دعا نویسی فال


نظرات

مقاله علمی

دعانویس

دعا نویسی فال | زیرا وقتی ما برای چیزهای خوب کار می‌کنیم، همیشه آسان نیست. در واقع، می تواند کاملاً دردناک باشد. وقتی می خواهم ده روز یا یک ماه مدیتیشن بنشینم به آن فیل فکر می کنم.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | این روزها می تواند هجده ساعت باشد. باید ساعت دو و نیم بامداد بیدار شویم تا ساعت سه شروع کنیم، و شاید تا ساعت ده شب، مراقبه ها و دعای عبادی ما تمام نشود.

دعا نویسی فال

دعا نویسی فال | اما به ندرت با این موضوع افسرده از خواب بیدار می شوم. معمولا من احساس اشتیاق می کنم.

استاد | شعار دادن و مدیتیشن ساعت به ساعت، چه در اتاق سرد باشد و چه گرمای غیرقابل تحمل، من روحیه اشتیاق دارم زیرا فعالیت من برای یک هدف خوب است.

دعا نویسی فال | بلکه باید لذت پریدن فیل را در یک روز گرم و غبارآلود در حوضچه‌ای از آب خنک داشته باشیم. این تشبیه به من الهام می‌بخشد.

نه تنها درک خود را عمیق تر می کنم، بلکه نظم و انضباط من به دیگران نیز کمک می کند. برخی از مراسم شامل دعا برای افراد بیمار است.

دعا نویسی فال | صومعه‌ها سالانه تمرین‌های طولانی را برای صلح و سلامت عمومی و رفاه همه موجودات انجام می‌دهند.

من این نوع تلاش را برای دویدن و ورزش خود در صبح‌های سرد بی‌شماری و بعدازظهرهای گرم و طاقت فرسا به کار برده‌ام.

دعا نویسی فال | که اغلب تنها فرصت من برای دویدن در زمان تدریس یا مطالعه در صومعه است. سعی می کنم با شادی آن فیل به سرما یا گرما یا خستگی ام نزدیک شوم.

READ  زمان نوشتن دعای رزق و روزی

چون می دانم دارم کار خوبی انجام می دهم. مانند بسیاری از دوندگان، به ندرت از دویدن پشیمان می شوم. با شادی و نظم شیر، تقریباً در هر شرایطی می توانم بدوم.

دعا نویسی فال | یک زمستان برای نیمه ماراتن میامی تمرین می کردم. من در کیپ برتون، یکی از شرقی ترین نقاط آمریکای شمالی بودم. این جزیره به طرز خیره‌کننده‌ای زیبایی است.

با گوزن‌هایی که در اطراف پرسه می‌زنند و عقاب‌های طاس روی درختان نشسته‌اند. این جزیره ریشه آکادی دارد و به کمانچه زدن سلتیک معروف است.

دعا نویسی فال | اما من برای یک سلید آنجا نبودم. داشتم یک استراحت مدیتیشن انجام می دادم. من راهی پیدا کرده بودم که در برخی از دوها دزدکی حرکت کنم.

و هنوز یک دوی طولانی قبل از مسابقه باید انجام دهم. شب قبل از دویدن طولانی من، کولاکی به راه افتاد. صبح روز بعد، جاش سیلبرستاین، دستیار من که برای اولین ماراتن کامل خود تمرین می کرد.

دعا نویسی فال | از اینکه نتوانستیم بدویم کاملاً ناامید شد. اما به بیرون نگاه کردم، دیدم که برف متوقف شده است و سرزمین عجایب سفید خارق العاده ای را در زیر آسمان صاف و آبی نمایان می کند.

پس گفتم: «بریم.» کفش‌های دویدن‌مان را در کیسه‌های پلاستیکی گذاشتیم و با کفش‌های برفی بیرون رفتیم. فقط چهل و پنج دقیقه طول کشید تا از جاده طولانی در برف تا کمر عبور کنیم.

دعا نویسی فال | بالاخره به جاده ای رسیدیم که کاملا ساکت بود. خوشبختانه یک برف روب قبلاً وارد شده بود. سپس برای دو ساعت دویدن رفتیم.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × سه =

نوشته های مشابه