دعانویس

دعا نویسی روز جمعه

دعا نویسی روز جمعه | اگر به خاطر از دست دادن تمرین احساس گناه می کنید، در نهایت مراقبه شما را به یک بار تبدیل می کند. اگر به تمرین خود به عنوان یک کار نگاه کنید که باید تکمیل شود.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | نمی توانید از آن لذت ببرید. اگر از تمرین خود لذت نمی برید، احتمال کمتری وجود دارد که در دراز مدت به آن پایبند باشید.

دعا نویسی روز جمعه

دعا نویسی روز جمعه | به راحتی می توان فهمید که چرا پرش از چند روز هرازگاهی، به جای فشار آوردن به خود برای انجام کاری، ممکن است در دراز مدت تأثیر مثبت بیشتری داشته باشد.

استاد | به یاد داشته باشید، بسیار مهم است که با تمام وجود تمرین کنید. اگر به این روش تمرین کنید، در هر موقعیتی آسان تر می شود و در نهایت ممکن است به یک عادت تبدیل شود.

دعا نویسی روز جمعه | خودتان را جریمه نکنید که نمی توانید آنقدر که دوست دارید یا تصمیم خود را گرفته اید، تمرین کنید، و به خصوص اگر چنین خواسته ای از یک منبع خارجی از شما خواسته شده باشد.

به طور کلی، برای ترک یک عادت به تلاش بیشتری نیاز دارد تا حفظ آن، بنابراین زمانی که تمرین مدیتیشن خود را به یک عادت واقعی تبدیل کردید، طبیعی است که با آن ادامه دهید.

دعا نویسی روز جمعه | حتی شاید بیشتر از زمانی که دارید. در ابتدا شروع شد اگر بتوانید دو یا سه بار در هفته تمرین کنید، تا زمانی که این کار را انجام دهید، کاملاً خوب است.

READ  دعا برای شکستن طلسم ها

البته هر چیزی بیش از این می تواند مفید باشد و مفید خواهد بود، زیرا هر چه بیشتر تمرین کنید در آن بهتر خواهید شد.

دعا نویسی روز جمعه | و هرچه درک شما عمیق تر باشد، مزایای بیشتری از آن خواهید برد. به طور کلی پذیرفته شده است که 20 دقیقه مدیتیشن زمان ایده آل برای یک جلسه است.

اگرچه این به هیچ وجه یک قانون شکست ناپذیر نیست. اگر تازه شروع کرده‌اید، می‌توانید خیلی کوتاه‌تر از آن پیش بروید، حتی دو تا پنج دقیقه در چند مورد اول کافی است.

دعا نویسی روز جمعه | احتمالاً بهتر است هیچ تایمر تنظیم نکنید، بلکه با شهود پیش بروید و هر زمان که احساس کردید تمرین را به پایان برسانید.

این البته نیاز به تجربه و زمان زیادی دارد، زیرا می تواند هر جلسه مدیتیشن را به یک جلسه شگفت آور طولانی تبدیل کند.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × چهار =