دعانویس

دعا نوشتن برای غلبه بر دشمن

دعا نوشتن برای غلبه بر دشمن | اما این کار را انجام خواهد داد. در کتاب مقدس به «اولین راههای داوود» اشاره شده است، و آنها بالاتر از راههای آخر او ستایش شده اند (دوم تواریخ 17:3).

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | آخرین راههای داوود نیز به قدرت گناه ساکن آلوده بود. اگرچه ما فقط به فوران واقعی گناه اشاره کرده‌ایم، اما آن ناپاکی و غرور را که در شمارش مردم در او کار می‌کرد.

دعا نوشتن برای غلبه بر دشمن

دعا نوشتن برای غلبه بر دشمن | مسلماً ریشه در انحطاطی از اولین قاب او داشت. آن عجله ها بدون منجلاب رشد نکردند.

استاد | داوود در دوران جوانی خود، زمانی که خدا را در بیابان وسوسه‌ها و آزمایش‌ها، پر از ایمان، عشق، فروتنی، دل شکستگی، غیرت، محبت به همه احکام خدا پیروی کرد، چنین نمی‌کرد.

دعا نوشتن برای غلبه بر دشمن | مانند بادی که درخت مرده‌ای را که ریشه‌ای ندارد می‌برد. زمین به سختی می لرزد یا درختی زنده و ریشه دار را خم می کند.

همه آنچه در او برجسته بود. اما قدرت او در اثر کارآمدی و فریبکاری گناه ضعیف می شود، قفل هایش بریده می شود و طعمه شهوات و وسوسه های پلید می شود.

دعا نوشتن برای غلبه بر دشمن | ما در اکثر کلیساها نمونه قابل توجهی داریم که نجات دهنده ما با توجه به وضعیت آنها در مکاشفه بیدار می شود. شاید بتوانیم یکی از آنها را مشخص کنیم.

چیزهای خوب زیادی در کلیسای افسس وجود داشت که به خاطر آن بسیار مورد ستایش قرار می گیرد (مکاشفه 2:2-3). اما با این حال به زوال، انحطاط، سقوط تدریجی و ارتداد متهم شده است: “شما عشق اول خود را ترک کردید.

READ  طلسم ذهن

دعا نوشتن برای غلبه بر دشمن | پس به یاد بیاورید که از کجا افتاده اید و توبه کنید و کارهای اول را انجام دهید» (آیه 4-5). زوال درونی، در چهارچوب قلب، ایمان و محبت، و ظاهر، اطاعت و اعمال، در مقایسه با آنچه قبلاً به شهادت خود مسیح داشتند، وجود داشت.

همین امر را می توان در مورد بقیه آن کلیساها نیز نشان داد، فقط یکی یا دو مورد از آنها به جز. پنج نفر از آنها به زوال و زوال متهم هستند.

دعا نوشتن برای غلبه بر دشمن | از این رو، در کتاب مقدس به «مهربانی جوانان»، «محبت به همسری» با ستایش فراوان اشاره شده است (ارم. 2:2-3). از “ایمان اول” ما (اول تیم. 5:12).

از «آغاز اطمینان ما» (عبرانیان 3:14). و هشدارهایی داده می شود که ما «آنچه را که انجام داده ایم از دست ندهیم» (دوم یوحنا 8).

دعا نوشتن برای غلبه بر دشمن | اما چه نیازی داریم که به گذشته نگاه کنیم یا به دنبال نمونه هایی برای تأیید صحت این مشاهدات باشیم؟

انحراف عادتی از اولین نامزدی با خدا، از اولین دستیابی به انس با خدا، از سختگیری اولیه در وظایف اطاعت، در بین اساتید عادی و رایج است.

دعا نوشتن برای غلبه بر دشمن | آیا ما برای این منظور می‌توانیم نگاهی کلی به اساتید این ملت‌ها داشته باشیم – که در میان آنها بسیاری از بهترین‌های ما، به طور جزئی یا کلی، تا حدودی یا کلاً سقوط می‌کنند – ممکن است بسیار متقاعد شویم. حقیقت این مشاهدات – زئا آنهاست


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − پانزده =