دعانویس

دعا نویسی حروف ابجد

دعا نویسی حروف ابجد | با نگرانی کمتری درباره اینکه چند مایل می دویم یا فواصل زمانیمان چقدر است، از طبیعت، خیابان ها و زنده بودن لذت می بریم. مرحله بعدی گارودا است.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | یک پرنده افسانه ای عقاب مانند که دو بازو و همچنین بال دارد. وقتی گارودا از دریچه بیرون می آید، فوراً می تواند به هر جهت پرواز کند و همه چیز زیر را بررسی کند.

دعا نویسی حروف ابجد

دعا نویسی حروف ابجد | به طور سنتی، تصویر نشان دهنده قدرت و هیبت غیر قابل تصور ذهن است. به همین دلیل است که گفته می شود گارودا ظالمانه است.

استاد | نه به معنای بی پروا، بلکه به معنای عالی. هنگامی که مراقبه وارد مرحله گارودا می شود، دیگر در تلاش نیست که بفهمد چگونه مراقبه کند.

دعا نویسی حروف ابجد | ما یک پایگاه قوی ساخته‌ایم و می‌دانیم چگونه بدویم، بنابراین می‌توانیم ساعتمان را دور بیندازیم و از در بیرون برویم.

آنها بر این تکنیک مسلط شده اند و از نقطه مرجع امید و ترس فراتر رفته اند. برای دوندگان، این مرحله ظالمانه تمرین به این معنی است که ما شایسته و موفق هستیم.

دعا نویسی حروف ابجد | حالا می توانیم خودمان را به چالش بکشیم. این ممکن است منجر به برخی دویدن های ظالمانه شود. آخرین مرحله از این چهار مرحله توسط اژدها نشان داده شده است.

اژدها در آسمان پرواز می کند و همیشه با ابرها ظاهر می شود و جلوه ای مرموز ایجاد می کند. در فرهنگ آسیایی، این موجودی نیست که بتوان از آن ترسید و کشته شد.

READ  طلسم ازدواج با مرد پولدار

دعا نویسی حروف ابجد | بلکه اژدها نشان دهنده خرد، هوش، آینده نگری و دانایی مطلق است. در مرحله اژدها دویدن، ما فعالیت خود را بر هوش و شفقت استوار می کنیم.

ما دیگر برای خودمان نمی دویم، بلکه برای سود بردن دیگران. با گسترش خود، به دیگران ملحق می شویم تا برای یک خیریه یا هدفی مانند صلح جهانی بدویم.

دعا نویسی حروف ابجد | این کرامت ها مترقی هستند، از این جهت که یکی به دیگری منتهی می شود. در عین حال، همه چیز را شامل می شوند.

در مراحل شیر، گارودا یا اژدها، هیچ کس ببر را پشت سر نمی گذارد، زیرا همه این مفاهیم به یکدیگر وابسته هستند.

دعا نویسی حروف ابجد | در این نور، عناصر اژدها در ببر هستند. هر مرحله بر جنبه خاصی تاکید دارد. همانطور که می دوم، متوجه می شوم که استفاده از اصول ببر، شیر، گارودا و اژدها به تمرین من تنوع، علاقه و لذت می بخشد.

من همچنین با انجام مراحل مختلف احساس رضایت زیادی کرده ام. مهمتر از همه، به کارگیری این اصول به من این امکان را داده است که از دویدن برای سود بردن دیگران استفاده کنم.

دعا نویسی حروف ابجد | می‌توانم شادی‌ای را که هنگام دویدن احساس می‌کنم، با بقیه دنیا به اشتراک بگذارم. همانطور که در فصل های بعدی خواهید دید.

راه های طولانی و کوتاه مدت زیادی برای استفاده از این اصول ساده وجود دارد – هم در دویدن و هم در مدیتیشن.

دعا نویسی حروف ابجد | آنها نشان دهنده رشد ذهن و قلب از ابتدا تا روشنگری کامل هستند. 11 تمرکز حواس یکی از عناصر کلیدی دویدن با ذهن مراقبه احترام به ذهن و بدنتان است.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 9 =