دعا برای شکستن طلسم مغازه


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

دعا برای شکستن طلسم مغازه | علاوه بر این، حتی اگر خودارضایی “روشن فکر” از نظر فنی گناه نباشد، ما هنوز در کل موضوع اسارت را احساس می کنیم، و خدا از اسارت در قوم خود متنفر است.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | پولس در اول قرنتیان 6:12 گفت که ما نباید «چیزی بر ما مسلط شود». بر این اساس، همه اشکال خودارضایی مشکوک به نظر می رسند.

دعا برای شکستن طلسم مغازه

دعا برای شکستن طلسم مغازه | رهایی از تب های جنسی من (استیو) یک بار این سؤالات را در پخش رادیویی زندگی جدیدم شنیدم: «آیا خودارضایی مرا به جایی که می خواهم در زندگی ام بروم نزدیک می کند؟

استاد | صمیمیت با خدا تمام دلیل ما برای نبرد است، اینطور نیست؟ اگر صمیمیت را به هم می زند، چرا این کار را می کنید؟

دعا برای شکستن طلسم مغازه | در زندگی من با دیگران؟ در زندگی من با خدا؟» ما می توانیم پاسخ دهیم که تقریباً هرگز این کار را نمی کند. مردان جوان امروزه بیشتر انرژی معنوی خود را صرف مبارزه با تب های جنسی می کنند.

چه می‌شد اگر در وهله اول خود را از این تب تخلیه‌کننده رها می‌کردید، که شما را آزاد می‌کرد تا انرژی روحانی خود را صرف ملکوت خدا کنید؟

دعا برای شکستن طلسم مغازه | این میتونه انجام بشه، این شدنیه، این امکان پذیره. جهان هنوز ندیده است که خدا با ارتشی از مردان جوان عاری از تب جنسی چه کند.

شما می توانید پاک بمانید تا شایستگی چنین ارتشی را داشته باشید. چهار شرط لازم برای متوقف کردن خودارضایی به شرح زیر است.

دعا برای شکستن طلسم مغازه | تصمیم گیری قوی برای «دست کشیدن» از معیارهای خدا. 2. پیوستن به یک گروه پاسخگویی که امکان بیان صادقانه احساسات را فراهم می کند.

READ  طلسم برای ازدواج دختر

ادامه رابطه فعال و مستمر با خدا که شامل عبادت و دعا است. 4. آگاه شدن از اینکه چگونه رسانه های مختلف – مجلات، تلویزیون کابلی، ویدئوها، اینترنت و کاتالوگ ها – بر میل جنسی شما تأثیر می گذارد.

دعا برای شکستن طلسم مغازه | انجام این چهار شرط به شما این امکان را می دهد که خدای خود را با تمام قدرت و تمایلات جنسی خود دوست داشته باشید.

ما اولین نکته را قبلاً مورد بحث قرار دادیم، بنابراین در آینده به سه مورد بعدی با جزئیات بیشتری خواهیم پرداخت. دوازده 12 چه چیزی را با خودارضایی جایگزین می کنید؟

دعا برای شکستن طلسم مغازه | گفتیم اولین قدم برای رهایی از ناپاکی جنسی، تصمیم قاطع است. در مرحله بعد، باید به خدا نزدیک باشید و با دوستان همفکری که می توانند از شما در نبرد حمایت کنند.

روابط برقرار کنید. چرا اینطور است؟ قبلاً اشاره کردیم که تنهایی، ناامنی، و روابط خانوادگی از هم پاشیده اغلب پله های خودارضایی هستند.

دعا برای شکستن طلسم مغازه | ما آن صمیمیت از دست رفته را با صمیمیت کاذب خودارضایی جایگزین می کنیم. ارتباط نزدیک با خدا و دوستانمان، صمیمیت کاذب خودارضایی را غیر ضروری می کند.

بنابراین اولین سوالی که باید به آن بپردازیم این است: خودارضایی را جایگزین چه صمیمیت در روابط خود می کنید؟ دنیس به ما گفت که در کلیسا بزرگ شده است.

