دعانویس

دعا نویسی برای جذب عشق

دعا نویسی برای جذب عشق | به نظر می رسد راهی برای سنجش شادی در مغز وجود دارد: با اندازه گیری فعال شدن نسبی قسمت خاصی از قشر جلوی پیشانی چپ در مقابل قشر جلوی پیشانی راست شما.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | هر چه انحراف نسبی به چپ در یک فرد قوی‌تر باشد، آن شخص بیشتر احساسات مثبتی مانند شادی، اشتیاق، انرژی بالا و غیره را گزارش می‌کند.

دعا نویسی برای جذب عشق

دعا نویسی برای جذب عشق | برعکس این هم صادق است؛ کسانی که فعالیت بیشتری در سمت راست دارند، احساسات منفی را گزارش می کنند.

استاد | وقتی مغز ماتیو اسکن شد، معیار شادی او کاملاً از جدول خارج شد. او تا کنون شادترین فردی بود که با علم سنجیده شد.

دعا نویسی برای جذب عشق | یکی از بسیاری از اندازه گیری هایی که در مورد ماتیو انجام شد میزان شادی او بود.

خیلی زود، رسانه های محبوب شروع به لقب “خوشبخت ترین مرد جهان” به او کردند. خود ماتیو از این نام مستعار کمی آزرده می شود که عنصر طنز طنز را ایجاد می کند.

دعا نویسی برای جذب عشق | شادی شدید تنها شاهکار جالبی نیست که مغز متیو می تواند انجام دهد. او اولین کسی بود که برای علم شناخته شده بود.

که قادر به مهار رفلکس طبیعی بدن یعنی اسپاسم سریع عضلات صورت در پاسخ به صداهای بلند و ناگهانی بود.

دعا نویسی برای جذب عشق | مانند همه رفلکس ها، این یکی نیز قرار است خارج از قلمرو کنترل ارادی باشد، اما متیو می تواند آن را در مدیتیشن کنترل کند.

READ  دعا نویسی برای شکستن طلسم

متیو همچنین به نظر می رسد که در تشخیص بیان زودگذر احساسات در چهره که به عنوان ریز بیان ها شناخته می شود، متخصص است.

دعا نویسی برای جذب عشق | آموزش افراد برای تشخیص و خواندن ریز بیان ها امکان پذیر است، اما متیو و یک مراقبه دیگر که هر دو آموزش ندیده بودند.

در آزمایشگاه اندازه گیری شدند و دو انحراف معیار را بهتر از حد معمول انجام دادند و از همه متخصصان آموزش دیده بهتر عمل کردند.

دعا نویسی برای جذب عشق | داستان های ماتیو و دیگر استادان شیوه های تفکر عمیقاً الهام بخش هستند. این استادان نشان می‌دهند که هر یک از ما می‌توانیم ذهنی فوق‌العاده توانا ایجاد کنیم.

که در درجه اول، عمیقاً آرام، شاد و دلسوز است. روش‌های ایجاد چنین ذهن فوق‌العاده توانای حتی برای من و شما قابل دسترسی است. این چیزی است که این کتاب در مورد آن است.

دعا نویسی برای جذب عشق | آقای ریکارد؟ برخی از آهوها برای دیدن شما در مورد یادگیری مهار رفلکس های مبهوت کننده شان.” در گوگل، تلاش برای دسترسی گسترده به این روش‌ها زمانی آغاز شد که این سوال را از خود پرسیدیم.

چه می‌شود اگر مردم بتوانند از شیوه‌های متفکرانه برای کمک به موفقیت در زندگی و کار استفاده کنند؟ به عبارت دیگر، اگر شیوه‌های متفکرانه بتوان هم برای شغل افراد و هم برای کسب و کار مفید باشد، چه؟

دعا نویسی برای جذب عشق | هر چیزی که هم برای مردم و هم برای تجارت خوب باشد به طور گسترده گسترش می یابد. اگر بتوانیم این کار را انجام دهیم، مردم در سراسر جهان می توانند در دستیابی به اهداف خود موفق تر شوند.

READ  طلسم صبی روی پوست آهو

من معتقدم مهارت های ارائه شده در اینجا به ایجاد آرامش و شادی بیشتر در زندگی شما و اطرافیانتان کمک می کند و در نهایت آرامش و شادی می تواند در سراسر جهان گسترش یابد.

دعا نویسی برای جذب عشق | برای ترویج نوآوری، گوگل سخاوتمندانه به مهندسان خود اجازه می دهد تا 20 درصد از زمان خود را صرف پروژه هایی خارج از شغل اصلی خود کنند.

گروهی از ما از «20 درصد زمان» خود برای کار بر روی چیزی که به «جستجوی درون خود» تبدیل شد، استفاده کردیم.

دعا نویسی برای جذب عشق | ما در نهایت با کمک یک گروه بسیار متنوع از افراد بسیار با استعداد، از جمله یک استاد ذن، یک مدیر عامل، یک دانشمند دانشگاه استنفورد، و دانیل گولمن، مردی که به معنای واقعی کلمه کتاب را در مورد احساسات نوشت، یک برنامه درسی هوش هیجانی مبتنی بر ذهن آگاهی ایجاد کردیم.

دعا نویسی برای جذب عشق | هوش تقریباً مانند مقدمه یک شوخی خوب به نظر می رسد (“یک استاد ذن و یک مدیر عامل وارد اتاقی در اتاق شدند…”).


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + 17 =