دعانویس

دعا نویسی خانم

دعا نویسی خانم | یک شعار شامبالا که با ببر مرتبط است، “دوستانه با خودت” است. یک دوست خوب بهترین نیت ما را در سر دارد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | دوستان بر سر ما فریاد نمی زنند، “شما مدیتیشن کننده بدی هستید!” یا “شما نمی توانید بدوید!” آنها ما را تشویق می کنند.

دعا نویسی خانم

دعا نویسی خانم | به ما یادآوری می کنند که چرا در وهله اول وارد دویدن یا مدیتیشن شدیم. آن‌ها به ما کمک می‌کنند که به آن پایبند باشیم.

استاد | مهمتر از همه، یک دوست از ما می خواهد که بهترین کار را برای پیشرفت خود انجام دهیم. بنابراین دوستی با خود به این معناست که کمی آزادی عمل، صداقت و شوخ طبعی را به خود ارائه دهید.

دعا نویسی خانم | در این مرحله از ببر، بهترین توصیه ای که دریافت کردم این بود که ملایم باشم. ما دویدن را با ذهن مدیتیشن انجام نمی دهیم تا به خودمان سختی بدهیم.

ترکیبی از ذهن آگاهی و دوستانه ایده آل است. وقتی شروع به مدیتیشن می کنیم، در ابتدا می توانیم سی ثانیه و سپس چهل و پنج ثانیه و سپس یک دقیقه و نیم با نفس بمانیم.

دعا نویسی خانم | با ملایمت، مدام به خود یادآوری می کنیم که در حال ساختن قدرت هستیم. ذهن ما کم کم قوی تر می شود و در نتیجه هوشیارتر می شود.

این ذهن آگاهی برای انجام هر کاری مفید است زیرا ادراکات حسی ما واضح تر است، حافظه و تمرکز ما قوی تر است و می توانیم به طور کامل برای دیگران حضور داشته باشیم.

READ  دعانویس استاد حسینی

دعا نویسی خانم | یک مزیت حتی بزرگ‌تر از توسعه ذهن آگاهی، ثبات است: ما ذهن خود را آموزش می‌دهیم تا به قصد خود پایبند باشد.

ما از ذهن آگاهی مانند یک رشته بادبادک استفاده می کنیم تا ذهن خود را از پیروی از بادهای فکری – چه مثبت و چه منفی – دور نگه داریم.

دعا نویسی خانم | با ثباتی که ذهن آگاهی به ارمغان می آورد، ذهن ما کمتر عصبانی و نگران می شود. وقتی مردم می گویند که مدیتیشن آنها را آرام می کند، اغلب به این ثبات ذهن اشاره می کنند.

ذهن باثبات پایه و اساس یک فرد شادتر و راضی تر را ایجاد می کند. ذهن آگاهی باعث رضایت و رضایت می شود. ما به چیزی جز آنچه داریم.

دعا نویسی خانم | مانند ببری که در حال شکار شدن است، نیاز نداریم. ببر بسیار حضور دارد. وقتی خیلی حضور داریم، سلامت و قدرت بیشتری را فرا می خوانیم.

ما از نظر روانی احساس آرامش می کنیم: به سادگی، ما شادتر هستیم. به همین دلیل است که مردم به مدیتیشن ادامه می‌دهند.

دعا نویسی خانم | این یک احساس اولیه سلامتی را به ارمغان می‌آورد. در این حالت سالم، ذهن بیشتر احتمال دارد که افکار مثبت و در نتیجه اعمال مثبت ایجاد کند.

بسیاری از این افکار مثبت در واقع در زیر سطح ذهن هستند. اگر نتوانیم در مدیتیشن متمرکز بمانیم، نمی‌توانیم هوشیار باشیم.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 8 =