دعا نویسی طلسم و جادو


نظرات

مقاله علمی

دعانویس

دعا نویسی طلسم و جادو | تنفس مربعی یا دایره ای تنفس مربعی ایده بسیار ساده ای برای مساوی کردن طول هر مرحله از تنفس است.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | اگرچه برای همه روش‌های مدیتیشن مناسب نیست، مخصوصاً برای روش‌هایی که نیاز به تنظیم نکردن تنفس شما دارند.

دعا نویسی طلسم و جادو

دعا نویسی طلسم و جادو | تنفس مربعی یا دایره‌ای، همراه با تکنیک تنفسی انتخابی شما، می‌تواند به اندازه کافی با بسیاری از روش‌های مدیتیشن تمرین شود.

استاد | تنفس مربعی یا دایره‌ای یک تکنیک تنفسی نیست، بلکه تنظیم سرعت یا ریتمی برای تنفس است که می‌تواند با هر تکنیک تنفسی، از جمله تمام روش‌هایی که قبلا توضیح داده شد، استفاده شود.

دعا نویسی طلسم و جادو | ماهیچه های اطراف قفسه سینه و ریه های شما سازگار می شوند، ظرفیت پیدا می کنند و بسیار موثرتر شروع به کار می کنند.

از طریق تنفس مربعی، اگر آرامش به اندازه کافی عمیق شود، ممکن است در نهایت با گذشت زمان و تمرین، عمق نفس شما به تنفس دیافراگمی کاهش یابد.

دعا نویسی طلسم و جادو | به منظور سادگی، تنفس مربعی به عنوان تنفس ساده شکمی مورد بحث قرار می گیرد، اما باید به همان اندازه با هر تکنیک تنفسی که ترجیح می دهید اجرا شود.

راحت بنشینید یا دراز بکشید، لباس های گشاد بپوشید. شروع به تمرین تنفس ساده شکمی کنید. اکنون به طول هر دم و بازدم و مدت زمانی که ممکن است نفس خود را پس از دم و هر مکث پس از بازدم حبس کنید توجه کنید.

READ  باطل شدن طلسم کار

دعا نویسی طلسم و جادو | شما می خواهید همه اینها از نظر طول برابر شوند، درست مانند اضلاع مربع. شروع به شمارش تا چهار کنید. شما نفس های خود را نمی شمارید، بلکه طول هر نفس را خواهید شمرد.

در حالی که تا چهار می‌شمارید، به آرامی و آرام نفس بکشید. هنگامی که به چهار رسیدید، نفس خود را تا چهار بشمارید. حالا بازدم را شروع کنید.

دعا نویسی طلسم و جادو | در حالی که تا چهار بشمارید. همانطور که بازدم را تمام کردید، قبل از اینکه با دم ادامه دهید، تا چهار عدد مکث کنید.

اگر با سرعت یکنواخت شمارش می کنید، طول هر فاز دقیقاً یکسان خواهد بود و «شکل» آن شبیه یک مربع کامل می شود.

دعا نویسی طلسم و جادو | این همچنین می تواند به عنوان بخش های مساوی از یک دایره نشان داده شود و نام “تنفس دایره ای” را مناسب تر می کند.

مهم ترین مشکلی که با آن مواجه خواهید شد، شمارش یکنواخت است. حتی اگر فکر می کنید با سرعت ثابتی در حال شمارش هستید.

دعا نویسی طلسم و جادو | به احتمال زیاد، شمارش شما سرعت می گیرد، در حالی که نفس خود را حبس کرده اید و در هنگام بازدم از سرعت خود کم می کنید.

این طبیعی است. پس از استنشاق، بدن شما کمی هیجان زده می شود، با اکسیژن تازه وارد شده به سیستم، این کار برای لحظه ای فعالیت مغز شما را سرعت می بخشد و باعث می شود.

دعا نویسی طلسم و جادو | کمی سریعتر بشمارید. هنگامی که بازدم می کنید، کمبود اکسیژن در خون باعث می شود سرعت همه چیز کم شود. بهترین راه حل این موضوع استفاده از مترونوم است. مترونوم را تنظیم کنید.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − دوازده =

نوشته های مشابه