دعانویس

دعا نوشتن برای مهر و محبت

دعا نوشتن برای مهر و محبت | که می تواند به تنفس و همچنین مسائل بزرگتر زندگی مرتبط باشد. اگر ترس ایجاد شود، ممکن است نشان دهنده این باشد که نفس خود را شلوغ کرده و بیش از حد روی دم تمرکز می کنیم.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | اگر ما تمرکز نداریم و فضایی نداریم، ممکن است نشان دهنده این باشد که در تنفس بیش از حد بی‌تفاوت هستیم و بر بازدم تاکید بیش از حد داریم.

دعا نوشتن برای مهر و محبت

دعا نوشتن برای مهر و محبت | به عنوان مراقبه، ما یاد می گیریم که خودمان را تنظیم کنیم. وقتی ذهن با افکار بی‌شمار بمباران می‌شود، آنها نه از مراقبه، بلکه از زندگی سرچشمه می‌گیرند.

استاد | واکنش ما – برای مثال احساس گناه یا عصبانیت – ممکن است ما را به بررسی دقیق‌تر جنبه‌های خاصی از زندگی‌مان سوق دهد.

دعا نوشتن برای مهر و محبت | به طور نسبی، مدیتیشن ما را آرام یا آرام می کند و به ما فرصتی می دهد تا از آنچه پیش می آید آگاه شویم.

به این ترتیب نفس می تواند راهنمای زندگی باشد. به طور کلی، دو رویکرد برای تنفس مراقبه وجود دارد: یکی ملایم تر و یکنواخت تر و دیگری خشن تر.

دعا نوشتن برای مهر و محبت | سطح ملایم تنفس در انواع مختلف مدیتیشن نشسته که در آن بدن ما زیاد حرکت نمی کند ذاتی است. مدیتیشن تنفس خشن مربوط به ورزش شدید است و نیاز به کنترل بیشتری دارد.

از این نظر، دویدن به طور کلی با سطح خشن تنفس سروکار دارد. هنگام استفاده از تنفس درشت یا شدید، ذهن تمایل به تحریک و پرت شدن دارد.

READ  نوشتن دعا برای عزیز شدن

دعا نوشتن برای مهر و محبت | بنابراین این تمرین به مراقبه‌گری نیاز دارد که ذهن آگاهی قوی دارد. در عین حال، دویدن می‌تواند کیفیتی ملایم را در نفس ایجاد کند که به سطح عمیق‌تری از تفکر اجازه می‌دهد.

به طور کلی، سخت نفس کشیدن در حین دویدن، فرآیند تفکر را تحریک می کند، اما می تواند ذهن را نیز خسته کند.

دعا نوشتن برای مهر و محبت | زمانی که از تبت بازدید می کردم، تجربه ای زنده از برخورد با نفس داشتم. من هفته های زیادی آنجا بودم و فرصت دویدن را نداشتم.

به دلیل نقش من به عنوان یک رهبر معنوی، هر زمان که از صومعه بیرون می‌رفتم، راهبی که بخور به دست می‌گرفت، پیش قدم می‌شد.

دعا نوشتن برای مهر و محبت | در حالی که راهبان دیگر بوق‌های تبتی را می‌نواختند – راهپیمایی مرسوم در تبت. در طول مدتی که در آنجا بودم، مراسم مختلفی برگزار می‌کردم.

تبرک دادن به بیماران، تبرک دادن به کودکان و افتتاح مدرسه. در زمان‌های دیگر، من مراسمی مرکب از آیین‌های مفصل برگزار می‌کردم که اغلب شامل برکت دادن به هزاران نفر می‌شد.

دعا نوشتن برای مهر و محبت | این مراسم به راحتی می توانست تمام روز را به طول بینجامد و حتی آماده شدن برای آنها چندین ساعت طول می کشد. بنابراین زمان من محدود شد.

با داشتن برنامه فشرده و مدام در محاصره مردم در یک محیط بسیار رسمی، نمی‌توانستم برای دویدن بیرون بروم.

دعا نوشتن برای مهر و محبت | یک روز صبح زود از خواب بیدار شدم تا ببینم آیا واقعاً ممکن است برای دویدن در تبت بروم. اما قبل از شروع مسابقه چند چالش وجود داشت.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 10 =