شکستن طلسم

دعا برای شکستن طلسم رزق و روزی

دعا برای شکستن طلسم رزق و روزی | در خانه این پسر سرگردان بود که فورچون در اوایل نوجوانی به مردان جوان بی خانمان دسترسی داشت. قربانیان فورچون شامل پسرانی از 1 تا 10 سال بود.»

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | همانطور که در فصل‌های آینده مشاهده خواهد شد، برای کشیش‌های پدوفیل معمول است که با خانه‌های پسران و خدمات جوانان درگیر شوند تا به پسران جوان آسیب‌پذیر عاطفی دسترسی پیدا کنند.

دعا برای شکستن طلسم رزق و روزی

دعا برای شکستن طلسم رزق و روزی | لژ لوسیفر «در یک موقعیت دیگر فورچون گروهی از پسران را به یک صومعه برد و در آنجا تشویق کرد که بین آنها دعوای بالش برهنه برگزار شود.

استاد | روستایی جما هرن به یاد می آورد: «او آنها را به عقب نشینی برد، ظاهراً عقب نشینی کردند، یکی از آنها به تالار لوفتوس بود، جایی که به من گفته شد که وحشتناک بود.

دعا برای شکستن طلسم رزق و روزی | قسمت دیگری از خانه فورچون به پناهگاهی برای پسران مشکل تبدیل شد.

این یک خلوتگاه مختلط بود و آنها در آنجا دعوای بالش‌ها داشتند و انواع عیاشی‌ها و او فیلم‌های بسیار بسیار صریح را نشان می‌داد.» (11) مرکز فعالیت های poltergeist باشد.

دعا برای شکستن طلسم رزق و روزی | تاریخچه تالار لوفتوس به وضوح نشان می‌دهد که فورچون تا چه حد می‌تواند فعالیت پلید خود را تا حد ممکن شیطانی نگه دارد.

خرابه‌های تالار ردموند، که از سال 1389 وجود داشته است، توسط خانواده لوفتوس در سال 1999 خریداری شد و از این پس به نام تالار لوفتوس شناخته می‌شود.

READ  دعانویس طلاق

دعا برای شکستن طلسم رزق و روزی | در سالن لوفتوس سال 1389 صحنه فعالیت‌های مکرر پولترگیست شد و یک کشیش محلی به نام پدر توماس برودرز به جن‌گیری عمارت مشغول شد.

بدن توماس برودرز که نیکی کرد و برای همه دعا کرد و شیطان را از سالن لوفتوس بیرون کرد. شان فورچون. آلیسون اوکانر، روزنامه نگار ایرلندی تایمز در کتاب خود مدعی است که فورچون ده ها پسر را مورد آزار و اذیت قرار داده است.

دعا برای شکستن طلسم رزق و روزی | اوکانر در ادامه گزارش می دهد که تالار لوفتوس – که از سال 1998 توسط کلیسای کاتولیک به عنوان یک خانه خلوت گاه اداره می شد.

دارای چیزی بود که قربانیان از آن به عنوان “اتاق شیطان” یاد می کردند، که احتمالاً یک اتاق تشریفاتی شبیه به سیاه بود.

دعا برای شکستن طلسم رزق و روزی | اتاق استفاده شده توسط Fr. برنارد جی. لین در ماساچوست، که در فصل بعدی پوشش داده خواهد شد.»15 «گزارش شده است که فورچون هر پسر یا والدینی را که تهدید به افشای او کنند با ادعای اینکه «شیطان آنها را تحت تعقیب قرار خواهد داد» لعنت می‌کند.

دعا برای شکستن طلسم رزق و روزی | مشکل. این تهدیدهای فراطبیعی Fortune’s Curse 47 روستاییان خرافاتی را برای حفظ سکوت ترساند. فورچون در این مقطع خود یک شیطان پرست بود.

