دعانویس

دعا نویسی برای جذب دختر

دعا نویسی برای جذب دختر | برخی می گویند، شما باید به هر دو “O” و “M” اهمیت یکسانی بدهید، هر دو قسمت را در طول یکسان صدا دهید، صدای را به صدا درآورید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | برخی دیگر توصیه می کنند OM در واقع از صداهای “AU(O)M” تلفظ می شود. به این معنی که نیمه اول در واقع طولانی تر از نیمه دوم است.

دعا نویسی برای جذب دختر

دعا نویسی برای جذب دختر | توصیه می کند مصوت “O” طولانی تر از “M” بسته شود، و تبدیل به می شود. شما قطعا باید هر سه مورد را امتحان کنید و مناسب ترین را برای خود انتخاب کنید.

استاد | شنیدن OM در داخل شما ممکن است سعی کنید شعار OM را در ذهن خود بخوانید، بدون اینکه کلمه را با صدای بلند به زبان آورید.

دعا نویسی برای جذب دختر | به خصوص در غرب محبوب است، چیزی مانند موارد دیگر وجود دارد. کمتر شنیده می‌شود یا درباره راه‌های صدای OM نیز بحث می‌شود.

پس از نشستن در موقعیت مناسب، شروع به تکرار مانترا در داخل کنید. شما سرعت و سرعت خود را انتخاب می کنید.

دعا نویسی برای جذب دختر | آن را مجبور نکنید، بگذارید به طور طبیعی جریان یابد، بگذارید با سرعت خودش برود، سعی کنید دخالت نکنید. برای شروع، لباس‌های گشاد بپوشید و در حالت ایده‌آل با پاهای ضربدری بنشینید.

اگرچه اگر در این حالت نشستن احساس راحتی نمی‌کنید، می‌توانید از صندلی نیز استفاده کنید. دست‌هایتان را روی جوراب شلواری‌تان بگذارید، کف دست‌ها رو به بالا باشد.

READ  دعا نویسی عشق

دعا نویسی برای جذب دختر | در حالی که انگشت اشاره و شست‌تان به آرامی لمس می‌شود، انگشت‌های دیگر کشیده و روی ران‌هایتان قرار می‌گیرند. این وضعیت دست به عنوان مودرا چانه شناخته می شود.

یکی از اساسی ترین حالت های دست که در هر تمرین مدیتیشن مورد استفاده قرار می گیرد. چشمان خود را ببندید و به طور طبیعی نفس بکشید.

دعا نویسی برای جذب دختر | از تنفس ساده شکمی استفاده کنید زیرا کمترین تداخل را در مانترای شما ایجاد می کند. تمرکز شما باید روی خود مانترا باشد، تنفس شما نباید در تمرین شما اختلال ایجاد کند.

گفتنی است، اگر با روش تنفسی پیشرفته‌تر بدون تلاش آگاهانه احساس راحتی می‌کنید، می‌توانید هر طور که دوست دارید نفس بکشید.

دعا نویسی برای جذب دختر | اجازه دهید کلمه در ذهن شما زنگ بزند، به همان سرعت یا آهسته که به نظر می رسد مناسب است. شما ممکن است با هر ریتمی که در خود پیدا می کنید حرکت کنید.

خواه ضربان قلب یا تنفس شما. ممکن است در هر دم چندین بار OM را صدا کنید، یا ممکن است با یک OM در هنگام دم و یکی در هنگام بازدم صدا کنید.

دعا نویسی برای جذب دختر | شما همچنین می توانید دم را نادیده بگیرید و صدای OM را فقط در بازدم یا برعکس صدا کنید. فرقی نمی کند کدام راه را انتخاب کنید.

فقط مهم این است که با راهی بروید که طبیعی ترین احساس را دارید. در عرض چند دقیقه سرعت به طور طبیعی کاهش می یابد. شما نباید در این مورد عجله کنید.

READ  طلسم ازدواج با مرد پولدار

دعا نویسی برای جذب دختر | اگر دوست دارید در ثانیه چندین بار OM صدا کنید، این به همان اندازه خوب است که یک OM طولانی مدت و ابدی در چند دقیقه داشته باشید.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + 5 =