دعانویس

دعا نویسی اثر دارد

دعا نویسی اثر دارد | من به اندازه کافی تحت تأثیر نمایشگر گرافیکی او در لابی اصلی قرار گرفتم که یک کره در حال چرخش با نورهای رنگی را نشان می داد که از همه جای زمین که جستجوهای Google در آن لحظه در حال انجام بود.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | به تاریکی فضا می چرخیدند. رنگ‌های مختلف نشان‌دهنده زبان‌های مختلف مورد استفاده بود و طول خطوط نور متناسب با تعداد جستجوهایی بود که از آن قسمت از جهان انجام می‌شد.

دعا نویسی اثر دارد

دعا نویسی اثر دارد | در همین حال، موضوعات تمام آن جستجوها از صفحه بزرگ دیگری پخش می شد. این نمایشگرها با هم، حس متحرک و بسیار احشایی از به هم پیوستگی جهان ما را به ما القا کردند.

استاد | شبیه به تأثیر احساسی دیدن برای اولین بار تصویر زمین در تاریکی فضا، گرفته شده از ماه. آنها همچنین، برای استفاده از Google-speak، قدرت جستجو و قدرت گوگل را منتقل کردند.

دعا نویسی اثر دارد | اینها همان افکاری بود که در زمان اولین ملاقاتم در ذهنم می گذشت. اگر منگ در این مورد جدی بود، فراتر از همه طنزها، تأثیر و واردات بالقوه برای من بی حد و حصر بود.

من در مورد صحبت هایی که در گوگل انجام دادم یا درباره همکارانم که منگ در کتاب درباره آنها صحبت می کند و همچنین در آن مجموعه سخنرانی می کرد.

دعا نویسی اثر دارد | به شما نمی گویم. همه آنها در یوتیوب هستند که بخشی از گوگل است. و من در مورد کلاس‌های کاهش استرس مبتنی بر ذهن‌آگاهی (MBSR) در Google که منگ در آنجا راه‌اندازی کرد و اکنون برای سال‌ها ادامه دارد به شما نخواهم گفت.

READ  دعای شکستن طلسم عشق

همچنین درباره برنامه هوش هیجانی مبتنی بر ذهن آگاهی، جستجوی درون خود، که منگ به طور موازی با تیمی از افراد قابل توجهی که در ابتدا به دلیل گوگل و منگ بودن برای بازدید آمده بودند، توسعه داد.

دعا نویسی اثر دارد | این چیزی است که این کتاب در مورد آن است. آنچه من می خواهم در مورد آن به شما بگویم این است که من از خواندن این کتاب چه چیزی را در مورد منگ کشف کردم.

و آنچه ممکن است بخواهید در حین عبور از آن در ذهن داشته باشید – زیرا این فقط یک کتاب نیست، بلکه یک برنامه درسی است.

دعا نویسی اثر دارد | یک مسیر می‌توانید با تمرین‌ها و راهنمایی‌های خاص، رویکرد مراقبه‌ای برای برقراری ارتباط با دیگران و خودتان را دنبال کنید، که اگر به طور سیستماتیک در آن شرکت کنید.

عمیقاً دگرگون‌کننده و آزادکننده است – و همچنین امیدواریم که سرگرم‌کننده باشد. در واقع، اگر بعد از یک امتحان منصفانه متوجه شدید.

دعا نویسی اثر دارد | که سرگرم کننده نیست یا حداقل به شما احساس قانع کننده بودن و پرورش بالقوه عمیق ترین و بهترین چیز در خودتان را نمی دهد، شاید اینطور نباشد.

لحظه مناسبی برای شماست تا کل برنامه جستجوی درون خودتان را انجام دهید. اما بذرها به‌طور اجتناب‌ناپذیری فقط با خواندن کتاب و بازی کردن با تمرین‌ها به هر شکلی که در حال حاضر برای شما منطقی است، کاشته می‌شوند.

دعا نویسی اثر دارد | یک آزمایش و ماجراجویی آزاد در آمادگی ذهنی و عاطفی و کاربردهای آن در زندگی و در شما. کار و زنگ زدن چیزی که من کشف کردم و شما هم خواهید فهمید.

READ  دعانویس لاکچری تهران

جدا از شوخی، منگ مردی بسیار جدی است و کاملا متعهد است، همانطور که به زودی خواهید دید، به ذهن آگاهی، ایجاد شرایط برای صلح جهانی، و ایجاد صلح به عنوان پیش فرض حالت روی این سیاره، حداقل در میان گونه های انسانی. و او در مورد استفاده از پلتفرم و قدرت گوگل برای تحقق آن جدی است.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + پانزده =