دعانویس

دعا نویسی برای مهر و محبت

دعا نویسی برای مهر و محبت | با به وجود آمدن افکار، به آرامی به خود لبخند بزنید و افکار را همانطور که آمدند رها کنید. در هیچ فکری معطل نشوید، فقط بگذارید بگذرد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | آنها ظاهر می شوند و دوباره ظاهر می شوند، این طبیعی است. تا زمانی که زیاد روی آنها معطل نشوید و به فکر خود بازگردید، همه چیز خوب است.

دعا نویسی برای مهر و محبت

دعا نویسی برای مهر و محبت | این تمرین برای بی فکر بودن نیست. این در مورد آگاه بودن است. لبخند ملایم به شما کمک می کند آرام بمانید و به دلیل افکار مزاحم از خودتان ناراحت نشوید.

استاد | به یاد داشته باشید، داشتن افکار فقط طبیعت انسان است. نیازی نیست فکر خود را مهار کنید یا خود را مجبور به بی فکری کنید.

دعا نویسی برای مهر و محبت | این طبیعی است، این تمرین ساده نمی تواند برای مدت طولانی ذهن شما را به خود مشغول کند.

در حال حاضر، شما یاد می گیرید که مسائل را از ذهن خود رها کنید. اگر این روش تفکر را به عنوان آمادگی برای تمرین زازن تمرین می کنید.

دعا نویسی برای مهر و محبت | باید در مجموع پنج دقیقه ادامه دهید. بعد از پنج دقیقه می توانید بدون مکث به تمرین زازن ادامه دهید. اگر از این روش به عنوان یک تمرین مدیتیشن مستقل استفاده می کنید.

می توانید هر بار ده تا پانزده دقیقه تمرین خود را ادامه دهید. نشستن در زازن هنگامی که به اندازه کافی آماده، آرام و ذهن شما به زمان و مکان حال معطوف شد.

READ  ابطال طلسم صبی

دعا نویسی برای مهر و محبت | زمان آن فرا رسیده است که به تمرین زازن ادامه دهید. تکنیکی که در ادامه می آید احتمالاً با آنچه انتظار داشتید متفاوت خواهد بود و مطمئناً بسیار ساده تر به نظر می رسد.

اجازه ندهید این سادگی شما را فریب دهد، اعماق آگاهی و درک ناشناخته قبلی ممکن است تنها با پیروی از راهنمای ساده ای که در زیر ذکر شده است به دست آورید.

دعا نویسی برای مهر و محبت | راحت بنشینید و پشتی صاف داشته باشید. حالت ترجیحی برای نشستن با پاهای ضربدری، نشستن روی یک بالش کوچک است.

یک بالش یا بالش هایی را به اندازه لازم برای حفظ حالت صاف و راست انتخاب کنید. راه‌های زیادی برای نشستن روی پاها وجود دارد، برخی ساده‌تر هستند.

دعا نویسی برای مهر و محبت | در حالی که برخی دیگر ممکن است چالش‌برانگیزتر باشند. معمولاً نشستن با پاهای ضربدری به دلیل ثباتی که ارائه می دهد ترجیح داده می شود.

مهم است که در وضعیتی بنشینید که بتوانید در تمام مدت تمرین خود را حفظ کنید، بدون اینکه ناراحتی زیادی را تجربه کنید.

دعا نویسی برای مهر و محبت | تا زمانی که یاد نگیرید راحت در حالت چهارپایی بنشینید، ممکن است با نشستن روی صندلی شروع کنید. مهم است که با ناراحتی‌ای که تجربه می‌کنید حواس‌تان پرت نشود.

بنابراین تا زمانی که تمرین کافی برای حفظ آن وضعیت بدون فشار زیاد انجام نداده‌اید، نشستن روی پاهای ضربدری را مجبور نکنید.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × سه =