتر آسان تر شود. بدون هیچ گونه بی احترامی به ادیان یا معنویات، تا حد امکان جنبه های مذهبی یا معنوی هر روش حذف شده است تا از ایجاد مزاحمت در دیدگاه های احتمالاً متفاوت دیگران جلوگیری شود.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 2 =