دعا نویسی برای جذب پسر برای ازدواج


نظرات

مقاله علمی

دعانویس

دعا نویسی برای جذب پسر برای ازدواج | داشتن افکار طبیعی است. تمرکز بر سرکوب افکارتان، تمرکز شما را از تنفستان دور می کند. فقط بگذارید افکار بیایند و بروند و سعی کنید در هیچ یک از آنها معطل نشوید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | بیشتر این افکار فقط سر و صدا خواهند بود، در نهایت ساکت خواهند شد. بهترین راه برای رها کردن افکار این است که سعی نکنید آنها را رها کنید.

دعا نویسی برای جذب پسر برای ازدواج

دعا نویسی برای جذب پسر برای ازدواج | فقط به تنفس خود بازگردید، زمانی که خود را در فکر هر چیز دیگری گرفتار کردید. زیاد نگرانش نباش. این طبیعی است.

استاد | فقط به تنفس خود بازگردید، و هر بار که از زمین خارج می شوید. تا ده بشمار برخی از افکار فورا ناپدید می شوند، برخی دیگر لجباز می شوند و مدام برمی گردند.

دعا نویسی برای جذب پسر برای ازدواج | هیچ راه میانبری در مدیتیشن وجود ندارد. اگر افکار یا تصاویر ذهنی رخ می دهند، اجازه دهید آنها وجود داشته باشند.

مانند مسائل مهم زندگی یا چیزهایی که ذهن شما را مشغول می کند. نگران نباشید، شما کار اشتباهی انجام نمی دهید. این را به عنوان بخشی از تمرین خود در نظر بگیرید.

دعا نویسی برای جذب پسر برای ازدواج | با این افکار مبارزه نکنید، بگذارید مدتی ذهن شما را به خود مشغول کنند، بگذارید شکوفا شوند. آنها را از نزدیک مشاهده کنید.

اما دائماً از کاری که انجام می دهید آگاه باشید، خود را در افکار گم نکنید. هنگامی که آنها خود را خسته کردند،

READ  نوشتن دعا برای اجاره رفتن خانه

دعا نویسی برای جذب پسر برای ازدواج | آنها را رها کنید و به تنفس خود بازگردید. یک تا ده بشمار همیشه ایده خوبی است که با یک لبخند ملایم افکار خود را رها کنید.

از آنجایی که افکار سرسختانه مدام دوباره ظاهر می شوند، آزرده شدن از خودتان آسان است. هر چه بیشتر آزرده شوید، رها کردن افکار مزاحم دشوارتر خواهد بود.

دعا نویسی برای جذب پسر برای ازدواج | آزرده شدن نیز توجه شما را از تنفس منحرف می کند. اگر به هر فکری که می آید لبخند بزنید.

شانس کمتری برای آزرده شدن از افکارتان یا خودتان خواهید داشت و احتمالاً رها کردن آنها بسیار راحت تر خواهید بود.

دعا نویسی برای جذب پسر برای ازدواج | فقط یک لبخند کوچک، تقریبا نامرئی، ملایم، اما از صمیم قلب کافی است. لبخند زدن همچنین احساسات و عواطف مثبت را تقویت می کند.

که به نوبه خود به تمرکز شما کمک می کند. اگر متوجه شدید که خیلی راحت شمارش می کنید، اما فقط روی شمارش تمرکز می کنید، باید به تنفس خود بازگردید.

دعا نویسی برای جذب پسر برای ازدواج | شمردن فقط باید یک کمک باشد، نه دغدغه یا تمرکز اصلی شما. اگر بیش از حد روی شمارش تمرکز می کنید.

فوراً به تنفس خود بازگردید و در حالی که هنوز آنها را می شمردید، تمام توجه خود را به نفس های خود معطوف کنید.

دعا نویسی برای جذب پسر برای ازدواج | هنگامی که چندین بار از یک تا ده بدون هیچ حواس پرتی شمردید (این ممکن است در اولین تمرین شما اتفاق بیفتد یا نباشد، نیازی به عجله ندارید)، روش شمارش خود را تغییر دهید.

READ  طلسم برای رضایت ازدواج

اگر شمارش هر دم و بازدم به طور جداگانه به راحتی آسان شد، می توانید یک دم و بازدم را به عنوان تعداد یک ترکیب کنید.

دعا نویسی برای جذب پسر برای ازدواج | دم و بازدم بعدی با شمارش دو و به همین ترتیب یک بار دیگر تا ده. اینگونه بشمارید: یک – دم، سپس بازدم. دو – دم، سپس بازدم. سه – دم، سپس بازدم. تا به ده برسید سپس دوباره شروع کنید.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 2 =

نوشته های مشابه