دعانویس

دعا نویسی محبت

دعا نویسی محبت | ما نیز می توانیم یک فعالیت انفرادی و تنهایی را انجام دهیم و آن را به یک دوره پویا برای توسعه قصد خود برای کمک به جهان تبدیل کنیم.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | ایجاد چنین قصدی از طریق دویدن می تواند تمرینی شاد و رهایی بخش باشد. ما به طور خودکار قوی تر می شویم و می توانیم به دیگران کمک کنیم.

دعا نویسی محبت

دعا نویسی محبت | همچنین، از چنین نیت قوی، ایده ها و الهامات بدون شک به دنبال خواهد بود. این به ما بستگی دارد که چگونه می خواهیم از دویدن خود استفاده کنیم.

استاد | اما باید بدانیم که ما انسان ها این راز بزرگ را داریم که به نیت معروف است. تفکر اژدها: شفقت و بی خودی تفکر برای اژدها بی نفسی است که فراتر از محدودیت های خود است.

دعا نویسی محبت | همه این موجودات راه های قدرتمندی برای توسعه نیت خود داشتند. از طریق آن نیت آنها توانستند به دنیا کمک کنند.

وقتی نفس ما درگیر می شود، دیدگاه خود را از دست می دهیم. ما نمی توانیم احساس دیگران را در نظر بگیریم.

دعا نویسی محبت | در این تفکر ما کشف می کنیم که چگونه در مسیر خود قرار نگیریم. مثل همیشه، مهم است که به یاد داشته باشید که ما خودمان را بی‌اهمیت جلوه نمی‌دهیم یا خود را تحقیر نمی‌کنیم.

فکر کردن به اینکه چگونه می توانیم کمی فداکارتر باشیم، فضای بیشتری برای خانواده و دوستان در ذهن و قلب ما ایجاد می کند.

دعا نویسی محبت | این یک مراقبه عمیق است که در آن به این فکر می کنیم که چگونه همیشه خود را در اولویت قرار می دهیم و در نتیجه بسیاری از موقعیت ها را خراب می کنیم.

READ  راههای ابطال طلسم جدایی

چگونه می توانیم کمی فداکارتر باشیم؟ از طریق ورزش، می‌توانیم حسی متورم از نفس خود به دست آوریم. در این تفکر ما آن گرایش را رها کردیم.

دعا نویسی محبت | وقتی فکر می‌کنیم روز بدی را پشت سر گذاشته‌ایم، اغلب این نفس ماست که شکست خورده است. اگر منیت کمتری وجود داشته باشد، کمتر مورد ضرب و شتم قرار می گیرد.

پس اکنون فکر می کنیم که ما خانه، شغل و لباس ما نیستیم. ما حتی لزوماً بدن خود یا تناسب اندام خود نیستیم. به این ترتیب ما فروتنی و نرمی را توسعه می دهیم.

دعا نویسی محبت | اگر به طور منظم اژدها را تمرین کنیم، متوجه خواهیم شد که خود اساساً یک توهم است. این خود سراب مانند همیشه در حال تغییر و تغییر است، اما هرگز واقعاً وجود ندارد.

کشف عمیقی که توسط مراقبه اژدها انجام شد این است که هیچ منیتی برای کمتر بودن وجود ندارد. شما نمی توانید چیزی را که هرگز نداشته اید از دست بدهید.

دعا نویسی محبت | بنابراین این مراقبه اغلب در دو مرحله رخ می دهد. در مرحله اول، ما در مورد راه هایی فکر می کنیم که کمتر خود محور باشیم. در تعمق عمیق‌تر دوم، منعکس می‌کنیم که خود یک توهم است.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − چهار =