دعا برای شکستن طلسم مغازه


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

دعا برای شکستن طلسم مغازه | علاوه بر این، حتی اگر خودارضایی “روشن فکر” از نظر فنی گناه نباشد، ما هنوز در کل موضوع اسارت را احساس می کنیم، و خدا از اسارت در قوم خود متنفر است.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | پولس در اول قرنتیان 6:12 گفت که ما نباید «چیزی بر ما مسلط شود». بر این اساس، همه اشکال خودارضایی مشکوک به نظر می رسند.

دعا برای شکستن طلسم مغازه

دعا برای شکستن طلسم مغازه | رهایی از تب های جنسی من (استیو) یک بار این سؤالات را در پخش رادیویی زندگی جدیدم شنیدم: «آیا خودارضایی مرا به جایی که می خواهم در زندگی ام بروم نزدیک می کند؟

استاد | صمیمیت با خدا تمام دلیل ما برای نبرد است، اینطور نیست؟ اگر صمیمیت را به هم می زند، چرا این کار را می کنید؟

دعا برای شکستن طلسم مغازه | در زندگی من با دیگران؟ در زندگی من با خدا؟» ما می توانیم پاسخ دهیم که تقریباً هرگز این کار را نمی کند. مردان جوان امروزه بیشتر انرژی معنوی خود را صرف مبارزه با تب های جنسی می کنند.

چه می‌شد اگر در وهله اول خود را از این تب تخلیه‌کننده رها می‌کردید، که شما را آزاد می‌کرد تا انرژی روحانی خود را صرف ملکوت خدا کنید؟

دعا برای شکستن طلسم مغازه | این میتونه انجام بشه، این شدنیه، این امکان پذیره. جهان هنوز ندیده است که خدا با ارتشی از مردان جوان عاری از تب جنسی چه کند.

شما می توانید پاک بمانید تا شایستگی چنین ارتشی را داشته باشید. چهار شرط لازم برای متوقف کردن خودارضایی به شرح زیر است.

دعا برای شکستن طلسم مغازه | تصمیم گیری قوی برای «دست کشیدن» از معیارهای خدا. 2. پیوستن به یک گروه پاسخگویی که امکان بیان صادقانه احساسات را فراهم می کند.

READ  نوشتن دعا برای پسردار شدن

ادامه رابطه فعال و مستمر با خدا که شامل عبادت و دعا است. 4. آگاه شدن از اینکه چگونه رسانه های مختلف – مجلات، تلویزیون کابلی، ویدئوها، اینترنت و کاتالوگ ها – بر میل جنسی شما تأثیر می گذارد.

دعا برای شکستن طلسم مغازه | انجام این چهار شرط به شما این امکان را می دهد که خدای خود را با تمام قدرت و تمایلات جنسی خود دوست داشته باشید.

ما اولین نکته را قبلاً مورد بحث قرار دادیم، بنابراین در آینده به سه مورد بعدی با جزئیات بیشتری خواهیم پرداخت. دوازده 12 چه چیزی را با خودارضایی جایگزین می کنید؟

دعا برای شکستن طلسم مغازه | گفتیم اولین قدم برای رهایی از ناپاکی جنسی، تصمیم قاطع است. در مرحله بعد، باید به خدا نزدیک باشید و با دوستان همفکری که می توانند از شما در نبرد حمایت کنند.

روابط برقرار کنید. چرا اینطور است؟ قبلاً اشاره کردیم که تنهایی، ناامنی، و روابط خانوادگی از هم پاشیده اغلب پله های خودارضایی هستند.

دعا برای شکستن طلسم مغازه | ما آن صمیمیت از دست رفته را با صمیمیت کاذب خودارضایی جایگزین می کنیم. ارتباط نزدیک با خدا و دوستانمان، صمیمیت کاذب خودارضایی را غیر ضروری می کند.

بنابراین اولین سوالی که باید به آن بپردازیم این است: خودارضایی را جایگزین چه صمیمیت در روابط خود می کنید؟ دنیس به ما گفت که در کلیسا بزرگ شده است.

