شکستن طلسم

دعا شکستن طلسم قوی

دعا شکستن طلسم قوی | او می‌گوید: «من سال‌ها درگیر رابطه جنسی بودم و برای رهایی من روی ازدواج حساب می‌کنم. “من می توانم هر زمان که بخواهم رابطه جنسی داشته باشم.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | شیطان اصلاً نمی‌تواند مرا وسوسه کند!» وقتی چند سال بعد با هم جمع شدیم، از شنیدن این که ازدواج مشکل را حل نکرده است تعجب نکردم.

دعا شکستن طلسم قوی

دعا شکستن طلسم قوی | او گفت: «می‌دانی، فرد، همسرم به اندازه من تمایلی به رابطه جنسی ندارد. “اوه، واقعا؟” من نمی‌خواهم مانند یک معتاد به سکس یا هر چیز دیگری به نظر بیایم.

استاد | اگر به دنبال نیروانا جنسی هستید… ازدواج اینطور نیست. وقتی مارک برای شرکت در کلاس قبل از ازدواج که من (فرد) تدریس می کنم ثبت نام کرد، به من گفت که زندگی اش به هم ریخته است.

دعا شکستن طلسم قوی | اما احتمالاً اکنون به اندازه قبل از ازدواج آرزوهای برآورده نشده دارم. علاوه بر همه اینها، برخی از زمینه‌های اکتشاف جنسی برای او شرم‌آور یا بی‌حیا به نظر می‌رسند.

گاهی اوقات او آنها را «پیچیده» خطاب می‌کند. من فکر می‌کنم او نسبتاً مغرور است، اما من چه می‌گویم؟» در تجربه ما، شما نمی توانید چیز زیادی بگویید!

دعا شکستن طلسم قوی | شنیدن این موضوع که ازدواج ناخالصی های جنسی را از بین نمی برد، برای نوجوانان و مجردان جوان تعجب آور است.

رون، کشیش جوانی در مینه‌سوتا، می‌گوید که وقتی مردان جوان را به چالش می‌کشد که از نظر جنسی پاک باشند، پاسخ آنها این است: «گفتن این حرف برای تو آسان است، کشیش. شما ازدواج کردی!

دعا شکستن طلسم قوی | هر زمانی که بخواهید می توانید رابطه جنسی داشته باشید!» اگر فقط اینطور بود. اول از همه، جنسیت برای زن و مرد معانی متفاوتی دارد.

READ  طلسم ازدواج تبادل نظر

مردان در درجه اول صمیمیت را درست قبل و در حین مقاربت دریافت می کنند. زنان از طریق لمس کردن، به اشتراک گذاری، در آغوش گرفتن و برقراری ارتباط عمیق صمیمیت به دست می آورند.

دعا شکستن طلسم قوی | آیا جای تعجب است که همان طور که مارک به طرز تاسف باری کشف کرد، تعداد دفعات رابطه جنسی برای زنان کمتر از مردان اهمیت دارد؟

به دلیل تفاوت‌هایی که بین زن و مرد وجود دارد، ایجاد یک زندگی جنسی رضایت‌بخش در ازدواج به سختی کار سختی نیست. بیشتر شبیه انجام یک شوت نیمه زمین است.

دعا شکستن طلسم قوی | دوم، همسر شما ممکن است ناگهان با زنی که خواستید بسیار متفاوت شود. لری، کشیش جوان خوش تیپ و بندکشی در واشنگتن دی سی، میراث مسیحی بزرگی دارد.

پدرش کشیش فوق‌العاده‌ای است، و لری وقتی خدا او را به خدمت دعوت کرد بسیار هیجان‌زده شد. وقتی لری با لیندا، یک بمب بلوند خیره کننده آشنا شد.

دعا شکستن طلسم قوی | به نظر می رسید که برای یکدیگر طراحی شده بودند، یک مجموعه معمولی کن و باربی.

با این حال، لری پس از روز عروسی آنها متوجه شد که لیندا بیشتر به شغل خود علاقه دارد تا اینکه او را از نظر جنسی برآورده کند.

دعا شکستن طلسم قوی | او نه تنها به رابطه جنسی بی علاقه بود، بلکه اغلب از آن به عنوان یک سلاح دستکاری برای رسیدن به راه خود استفاده می کرد.

