دعا نویسی عالی


نظرات

مقاله علمی

دعانویس

دعا نویسی عالی | برای حفظ تمریناتم، دائماً در حال انجام تنظیمات کوچک و دویدن با واقعیت هستم. حتی اگر زیاد سفر نمی کنید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | اغلب سناریوهایی اتفاق می افتد که در دویدن شما اختلال ایجاد می کند. اول سرت شلوغه بعد سرما میخوری بعد هوا بد میشه.

دعا نویسی عالی

دعا نویسی عالی | تنظیم مکرر روال دویدن خود لزوماً مشکلی نیست. می تواند لذت بخش باشد زیرا چیزها را جالب نگه می دارد. برعکس، مواقعی وجود داشته است.

استاد | که در یک خلوت مراقبه عمیق بوده‌ام و مجبور شده‌ام خیلی زود از خواب بیدار شوم تا به نوعی تمرین بدنی انجام دهم.

دعا نویسی عالی | با رفتنت یاد میگیری. به عنوان مثال، به طور کلی نمی خواهید بعد از پرواز خیلی سخت تمرین کنید، زیرا بدن متورم شده است.

حتی در آن سناریوها، تغییرات جزئی در برنامه، چیزها را جالب نگه می‌دارد. موانع نباید غیرقابل عبور باشند، زیرا شخصیت دویدن و مراقبه ما با این چالش ها شکل می گیرد.

دعا نویسی عالی | فقط این کار را بکنید – با ملایمت ورزش ها اغلب دارای مزیت تهاجمی هستند، همانطور که در شعار «فقط انجامش بده» نایک منعکس شده است.

من همین توصیه را در متون باستانی مراقبه دیده ام. پدرم اغلب به شاگردانش می گفت: «فقط این کار را انجام دهید!» لزوماً دستورالعملی برای زورگویی یا پرخاشگری نیست.

دعا نویسی عالی | گاهی اوقات لازم است فقط آن را انجام دهیم. سپس این سوال پیش می آید که چگونه این کار را انجام می دهید؟

معلمان مدیتیشن من به من آموختند که با پرخاشگری ممکن است برخی چیزها را به سرانجام برسانی، اما با ملایمت می توانی همه چیز را به سرانجام برسانی.

READ  دعانویس در زینبیه اصفهان

دعا نویسی عالی | لغت لطافت معانی زیادی دارد. در سنت مراقبه با عقل و قدرت همراه است زیرا پادزهر پرخاشگری تلقی می شود. ملایمت مانند آب است.

سرانجام به هدف خود می رسد. پرخاشگری مانند آتش است – سریع است و سپس از بین می رود. از آنجایی که 70 درصد بدن ما را آب تشکیل می دهد.

دعا نویسی عالی | طبیعتا ملایمت زیادی داریم. مردم پرخاشگری را جنبه مثبت ورزش می دانند. آنها ممکن است بگویند، “شما باید تهاجمی تر باشید”، که در اصل به معنای مصمم تر بودن است.

مطمئناً برخی از مربیان دوست دارند پرخاشگری خام را از بین ببرند و فقط از عزم خود استفاده کنند، زیرا برای مصمم بودن، نیازی به تهاجمی نیست.

دعا نویسی عالی | آن حالات روحی پرخاشگرانه مایه مالیات است. قضاوت ما را خدشه دار می کنند. ما بیشتر احساساتی هستیم، بنابراین کمتر قادر به مشاهده دقیق واقعیت هستیم.

ما کلمات یا حالات چهره دیگران را اشتباه می خوانیم، بنابراین کمتر احتمال دارد که چیزها را بفهمیم. اگرچه بسیاری از ما ناگزیر فرصتی برای عصبانیت یا ناراحتی پیدا می کنیم.

دعا نویسی عالی | این بهترین طرح حمله نیست. به طور کلی، زمانی که ورزشکاران در بالاترین سطح عملکرد خود قرار دارند، در حالتی آرام و آرام قرار می گیرند.

که به آنها امکان آگاهی و دیدگاه را می دهد. بنابراین، اگر بخواهیم فقط این کار را انجام دهیم، شاید یک بار، پرخاشگری ضروری به نظر برسد.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + 15 =

نوشته های مشابه