دعا برای شکستن طلسم مغازه | اما زمانی که والدینش در دوران دبیرستان طلاق گرفتند، او درگیر پورنوگرافی شد – چیزی که هنوز هم او را آزار می دهد.

READ  طلسم دندان

ما داستان های زیادی مانند داستان دنیس شنیدیم و فکر می کنیم دلیل آن را می دانیم: 30 درصد از پدرانی که طلاق می گیرند دیگر هرگز فرزندان خود را نمی بینند.

دعا برای شکستن طلسم مغازه | این روابط از هم پاشیده باعث ناراحتی و ناامنی شدید درونی در پسران می شود و آنها را وادار می کند تا هر کجا که می توانند صمیمیت را جستجو کنند.

گناه جنسی در پی روابط خانوادگی بد یا شکسته شکوفا می شود. اثرات متلاشی کننده طلاق یا مرگ والدین دنیای ما را در هم می شکند.

دعا برای شکستن طلسم مغازه | نوجوانان به جای اینکه والدین خود را مورد قبول و گرامی قرار دهند، احساس می کنند که کنار گذاشته شده اند.

آنها زندگی خود را صرف جستجوی عشق و معنا می کنند، در حالی که باید در خانه توسط یک مادر و یک پدر تامین می شد.

دعا برای شکستن طلسم مغازه | اتفاق افتاد من هرگز روزی را فراموش نخواهم کرد که من (فرد) از مدرسه ابتدایی به خانه آمدم.

به سرعت با خواهرانم از پله های اتوبوس مدرسه پایین آمدم و با عجله وارد خانه شدم تا کلوچه بخورم، سپس برای رفتن به خارج از منزل برای بازی ارتش و قایق های شناور پایین.

دعا برای شکستن طلسم مغازه | نهر اما وقتی وارد خانه شدیم، مادرم ما سه نفر را به اتاق نشیمن صدا زد تا صحبت کنیم.

او هرگز این کار را نکرد، بنابراین احساس کردم که اتفاقی جدی افتاده است، به خصوص بعد از اینکه متوجه شدم پدر روی لبه مبل نشسته است.

دعا برای شکستن طلسم مغازه | مامان گفت: “من باید چیزی به شما بگویم.” او به میز ناهارخوری تکیه داد، دستانش را روی هم انداخته بود، چشمانش قرمز بود، صورتش پف کرده و مرطوب بود.

READ  دعانویس جدایی

سریع به سمت بابا برگشتم که با لبخندی مبهوت روی لبش نشسته بود. (سالها بعد متوجه شدم که درست قبل از رسیدن ما به مامان گفته بود که وقتی بچه ها می شنوند که او درخواست طلاق می کند، هر سه نفر به مخالفت می پردازیم و به طرفش می رویم. او نمی توانست برای او صبر کند. توجیه.)

دعا برای شکستن طلسم مغازه | همانطور که من صحنه را بررسی کردم، وحشت عمیقی را فرا گرفت. یک چیزی به طرز وحشتناکی اشتباه بود.

او گفت: من و پدرت در حال طلاق هستیم. بقیه حرفاش یادم نیست آنها اهمیتی نداشتند دنیای من تبدیل به گرد و غبار شد و فورا تبخیر شد.

دعا برای شکستن طلسم مغازه | با زاری و زاری به سمت مامان دویدیم و پاهایش را در آغوش گرفته بودیم. پدرم از اینکه فرزندانش ابتدا به سمت همسرش دویدند، له شد.

گریه کرد و از خانه بیرون زد – اولین باری که گریه او را دیدم. با عجله به سمت پنجره رفتم و او را تماشا کردم که سوار ماشینش شد و رفت.

دعا برای شکستن طلسم مغازه | با دیدن گریه قهرمانم، عذاب روحم را فرا گرفت. این فقط یک روز دیگر نبود و هیچ روزی دوباره همان روز نبود.

خورشید بر دنیای من کم نور شد و هرگز مثل قبل نمی درخشید. به اعتبار او، پدر در آن منطقه ماند تا به بزرگ شدن ما کمک کند، اما او زناکار بود و با من بسیار خشن بود.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 19 =

نوشته های مشابه