دعانویس

دعا نوشتن برای همسر

دعا نوشتن برای همسر | من اعتراف می کنم که ممکن است دلیل بزرگی برای این امر وجود داشته باشد که آنها نمی خواهند درک درستی از خود وظیفه و شیوه های مدیریت روح در آن داشته باشند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | بنابراین من بعداً کمی با آن صحبت خواهم کرد: اما با این حال این دشمنی پنهانی در ضایعه ای که آنها نیز دارند، و هم در ذهن و هم در محبت هایشان دست دارد.

دعا نوشتن برای همسر

دعا نوشتن برای همسر | دیگران مجبورند در وظایف خانوادگی و عمومی زندگی کنند، آنها چنین سود و موفقیت اندکی در خلوت پیدا می کنند.

استاد | ابتدا مقهور غفلت جزئی و سپس به کلی از آنها شده اند. ، تا زمانی که تمام وجدان خود را از دست داده اند، دری به روی هر گناه و خواری و به همین ترتیب به سوی ارتداد کامل و مطلق باز شده است.

دعا نوشتن برای همسر | برخی شکایت دارند که هیچ کاری از مدیتیشن نمی توانند انجام دهند – نمی توانند ذهن خود را نسبت به آن متمایل کنند.

و اینجا آغاز ارتداد بسیاری از اساتید و منشأ بسیاری از نظرات احمقانه و نفسانی بوده است. با یافتن این بیزاری در ذهن و علاقه خود از نزدیکی و استمرار در وظایف معنوی خصوصی، ندانستن چگونگی غلبه بر این دشواری ها و غلبه بر این دشواری ها به وسیله او که ما را قادر می سازد.

دعا نوشتن برای همسر | من متقاعد شده‌ام که تعداد بسیار کمی هستند که از حرفه‌ای مرتد می‌شوند، مانند روزگار ما فراوان، اما درِ ورودشان به حماقت عقب‌نشینی یا گناهی بزرگ و بدنام بود که وجدان‌شان را خون کرد.

READ  باطل کردن طلسم تبادل نظر

عواطفشان را آلوده کرد، و از داشتن هر کاری بیشتر با خدا لذت بردم. در غیر این صورت، این یک دوره غفلت در وظایف خصوصی بود که ناشی از خستگی از مبارزه با 40 تجهیزات، سلاح ها، 41 کاهش قدرت یا قدرت بود.

دعا نوشتن برای همسر | و این نیز، از طریق حیله شیطان، به بسیاری از عقاید احمقانه و شهوانی در مورد زندگی نزد خدا بدون و فراتر از هر گونه وظیفه اشتراکی ارتقا یافته است.

و در می یابیم که پس از مدتی که انسانها با این تظاهر وجدان خود را خفه و کور کردند، شرارت نفرین شده یا نفسانیات پایان حماقت آنها بوده است.

دعا نوشتن برای همسر | و دلیل همه اینها این است که راه دادن به شریعت گناه حداقل قوت بخشیدن به آن است. رها کردنش به این معناست که اجازه دهید رشد کند.

تسخیر نشدن به وسیله آن تسخیر شدن است. همانطور که در خصوص خصوصی است، همچنین در مورد وظایف عمومی است که چیز خارق العاده ای در آنها وجود دارد.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 4 =