دعانویس

دعا نویسی مهر و محبت

دعا نویسی مهر و محبت | بعد از یک روز آموزش، مصاحبه و جلسات، نیاز داشتم که با بدنم ارتباط برقرار کنم. با خودم فکر کردم، “چه راهی بهتر از یک دویدن خوب و طولانی برای پایان دادن به این روز؟” همراه من در آن روز نیک تراوتز بود، یک مرد جوان آرام، ملایم و بسیار خوش اندام که یک اسکی باز حرفه ای در صحرای کانتری بوده است.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | من همیشه نیک را مسخره می‌کردم که به نظر می‌رسد او هرگز برای دویدن‌های ما تمرین چندانی نکرده است.

دعا نویسی مهر و محبت

دعا نویسی مهر و محبت | به نظرم می‌رسد که او بیشتر به آمادگی جسمانی که از طریق اسکی به دست آورده است.

استاد | تکیه می‌کند. وقتی او برای ماراتن واترفرانت تورنتو به من ملحق شد، فقط ده روز قبل تمریناتش را شروع کرده بود. او قطعا بعد از مسابقه درد داشت، اما به خط پایان رسید.

دعا نویسی مهر و محبت | من در تپه‌های سرسبز ورمونت بودم برای تدریس سالانه‌ام در کارمه چولینگ، یک مرکز شامبالا واقع در منطقه‌ای به نام پادشاهی شمال شرقی، منظره‌ای زیبا از تپه‌های غلتان پر از گاو و سگ‌های گاه به گاه.

اغلب وقتی با هم می دویدیم زیاد حرف نمی زدیم. اما در این دویدن خاص، هنگامی که در اواخر روز به آرامی در تپه‌های ورمونت می‌پیچیدیم.

دعا نویسی مهر و محبت | درگیر چیزی شدیم که من دوست دارم هنر گفتگو را در نظر بگیرم. ما به سادگی از همراهی یکدیگر لذت بردیم.

موضوع خاصی در دست نبود و نکته خاصی برای گفتگو وجود نداشت. بلکه از گفتگو به عنوان راهی برای ابراز دوستی خود استفاده می کردیم.

READ  نوشتن دعا زبان بند شوهر

دعا نویسی مهر و محبت | آرام بودیم، گاهی داستان می‌گفتیم و گاهی شوخی می‌کردیم، احساسات و بینش‌ها را به اشتراک می‌گذاشتیم.

گاهی از نیک می‌پرسیدم که اسکی‌اش چطور پیش می‌رود، یا از من می‌پرسید که سفر و تدریس چطور پیش می‌رود.

دعا نویسی مهر و محبت | در مواقع دیگر سکوت حاکم بود. هیچ ناهنجاری و نیاز خاصی به صحبت وجود نداشت. وقتی صحبت نکردیم، فضا در دویدن باز شد.

در همان زمان، ما در دویدن خود کاملاً هدفمند باقی ماندیم، که در نهایت آن روز بیست مایل طول داشت. در پایان، هر دوی ما به احساس طبیعی و بی دردسر بودن آن اشاره کردیم.

دعا نویسی مهر و محبت | نیک گفت که این یکی از لذت بخش ترین دویدن های او بود و من هم همین احساس را داشتم. دویدن زمانی است که می توانیم آرام شویم و با دوستان باشیم.

گفتگو بخشی طبیعی و جدایی ناپذیر از آن تجربه است. ما می توانیم در مورد موضوعات مهم زندگی خود صحبت کنیم یا به سادگی در مورد آب و هوا یا نحوه دویدن خود صحبت کنیم.

دعا نویسی مهر و محبت | مکالمه دویدن را از یک ورزش انفرادی به یک ورزش همگانی تبدیل می کند. با بسط، گفتگو جزء لاینفک جامعه بشری است.

مکالمه با بحث و گفتگو یا مطرح کردن نکات صحبت متفاوت است. بلکه بیان انسانیت ذاتی ماست. کلماتی که به زبان می آوریم صدای آن شادی، مهربانی و عشق است.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − 8 =