دعا نویسی استاد دبیری


نظرات

مقاله علمی

استاد طلسم

دعا نویسی استاد دبیری | در فصل قبل دیدیم که مدیتیشن واقعاً دشوار نیست، اما اغلب توسط کسانی که منافع خاصی در سخت‌تر کردن دستیابی به آن دارند و کسانی که علاقه بیشتری به بهره‌کشی از دیگران دارند تا آموزش، دشوار به نظر می‌رسد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | غیرطبیعی طبیعی است مدیتیشن برای کسانی که تمایل دارند همه چیز را خیلی جدی بگیرند و برای کسانی که فقط علاقه سطحی به آن دارند، احتمالا دشوار است.

استاد | همچنین ممکن است برای کسانی که آن را به درستی انجام نمی دهند دشوار باشد. در حقیقت، مدیتیشن ساده ترین چیز در جهان است. در واقع باید یک حالت طبیعی برای ما باشد.

سایت مپ الخزرا | این جوهر اصلی وجود ماست. در ابتدا، باور این که مدیتیشن می تواند به این سادگی باشد، دشوار است. فقط به این دلیل که زندگی روزمره ما بیش از حد پیچیده شده است، آن را دشوار می دانیم.

دعا نویسی استاد دبیری

دعا نویسی استاد دبیری | روال، سبک زندگی و تفکر ما در همه سطوح به شدت مصنوعی، پیچیده و آلوده شده است. به نظر می‌رسد که تحت تأثیر چنین آلودگی‌هایی، طبیعت شگفت‌انگیزی را که هنگام تولد با ما همراه بود، فراموش کرده‌ایم.

این طبیعی بودن از آن زمان با ما بوده است، اما متأسفانه هر آنچه پس از تولد آموخته ایم برایمان اهمیت بیشتری پیدا کرده است. مصنوعی به روش زندگی ما تبدیل شده است.

دعا نویسی استاد دبیری | گویی «غیرطبیعی بودن» برای ما طبیعی تر از «طبیعی بودن» واقعی شده است. به همین دلیل است که مدیتیشن، که در واقع باید برای ما طبیعی و آسان باشد، دشوارتر و پیچیده تر شده است.

READ  دعانویس خوب در کرمانشاه

چیزی که باید به ما نزدیکتر باشد دورترین فاصله است. آشنایی باعث تحقیر می شود افراد نزدیک به ما نقش مهمی در زندگی ما دارند.

دعا نویسی استاد دبیری | آنها کمک زیادی به غنی و معنادار کردن زندگی ما می کنند. اما آنها اغلب آنقدر به ما نزدیک هستند که معمولاً تمایل داریم آنها را بدیهی فرض کنیم.

بسیاری از ما حتی از سهم ارزشمند آنها در زندگی خود قدردانی نمی کنیم یا به راحتی آن را تصدیق نمی کنیم. کودکان به ندرت والدین خود را افرادی می بینند که برای آنها آرزوی خوبی دارند.

دعا نویسی استاد دبیری | اغلب به دلیل نزدیکی بیش از حد به آنها. اغلب کودکان معنی و نیت واقعی پشت دستورات والدین خود را درک نمی کنند و دوست دارند با انجام درست برعکس عصیان کنند.

آنها از چنین رفتارهای ارتجاعی ضربه می خورند. بسیار عجیب است که کودکان معمولاً در زمانی که واقعاً به آن نیاز دارند و والدین آنها نیز حاضرند از هر گونه کمک یا راهنمایی به آنها کمک کنند، خودداری می کنند.

دعا نویسی استاد دبیری | نوجوانان اغلب ممکن است مرحله بسیار مهم و آزمایشی را به نام «بحران هویت» پشت سر بگذارند. در این دوره حساس، آنها در جستجوی فردیت خود هستند.

آنها ترجیح می دهند از تأثیر والدین دوری کنند، زیرا دوست دارند زندگی خود را به تنهایی یا با کمک همسالان خود کشف و آزمایش کنند.

دعا نویسی استاد دبیری | گاهی اوقات ارتباط خود را با والدین خود قطع می کنند، اغلب از خود بی احترامی نشان می دهند، چه رسد به اینکه از آنها کمک بگیرند.

READ  شکستن طلسم بچه دار شدن

تلاش برای ایجاد هویت فردی، تا زمانی که به درستی انجام شود، هیچ اشکالی ندارد. اما بیشتر نوجوانان تمایل دارند این کار را به قیمت توصیه‌های مفیدی انجام دهند که می‌توانستند به راحتی از والدین «عاقل دنیا» خود داشته باشند.

دعا نویسی استاد دبیری | در نتیجه، جوانان برای تثبیت خود باید زحمت های غیرضروری زیادی را متحمل شوند. در این فرآیند، آنها اغلب بهای سنگینی را برای کسب تجربه دست اول از مسائل دنیوی می پردازند.

آنها در واقع باید «روی شانه‌های» والدین خود بنشینند تا دید وسیع‌تری از زندگی داشته باشند. آنها ممکن است انکار کنند که این یک مزیت است، اما باید این کار را انجام دهند تا دید درستی از زندگی اطراف خود داشته باشند.

دعا نویسی استاد دبیری | با این حال، آنها زمان و انرژی زیادی را صرف جستجوی یک روش جایگزین برای رسیدن به همان چیزی می کنند.

چیزی مشابه در مورد مدیتیشن اتفاق می افتد. وضعیت مدیتیشن از بدو تولد به ما بسیار نزدیک است. حتی از پدر و مادر ما نزدیکتر است.

دعا نویسی استاد دبیری | در واقع مراقبه نزدیک ترین چیز به ماست. ذهن ما ابزاری است که برای برقراری ارتباط با دنیای بیرون از آن استفاده می کنیم.

هرگاه با چیزی در دنیای اطرافمان ارتباط برقرار کنیم، از خود واقعی خود دور می شویم. ما همچنین از طریق اعمال، افکار و احساسات خود با دنیای بیرون ارتباط برقرار می کنیم.

دعا نویسی استاد دبیری | در طول مدیتیشن عمیق، تمام فعالیت های فیزیکی، ذهنی و احساسی ما به طور کامل متوقف می شود. وقتی بدن، ذهن و احساسات ما کاملاً ساکن هستند، ما با خود واقعی خود هماهنگ و هماهنگ هستیم.

READ  دعا نویسی درست یا غلط

یکی بودن با خود واقعی ما چیزی است که از طریق مدیتیشن به دست می آوریم. ما باید تلاش ویژه ای انجام دهیم تا از طریق مدیتیشن با خود واقعی خود ارتباط برقرار کنیم، زیرا ارتباط خود را با آن از دست داده ایم.

دعا نویسی استاد دبیری | ذهن و افکار ما چنان بر زندگی ما تأثیر می گذارد که نمی توانیم چیزی فراتر از ذهن خود تصور کنیم. افکار ما باید واقعاً از خود واقعی ما برای ما دورتر و بیگانه تر باشند.

به این دلیل است که قوه تفکر ما بعد از تولد ما بسیار دیرتر رشد می کند. وقتی به این دنیا آمدیم این قوه در ما وجود داشت، اما به شکل ابتدایی بود.

دعا نویسی استاد دبیری | در مراحل اولیه زندگی ما برخی از تصاویر یا افکار قبلی را حمل می کنیم، اما آنها به طور کامل توسعه نیافته اند.

در بدو تولد، از آنجایی که در حالتی بدون فکر بودیم، با خود واقعی خود یکی بودیم. یکی شدن با خود واقعیمان مثل من بودنظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × چهار =

نوشته های مشابه