دعا نویسی برای ترسیدن


نظرات

مقاله علمی

دعانویس

دعا نویسی برای ترسیدن | مردی که در این ایستگاه کابلی اجتماعی با او مصاحبه می شود، پاولی زینک بود. پل از سال 1980 یوگا تدریس می‌کرد و به دیدن بدن‌های انعطاف‌پذیر عادت داشت.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | اما هرگز کسی را به اندازه پائولی 42 در حرکات انعطاف‌پذیر و برازنده ندیده بود. پل تصمیم گرفت با او ملاقات کند و از طریق ایستگاه تلویزیونی محلی او را پیدا کرد.

دعا نویسی برای ترسیدن

دعا نویسی برای ترسیدن | پاولی از گاراژ خود به میمون کونگ فو آموزش می داد، جایی که به عنوان مکانیک امرار معاش می کرد. در این گاراژ بود که پائولی اولین درس خود را در یوگای دائوئیستی 43 به پل داد.

استاد | چیزی که واقعاً توجه پل را به خود جلب کرد جنبه یین یوگای دائوئیست بود، ژست های طولانی مدتی که پائولی از آن لذت می برد، اگرچه شاگردانش از اصطلاح «تحمل» استفاده می کردند.

دعا نویسی برای ترسیدن | هنگام ورق زدن کانال های تلویزیونی در سال 1987، پل گریلی متوجه شخصی شد که واقعاً توجه او را جلب کرد.

پل به گروه کوچکی از دانش آموزانی که با پائولی درس می خواندند پیوست و برای سال بعد با او درس های هفتگی می گرفت.

دعا نویسی برای ترسیدن | پس از اینکه چو چت لینگ به ایالات متحده نقل مکان کرد، شروع به جستجوی شخصی کرد که بتواند آموزش هایی را که عمویش به او آموخته بود به او منتقل کند.

گذراندن دوره آموزشی وظیفه هر دانش آموزی است: هنگامی که یک استاد آموزش شما را کامل کرد، وظیفه شما یافتن و آموزش نسل بعدی دانش آموزان است.

READ  دعانویس در قزوین

دعا نویسی برای ترسیدن | چو چت لینگ شاگرد خود را در پاولی پیدا کرد. پاولی از سال‌های نوجوانی هنرهای رزمی می‌خواند، اما زمانی که استاد لینگ را در سال‌های دانشگاه ملاقات کرد.

خود را وقف این آموزش جدید کرد. استاد لینگ به خانه پائولی می آمد و به مدت هفت سال هر روز شش تا هشت ساعت به او آموزش می داد!

دعا نویسی برای ترسیدن | نیمی از تمرینات یوگا دائوئیست و نیمی دیگر هنرهای رزمی بود. پس از سال هفتم، بازدیدهای استاد لینگ کمتر بود و در سال دهم، او پائولی را جانشین خود اعلام کرد.

استاد لینگ در نهایت به آسیا بازگشت و پائولی را برای ادامه گسترش دانش ترک کرد. هیچ زمانی استاد لینگ هزینه تدریس خود را پرداخت نکرد.

دعا نویسی برای ترسیدن | پائولی چیزهایی را که یاد گرفت به اشتراک گذاشت، و او آن را به روشی مشابه با روشی که به او آموخته بود به اشتراک گذاشت.

کلاس هایی که او ارائه می کرد طولانی بود و اغلب از ساعت 8 شب شروع می شد. و تا ساعت 1 یا 2 بامداد ادامه دارد.

دعا نویسی برای ترسیدن | سبک تدریس ارائه شده توسط چو چت لینگ، و سپس توسط پاولی، سنتی نبود: آنها شخصیت های خود را به آن اضافه کردند.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + دو =

نوشته های مشابه