دعا برای شکستن طلسم مغازه | اما زمانی که والدینش در دوران دبیرستان طلاق گرفتند، او درگیر پورنوگرافی شد – چیزی که هنوز هم او را آزار می دهد.

READ  نوشتن دعای محبت شوهر به زن

ما داستان های زیادی مانند داستان دنیس شنیدیم و فکر می کنیم دلیل آن را می دانیم: 30 درصد از پدرانی که طلاق می گیرند دیگر هرگز فرزندان خود را نمی بینند.

دعا برای شکستن طلسم مغازه | این روابط از هم پاشیده باعث ناراحتی و ناامنی شدید درونی در پسران می شود و آنها را وادار می کند تا هر کجا که می توانند صمیمیت را جستجو کنند.

گناه جنسی در پی روابط خانوادگی بد یا شکسته شکوفا می شود. اثرات متلاشی کننده طلاق یا مرگ والدین دنیای ما را در هم می شکند.

دعا برای شکستن طلسم مغازه | نوجوانان به جای اینکه والدین خود را مورد قبول و گرامی قرار دهند، احساس می کنند که کنار گذاشته شده اند.

آنها زندگی خود را صرف جستجوی عشق و معنا می کنند، در حالی که باید در خانه توسط یک مادر و یک پدر تامین می شد.

دعا برای شکستن طلسم مغازه | اتفاق افتاد من هرگز روزی را فراموش نخواهم کرد که من (فرد) از مدرسه ابتدایی به خانه آمدم.

به سرعت با خواهرانم از پله های اتوبوس مدرسه پایین آمدم و با عجله وارد خانه شدم تا کلوچه بخورم، سپس برای رفتن به خارج از منزل برای بازی ارتش و قایق های شناور پایین.

دعا برای شکستن طلسم مغازه | نهر اما وقتی وارد خانه شدیم، مادرم ما سه نفر را به اتاق نشیمن صدا زد تا صحبت کنیم.

او هرگز این کار را نکرد، بنابراین احساس کردم که اتفاقی جدی افتاده است، به خصوص بعد از اینکه متوجه شدم پدر روی لبه مبل نشسته است.

دعا برای شکستن طلسم مغازه | مامان گفت: “من باید چیزی به شما بگویم.” او به میز ناهارخوری تکیه داد، دستانش را روی هم انداخته بود، چشمانش قرمز بود، صورتش پف کرده و مرطوب بود.

READ  دعانویس تضمینی در بوشهر

سریع به سمت بابا برگشتم که با لبخندی مبهوت روی لبش نشسته بود. (سالها بعد متوجه شدم که درست قبل از رسیدن ما به مامان گفته بود که وقتی بچه ها می شنوند که او درخواست طلاق می کند، هر سه نفر به مخالفت می پردازیم و به طرفش می رویم. او نمی توانست برای او صبر کند. توجیه.)

دعا برای شکستن طلسم مغازه | همانطور که من صحنه را بررسی کردم، وحشت عمیقی را فرا گرفت. یک چیزی به طرز وحشتناکی اشتباه بود.

او گفت: من و پدرت در حال طلاق هستیم. بقیه حرفاش یادم نیست آنها اهمیتی نداشتند دنیای من تبدیل به گرد و غبار شد و فورا تبخیر شد.

دعا برای شکستن طلسم مغازه | با زاری و زاری به سمت مامان دویدیم و پاهایش را در آغوش گرفته بودیم. پدرم از اینکه فرزندانش ابتدا به سمت همسرش دویدند، له شد.

گریه کرد و از خانه بیرون زد – اولین باری که گریه او را دیدم. با عجله به سمت پنجره رفتم و او را تماشا کردم که سوار ماشینش شد و رفت.

دعا برای شکستن طلسم مغازه | با دیدن گریه قهرمانم، عذاب روحم را فرا گرفت. این فقط یک روز دیگر نبود و هیچ روزی دوباره همان روز نبود.

خورشید بر دنیای من کم نور شد و هرگز مثل قبل نمی درخشید. به اعتبار او، پدر در آن منطقه ماند تا به بزرگ شدن ما کمک کند، اما او زناکار بود و با من بسیار خشن بود.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 5 =

نوشته های مشابه