دعانویس

دعا نویسی خوبه یا بد

دعا نویسی خوبه یا بد | یا شاید ما مجذوب ذهن آگاهی خود می شویم و در لذت آن غوطه ور می شویم. ما وابسته می شویم، که ما را از لحظه حال منحرف می کند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | ذهن آگاهی به خودی خود یک عمل نسبتاً خنثی ذهن است. می توانید از آن برای نگه داشتن هر چیزی استفاده کنید.

دعا نویسی خوبه یا بد

دعا نویسی خوبه یا بد | وقتی نمی توانید این کار را انجام دهید، این ذهن آگاهی نیست که شما را سخت می کند. در عوض، مقصر واکنشی است که شما نسبت به دور شدن از کانون توجه داشتید.

استاد | ذهن آگاهی اهمیتی نمی دهد که با آن شی بمانید یا نه. بنابراین وقتی از نفس دور می‌شوید – یا هر چیزی که به عنوان هدف خود استفاده می‌کنید، باید ملایم باشید.

دعا نویسی خوبه یا بد | بنابراین تنبل می‌شویم و تسلیم می‌شویم. از آنجایی که ما با خودمان دوست نیستیم، به خودمان سخت می‌گیریم و تمام این تجربه دردناک می‌شود.

مدیتیشن کننده های مبتدی اغلب وقتی متوجه می شوند که دیگر حضور ندارند، یا خشن می شوند یا بی حس می شوند.

دعا نویسی خوبه یا بد | بنابراین باید با آنچه که اخیراً رخ داده است ملایم اما قاطع بود. واکنش بیش از حد به فقدان ذهن آگاهی، تفکر گفتمانی را تحریک می کند.

ملایمت کلید است. اگر ذهن آگاهی را دنبال نکنیم و به طور جدی ذهن خود را در مدیتیشن تثبیت کنیم، به ناچار هرگز نتایج را احساس نخواهیم کرد.

دعا نویسی خوبه یا بد | بنابراین ممکن است احساس ناامیدی کنیم و تسلیم شویم. ذهن ما که اینجا و آنجا می چرخد ​​در واقع از نظر جسمی روی ما سنگینی می کند.

READ  مرد اول ابطال طلسم دنیا

ما عصبی و سرکش به نظر می رسیم، بیشتر شبیه یک گوزن ترسیده تا یک ببر در اوج زندگیش هستیم. خوشبختانه همیشه این امکان وجود دارد.

دعا نویسی خوبه یا بد | که با یادآوری فواید آن، خود را با توجه، ملایم، دوستانه و محکم دوباره به کار گیریم. مرحله ببر جایی است که ما شروع به ساختن شخصیت خود به عنوان یک مراقبه و به عنوان یک دونده می کنیم.

ما به وضوح می بینیم که چقدر متمرکز یا بدون تمرکز هستیم. ما شروع به دیدن تعداد افکارمان می کنیم، و اغلب تعجب آور است که برخی از آن افکار تصادفی، عجیب و غریب و حتی چقدر منفی هستند.

دعا نویسی خوبه یا بد | اگرچه ممکن است بتوانیم بدویم، اما دیگر نمی‌توانیم از خود فرار کنیم، زیرا متوجه شده‌ایم که داشتن ذهن چه احساسی دارد. این درک برای موفقیت در کوسن و مسیر ضروری است.

در فصل های بعدی، چگونگی استفاده از ذهن آگاهی را در دویدن بررسی خواهیم کرد. 12 وضعیت بدن در مرحله ببر، ما روی تقویت قدرت و تمرکز ذهن خود کار می کنیم.

دعا نویسی خوبه یا بد | با هوشیاری و ملایمت، ذهن این توانایی را ایجاد می کند که بداند چه کاری انجام می دهد. توجه ساده به فرم دویدن ما بسیار مفید است.

بنابراین ما روی وضعیت بدن تمرکز می کنیم. این بخش از تمرین شما شامل نگاه کردن به وضعیت بدن است و مطمئن شوید که بدن شما در یک راستا قرار دارد.

دعا نویسی خوبه یا بد | درست مانند حالت مدیتیشن، وضعیت دویدن شما نیاز به تعادل و تقارن دارد. اگر به‌طور متقارن نمی‌دوید، می‌توانید زوایای غیرطبیعی ایجاد کنید که فشار بیشتری بر یک مفصل وارد می‌کند.

READ  دعا نویسی برای رسیدن به عشق

این می تواند منجر به آسیب شود. اغلب به دلیل وضعیت نامناسب هنگام نشستن و راه رفتن، به دلیل صندلی هایی که در زاویه نامناسب قرار دارند یا از slou هستند.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − سه =