دعانویس

دعا نویسی برای جن

دعا نویسی برای جن | یا می توانیم از آن به عنوان ابزاری برای رشد خرد استفاده کنیم. حتی اگر بخواهیم خرد را توسعه دهیم، باید با تثبیت و تقویت شروع کنیم.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | عاقل بودن، آرام بودن یا صلح طلب بودن سخت است اگر اسب وحشی ذهن ما در حال تاختن به اطراف باشد و سوارکار از اینجا و آنجا در حال بال زدن باشد.

دعا نویسی برای جن

دعا نویسی برای جن | به همین دلیل بسیار مهم است که دوره های رسمی مدیتیشن نشسته داشته باشیم، که در آن ما روی رام کردن اسب و توانمندتر کردن سوارکار کار می کنیم.

استاد | دشواری در آغاز در دویدن و مدیتیشن، شروع می تواند چالش برانگیزترین زمان باشد. ممکن است سخت باشد زیرا ما در حال تلاش برای تغییر عادات خود هستیم.

دعا نویسی برای جن | بنابراین می توانیم از مدیتیشن به سادگی به عنوان ابزاری برای تثبیت و تقویت ذهن، دستیابی به سطحی از آرامش استفاده کنیم.

در دویدن، سعی می کنیم عادات فیزیکی خود را تغییر دهیم، و در مدیتیشن، سعی می کنیم عادات ذهنی خود را تغییر دهیم.

دعا نویسی برای جن | در هر دو مورد، ما باید در تصمیم گیری که می خواهیم انجام دهیم، بسیار شفاف باشیم. آغاز دویدن زمان شکننده ای است.

ما سفت هستیم، استقامت زیادی نداریم و به راحتی خسته می شویم. عزم و تلاش ضروری است. ما بدن خود را از حالت بی تحرکی به فعال بودن می رسانیم.

دعا نویسی برای جن | خستگی و گرفتگی ما نشان دهنده دشواری این انتقال است زیرا ضربان قلب و گردش خون خود را افزایش می دهیم. این مرحله اولیه حیاتی است.

READ  شماره دعانویسی قوی

اگر زیاده روی کنیم، ورزش خیلی شدید است و متوقف می شویم. اگر به اندازه کافی از خودمان استفاده نکنیم، هرگز این عادت را به طور کامل توسعه نمی دهیم.

دعا نویسی برای جن | چیزی که من اغلب در ابتدا توصیه می‌کنم «دویدن با پیاده‌روی» است – پیاده‌روی با دوره‌های کوتاه دویدن. به نظر می رسد این رویکرد ملایم و یکپارچه برای مبتدیان به خوبی کار می کند.

دویدن طاقت فرسا نمی شود و در عین حال، دویدن های کوتاه باعث می شود ضربان قلب بالا برود و خون جریان یابد. حتی فوق ماراتن ها از این تکنیک پیاده روی و دویدن استفاده می کنند.

دعا نویسی برای جن | در واقع، وقتی به همسرم، خاندرو تسیانگ، دویدن را معرفی کردم، او را با دو دقیقه دویدن گهگاه تشویق کردم که بیشتر پیاده روی کند.

من در مورد دادن آموزش زیاد به او محتاط بودم، زیرا مربی کردن همسر اغلب ظریف و چالش برانگیز است. بعد از چند ماه همسرم توانست بیست تا سی دقیقه بدود.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 2 =