در نتیجه، لری اغلب رابطه جنسی ندارد. دو بار در ماه یک سود است و هر دو ماه یک بار عادی است. هیچ نیروانای جنسی وجود ندارد. سوم، همسرتان ممکن است اهمیتی به کمک شما در نبرد نداشته باشد.

READ  استاد اللهیاری دعانویس

دعا شکستن طلسم قوی | بعد از صحبتی که اخیراً در مورد نبرد Every Man’s Battle انجام دادم، متوجه شدم مردی روی صندلی خود باقی مانده است.

هنگامی که بقیه صحبت کردند، او به سمت من آمد و گفت: “همسرم این هفته به من نزدیک شد و گفت: “جیم، من چیزی برای گفتن به شما دارم.

دعا شکستن طلسم قوی | اما واقعاً نمی دانم چگونه آن را مطرح کنم.” من فقط آن را مستقیماً می گویم. من فقط سکس را دوست ندارم، و واقعاً آرزو می‌کنم دیگر مجبور نباشم آن را انجام دهم.»

«محیرت کردم. من دقیقاً نمی دانستم چه بگویم، بنابراین پاسخ دادم: “عزیزم، آیا این کار اشتباهی است که انجام می دهم یا کاری وجود دارد که بتوانم بهتر انجام دهم؟” “او گفت: “نه، این کاری نیست که تو انجام می دهی. . همه دوستان من این احساس را دارند.

دعا شکستن طلسم قوی | هر کدام. واقعا؟ با شگفتی از داستان جیم، آن را به یکی از کشیش‌هایم در حالی که در دفتر او گپ می‌زدیم، منتقل کردم. “آن صندلی را می بینی؟” او درخواست کرد. «این صندلی مشاوره من است.

می‌دانی بیشتر از مردان متاهل چه شکایتی می‌شنوم؟» “نه این چیست؟” “من دیگر رابطه جنسی ندارم.” ازدواج شما را از معدن زغال سنگ رها نمی کند.

دعا شکستن طلسم قوی | اگر قبل از روز عروسی نجس بوده اید، می توانید انتظار داشته باشید که بعد از ماه عسل ظاهر شود.

اگر مجرد هستید و فیلم های حسی با درجه R تماشا می کنید، خوشبختی عروسی این عادت را تغییر نمی دهد. اگر چشمتان به نوزادان در حال گذر قفل شود.

READ  دعانویس در ایلام

دعا شکستن طلسم قوی | آنها همچنان پس از گفتن «من می‌کنم» پرسه می‌زنند. اگر در حال حاضر مانند تبهکاران خودارضایی می کنید.

متوجه خواهید شد که گذاشتن آن انگشتر روی انگشت دستان شما را از خود دور نمی کند. ببینید، قبل از ازدواج شما، شیطان هر کاری می کند تا شما را به رابطه جنسی با دوست دخترتان وادار کند.

دعا شکستن طلسم قوی | بعد از ازدواج، او هر کاری می‌کند تا شما را از داشتن رابطه جنسی با همسرتان باز دارد. آیا لازم است این نکته را تکرار کنیم؟

اگر چنین است، لطفاً پاراگراف بالا را دوباره بخوانید. و بنابراین، با وجود ازدواج، تعجب نکنید وقتی گناهان جنسی شما مانند زمانی که مجرد بودید به همه جا سرازیر می شود.

دعا شکستن طلسم قوی | جو به ما گفت که عاشق والیبال ساحلی زنان است: در شب، رویاهای تکان دهنده ای با این زنان دیده ام.

برخی آنقدر هیجان‌انگیز و واقعی بوده‌اند که صبح روز بعد مطمئن می‌شوم که با آنها در رختخواب بوده‌ام. به شدت احساس گناه می کنم.

دعا شکستن طلسم قوی | در شگفتم که همسرم کجاست، مطمئنم که او مرا به خاطر این ماجرا ترک کرده است و متعجبم که چگونه می توانستم چنین کاری انجام دهم.

بالاخره وقتی تار عنکبوت روشن شد، آرام آرام متوجه شدم که این فقط یک رویا بوده است. اما حتی آن زمان هم احساس ناراحتی می کنم.

دعا شکستن طلسم قوی | آیا می خواهید بدانید چرا؟ چون می دانم که این فقط یک رویا بوده است، اما مطمئن نیستم که نوعی زنا نبوده است.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 3 =