دعا طلسم استاد جودا


نظرات

مقاله علمی

استاد طلسم

دعا طلسم استاد جودا | بسیاری از حکیمان و پیشگویان بزرگ کوشیده اند تا تجربیات برتر خود را برای ما شرح دهند. اما هیچ یک از آنها تاکنون نتوانسته‌اند آن‌ها را به طور کامل توصیف کنند و هیچ کس هرگز نمی‌تواند آن را در آینده انجام دهد، زیرا آن تجربیات اساساً ماهیت ذهنی دارند و فراتر از همه توصیف‌ها هستند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | همانطور که می توانیم طعم شیرین یک سیب را بدون استفاده از هیچ کلمه ای برای توصیف آن تجربه کنیم، می توانیم این کار را با تجربیات دیگر نیز انجام دهیم.

استاد | در طی یک دوره زمانی، ما با فرآیند داشتن یک تجربه خاموش از همه چیز آشنا می شویم. به آرامی، با استفاده از همین فرآیند، می توانیم به شناخت تجربی از خود واقعی خود دست یابیم.

سایت مپ الخزرا | کلمات برای شناخت دنیای بیرون ضروری هستند، اما برای تجربه های درونی اصلاً لازم نیستند. ما برای شناخت خود واقعی خود نیازی به تسلط بر هیچ زبانی نداریم.

دعا طلسم استاد جودا

دعا طلسم استاد جودا | ما باید همیشه این را در نظر داشته باشیم که دانشی که قرار است پس از تمرین منظم مراقبه به دست آوریم، دانش تجربی صرفا ذهنی است و نه از نوع متعارف دانش مادی.

اما مطمئناً به آن نیاز داریم تا در دنیای بیرونی خوب عمل کنیم. در حین تمرین این تکنیک مدیتیشن، می توانیم از تمام اندام های حسی خود استفاده کنیم.

دعا طلسم استاد جودا | کریشنامورتی در مورد «فقط دیدن» و «فقط گوش دادن» صحبت می کرد. اگر یاد بگیریم که چگونه هر تجربه‌ای را آن‌گونه که به ما می‌رسد.

READ  دعا برای شکستن طلسم رزق و روزی

بدون اینکه خلوص آن را با هیچ فکر یا کلمه‌ای آلوده کنیم، در نظر بگیریم، به مرور زمان بینش بزرگی نسبت به خود پیدا می‌کنیم.

دعا طلسم استاد جودا | چنین بینشی در واقع همان خودشناسی واقعی است. تجربه خام زایمان چند سال پیش، یک بیمار باردار به کلینیک یوگا ما آمد تا یوگا را برای زایمان بدون درد یاد بگیرد.

به او گفتم از آنجایی که این اولین تجربه او از زایمان بود، باید ذهنش را برای رویارویی با این موقعیت که پیش می‌آید باز نگه دارد و هیچ تصور قبلی در مورد آن نداشته باشد.

دعا طلسم استاد جودا | من به او پیشنهاد کردم که این تجربه منحصر به فرد را جسورانه، آزادانه و با ذهنی باز پشت سر بگذارد.

اگر قرار است زایمان دردناک باشد، گفتم اینطور می شود. چرا نگران آن باشید؟ اگر دردناک است، بگذارید اینطور باشد. تجربه ناب درد را هر وقت که آمد تجربه کنید.

دعا طلسم استاد جودا | هیچ فکری در مورد آن نداشته باشید. در زمانی که به زایمان می روید، هر اتفاقی را که می افتد با آگاهی کامل تجربه کنید.

وقتی تجربه پیش می‌آید آن را تحلیل نکنید یا در برابر آن مقاومت نکنید. همانطور که انتظار می رفت، او زایمان طبیعی داشت. او در حین زایمان درد داشت، اما قابل تحمل بود.

دعا طلسم استاد جودا | در واقع درد زایمان تا حد زیادی به وضعیت روانی زن بستگی دارد. اگر در دوران بارداری دائماً در معرض افکار منفی در مورد زایمان دردناک باشد.

با ذهنی ترسناک به زایمان نزدیک می شود و بنابراین درد زیادی را متحمل می شود. اگر او آموزش ذهنی مناسبی دریافت کند و بداند چه چیزی باید انتظار داشته باشد و چگونه با موقعیت روبرو شود.

READ  طلسم یهودی ازدواج سریع

دعا طلسم استاد جودا | تا حد زیادی به کاهش درد کمک می کند. اکنون بسیاری از زنان باردار به کلینیک یوگا ما مراجعه می کنند تا در مورد زایمان بدون درد از طریق یوگا بیاموزند.

تجربه احساسات خالص و خام ما می توانیم یک آزمایش دیگر را امتحان کنیم. هر زمان که احساسی را در بدن تجربه می کنیم.

دعا طلسم استاد جودا | باید فقط با آن احساس بمانیم، بدون اینکه بخواهیم آن را با کلمات توضیح دهیم. اگر گرسنه هستیم، فقط احساس گرسنگی را بدون استفاده از کلمه “گرسنگی” تجربه کنیم.

برای رفع احساس گرسنگی به خوردن چیزی فکر نکنید. فقط با احساس ناب گرسنگی بمانید. من این آزمایش را به یکی از بیماران چاقم پیشنهاد کردم.

دعا طلسم استاد جودا | در کمال تعجب بعد از چند ماه برگشت و نتوانستم او را بشناسم. او گزارش داد که چند روز پس از شروع تجربه اولیه احساس گرسنگی، متوجه شد که تفاوت زیادی بین یک احساس گرسنگی «کاذب» و «واقعی» وجود دارد.

او همچنین متوجه شد که وزن خود را نه به دلیل پرخوری، بلکه به دلیل ناتوانی در تشخیص گرسنگی واقعی از کاذب افزایش داده است.

دعا طلسم استاد جودا | همچنین به ذهنش خطور کرد که آنچه او به آن پاسخ می‌دهد احساس واقعی گرسنگی نیست، بلکه افکار و سخنانی درباره این احساس است.

طبیعتاً بیشتر از نیازش می خورد. حالا او فقط زمانی غذا می خورد که واقعا گرسنه باشد و نه زمانی که احساس گرسنگی کاذب پیدا کند.

دعا طلسم استاد جودا | بعدها، گرسنگی کاذب او به میزان قابل توجهی کاهش یافت و حس و درک او از گرسنگی واقعی بهبود یافت.

READ  شکستن طلسم دفینه ها

او می‌توانست غذای مصرفی و وزن خود را بدون هیچ مشکلی تحت کنترل نگه دارد، بدون اینکه نیازی به رژیم‌های غذایی سخت داشته باشد.

 


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 4 =

نوشته های مشابه