دعا نویسی تاثیر دارد


نظرات

مقاله علمی

دعانویس

دعا نویسی تاثیر دارد | منگ کیفیت را می شناسد. او به همین جا بسنده نکرد. منگ و این تیم همچنین بهترین ها را از روش های آزمایش شده برای ایجاد یک زندگی همراه با خودآگاهی و رفاه، مهربانی و شادی انتخاب کردند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | حالا برای آن قلب طلا. وقتی منگ دید که این جستجوی درونی چنین مزایایی دارد، غریزه او این بود که آن را با هر کسی که ممکن است بخواهد آن را امتحان کند به اشتراک بگذارد.

دعا نویسی تاثیر دارد

دعا نویسی تاثیر دارد | نه فقط کسانی که به اندازه کافی خوش شانس هستند که به یک دوره آموزشی گوگل دسترسی داشته باشند.

استاد | در واقع، اولین باری که منگ را ملاقات کردم، او با اشتیاق به من گفت که هدف زندگی اش برقراری صلح جهانی از طریق گسترش صلح و شفقت درونی است.

دعا نویسی تاثیر دارد | و منگ از تخصص دوست قدیمی دیگری به نام جان کابات زین استفاده کرده است که پیشگام استفاده از ذهن آگاهی در تنظیمات پزشکی در سراسر جهان بود.

من با کمی ناراحتی متوجه اشتیاق منگ به این هدف شدم، به نظر می رسید که او را تا حدی از پر سر و صدا الهام می بخشد.

دعا نویسی تاثیر دارد | دیدگاه او که در این گزارش بسیار لذت بخش به تفصیل شرح داده شده است، مستلزم آزمایش بتا یک برنامه درسی هوش هیجانی مبتنی بر ذهن آگاهی در گوگل و ارائه آن است.

به هر کسی که ممکن است منتفع شود – همانطور که او می گوید، “آن را به عنوان یکی از هدایای گوگل به دنیا تقدیم کنید.” وقتی منگ را بهتر شناختم، متوجه شدم که او مهندس متوسط ​​شما نیست.

READ  شکستن طلسم

دعا نویسی تاثیر دارد | او یک بودیساتوا کمد است. و با این کتاب، قسمت “کمد” را حذف می کنم. — دانیل گولمن پیشگفتار جان کابات زین وقتی برای اولین بار منگ را دیدم، با خودم فکر کردم: “این مرد کیست که خود را دوست خوب گوگل می نامد؟” (این در کارت ویزیت او همراه با عنوان “که هیچ کس نمی تواند آن را انکار کند” وجود دارد.) منگ از من دعوت کرده بود تا یک سخنرانی فنی در مورد موضوع تمرکز حواس در گوگل داشته باشم.

دعا نویسی تاثیر دارد | در عرض چند ثانیه از ورود من، او با من در مورد تمرکز حواس و صلح جهانی صحبت می کرد، در حالی که یکی پس از دیگری شوخی می کرد. شوخ طبعی او کمی گیج کننده بود. منگ من را به یک تور برد.

اولین ایستگاه، تابلوی عکس او در لابی ساختمان اصلی Googleplex بود … عکس های خودش در کنار تقریباً همه افراد مشهور و قدرتمند جهان.

دعا نویسی تاثیر دارد | «این مرد کیست که از این همه سران کشورها، برندگان جایزه نوبل و افراد مشهور در گوگل استقبال می کند؟ و آیا می توانم او را جدی بگیرم؟

آیا می توانم همه چیزهایی را که به من می گوید باور کنم؟» او چیزهای زیادی به من می گفت، از جمله اینکه هدف نهایی او ایجاد شرایطی برای صلح جهانی در زمان حیاتش بود و او احساس می کرد.

دعا نویسی تاثیر دارد | که راه انجام آن این است که فواید مدیتیشن را برای بشریت در دسترس قرار دهد.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + چهار =

نوشته های مشابه