وقتی یکی از بدخواهان دهکده برای کمک به قربانی صاعقه رفت و خودش مورد اصابت صاعقه قرار گرفت و جان سالم به در برد، فورچون ادعا کرد که “نیمه کافی را دریافت نکرده است”، به این معنی که او با قدرت جادویی خود باعث شده است که پیچ به او برخورد کند.

READ  طلسم ازدواج سریع پسر

دعا برای شکستن طلسم رزق و روزی | «در تلاش برای تسلط بر گله‌اش، فورچون مهمانی‌های تمام شبانه را برای جوانان برگزار می‌کرد و مواد مخدر، الکل و دستگاه‌های کنترل بارداری را برای خردسالان تحت سرپرستی خود عرضه می‌کرد.

فورچون به‌عنوان وسیله‌ای برای تأمین منابع مالی، افراد ناتوان محله را فریب می‌داد تا برای مراسم شفابخشی ویژه به او پول بپردازند.

دعا برای شکستن طلسم رزق و روزی | و ادعا می‌کرد که او دارای قدرت الهی برای شفای همه بیماری‌ها است.

برخی از مردم فقیر این سرپرست را باور کردند، اما وقتی او مکرراً بدون هیچ نشانه‌ای از بهبود جسمانی درخواست پول نقد کرد، امیدهایشان بر باد رفت.

دعا برای شکستن طلسم رزق و روزی | نزدیک به  میلیون دلار برای پروژه‌هایی از مهدکودک برای سالمندان گرفته تا مهدکودک و خدمات مشاوره تلفنی. خبرنامه ماهانه محله مملو از رویدادها بود. با این حال، فورچون هرگز در هیچ یک از فعالیت های خود کاملاً صادق نبود.

او یک پروژه اشتغال اجتماعی را با استفاده از بودجه دولتی راه اندازی کرد و  افرادی را که بیکار بودند استخدام کرد.

دعا برای شکستن طلسم رزق و روزی | این مردان مجبور شدند خیابان ها را جارو کنند و در یک مجتمع آپارتمانی برای افراد مسن گشت زنی کنند.

به هر شرکت کننده حدود  پونت ایرلندی در هفته پرداخت می شد. فورچون بعداً توضیح داد که فورچون از هرکدام 1 تا 10 پوننت برای «هزینه‌های اداری» می‌پرداخت.»

دعا برای شکستن طلسم رزق و روزی | «کشیش از کلاهبرداری‌های مختلفی استفاده می‌کرد تا از مردم محلی پول ببرد.

READ  نوشتن دعا برای زیبایی

فورچون سالمندان را وادار می‌کرد تا برای برکت پرداخت کنند و برای برکت دادن قایق‌های ماهیگیری و قبرها و برای بازدید از بیمارستان هزینه‌ای را دریافت کردند.

دعا برای شکستن طلسم رزق و روزی | یک زن مسن فقیر هفته ای 1000 پونت برای نعمت هایی به او پرداخت می کرد که معتقد بود به زنده ماندن او کمک کرده است.

روحانی اساساً 48 لژ لوسیفر زنان را تهدید می کرد که اگر این پرداخت ها را انجام ندهند، به مرگ لعنت می پردازند.»

دعا برای شکستن طلسم رزق و روزی | یکی از اهالی روستا گفت: «او شکاف کرد و راهش را تقسیم کرد و قلدری کرد.

ثروت به دنبال آسیب پذیرترین افراد رفت: افراد مسن و جوان. رهبران جامعه خشمگین حداقل دو بار به اسقف برندان کومیسکی (اسقف رئیس) مراجعه کردند تا از فورچون شکایت کنند.

دعا برای شکستن طلسم رزق و روزی | آنها همچنین به نوسیو پاپ، لوچیانو استورو، نماینده رسمی واتیکان در ایرلند رفتند. مقامات ابراز نگرانی کردند و قول دادند که تحقیق کنند. روستاییان می گویند که هرگز از Comiskey یا Storero خبری نداشتند.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + چهار =