دعانویس

دعا نویسی راست یا دروغ

دعا نویسی راست یا دروغ | اما در سطوح بالاتر می تواند بسیار چالش برانگیز باشد. این گفت که هیچ راه اشتباهی برای انجام مدیتیشن وجود ندارد. اگر شما آن را انجام می دهید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | آن را درست انجام می دهید. تنها راه اشتباه این است که اصلا آن را انجام ندهید. تمرین شما حتی با تمرین مراقبه شریک که در فصل بعد توضیح داده شد.

دعا نویسی راست یا دروغ

دعا نویسی راست یا دروغ | یا اگر در مدیتیشن گروهی در یک رویداد یا مدرسه شرکت می کنید، به یک تجربه کاملا شخصی تبدیل خواهد شد. پیشرفت شما مختص شما و تلاش شما خواهد بود.

استاد | اینکه چقدر روشی را که استفاده می‌کنید درک می‌کنید و چقدر می‌توانید از آن استفاده کنید، کاملاً به تمرین و چارچوب ذهنی شما بستگی دارد. هر چند این همه فقط اهمیت ثانویه دارد.

دعا نویسی راست یا دروغ | نکته مهم واقعی انجام آن است. به احتمال زیاد خودتان را در تلاش برای یافتن بهانه‌هایی مانند نداشتن زمان، بیش از حد مشغول بودن، بیش از حد خسته بودن، هیجان‌زده بودن، بیش از حد مشغول بودن و غیره گرفتار خواهید کرد.

اما زمانی که آن را انجام دادید، متوجه خواهید شد که در مسیر درستی هستید. مدیتیشن در ابتدایی ترین سطح آن بسیار ساده و آسان است.

دعا نویسی راست یا دروغ | اصلا آن را تا زمانی که زمان و اراده لازم برای تمرین منظم را پیدا کنید، هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد. کتاب یا جای دیگر، نگران نباشید.

اگر نمی توانید از توصیه های ارائه شده به نامه پیروی کنید، نگران نباشید. اگر به طور منظم تمرین کنید، در نهایت همه چیز سر جای خودش قرار می گیرد.

READ  استاد کاوه دعانویس

دعا نویسی راست یا دروغ | سعی نکنید عجله کنید، سعی نکنید آن را درست انجام دهید. فقط این کار را انجام دهید و سعی کنید نگران آن نباشید. فقط آن را به بهترین شکل ممکن انجام دهید.

با تمرین، تسلط به دست می آید. تا زمانی که تمرین کنید، فارغ از سطح یا تخصص خود، از مزایای کامل تمرین خود برخوردار خواهید شد.

دعا نویسی راست یا دروغ | شما از مدیتیشن در روز اول تمرین به همان میزانی که بعد از ده سال به دست خواهید آورد، فقط درک و درک شما از تجربه تان تغییر خواهد کرد.

نگرانی در مورد فرم یا تکنیک تمرکز شما را منحرف می کند و شما را از تمرین باز می دارد. فقط روی کاری که انجام می‌دهید تمرکز کنید و از این فکر نکنید که آیا کاری که انجام می‌دهید خوب است یا خیر.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − پنج =