دعا برای شکستن طلسم رزق و روزی


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

دعا برای شکستن طلسم رزق و روزی | در خانه این پسر سرگردان بود که فورچون در اوایل نوجوانی به مردان جوان بی خانمان دسترسی داشت. قربانیان فورچون شامل پسرانی از 1 تا 10 سال بود.»

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | همانطور که در فصل‌های آینده مشاهده خواهد شد، برای کشیش‌های پدوفیل معمول است که با خانه‌های پسران و خدمات جوانان درگیر شوند تا به پسران جوان آسیب‌پذیر عاطفی دسترسی پیدا کنند.

دعا برای شکستن طلسم رزق و روزی

دعا برای شکستن طلسم رزق و روزی | لژ لوسیفر «در یک موقعیت دیگر فورچون گروهی از پسران را به یک صومعه برد و در آنجا تشویق کرد که بین آنها دعوای بالش برهنه برگزار شود.

استاد | روستایی جما هرن به یاد می آورد: «او آنها را به عقب نشینی برد، ظاهراً عقب نشینی کردند، یکی از آنها به تالار لوفتوس بود، جایی که به من گفته شد که وحشتناک بود.

دعا برای شکستن طلسم رزق و روزی | قسمت دیگری از خانه فورچون به پناهگاهی برای پسران مشکل تبدیل شد.

این یک خلوتگاه مختلط بود و آنها در آنجا دعوای بالش‌ها داشتند و انواع عیاشی‌ها و او فیلم‌های بسیار بسیار صریح را نشان می‌داد.» (11) مرکز فعالیت های poltergeist باشد.

دعا برای شکستن طلسم رزق و روزی | تاریخچه تالار لوفتوس به وضوح نشان می‌دهد که فورچون تا چه حد می‌تواند فعالیت پلید خود را تا حد ممکن شیطانی نگه دارد.

خرابه‌های تالار ردموند، که از سال 1389 وجود داشته است، توسط خانواده لوفتوس در سال 1999 خریداری شد و از این پس به نام تالار لوفتوس شناخته می‌شود.

READ  نوشتن دعا برای سر به راه شدن فرزند

دعا برای شکستن طلسم رزق و روزی | در سالن لوفتوس سال 1389 صحنه فعالیت‌های مکرر پولترگیست شد و یک کشیش محلی به نام پدر توماس برودرز به جن‌گیری عمارت مشغول شد.

بدن توماس برودرز که نیکی کرد و برای همه دعا کرد و شیطان را از سالن لوفتوس بیرون کرد. شان فورچون. آلیسون اوکانر، روزنامه نگار ایرلندی تایمز در کتاب خود مدعی است که فورچون ده ها پسر را مورد آزار و اذیت قرار داده است.

دعا برای شکستن طلسم رزق و روزی | اوکانر در ادامه گزارش می دهد که تالار لوفتوس – که از سال 1998 توسط کلیسای کاتولیک به عنوان یک خانه خلوت گاه اداره می شد.

دارای چیزی بود که قربانیان از آن به عنوان “اتاق شیطان” یاد می کردند، که احتمالاً یک اتاق تشریفاتی شبیه به سیاه بود.

دعا برای شکستن طلسم رزق و روزی | اتاق استفاده شده توسط Fr. برنارد جی. لین در ماساچوست، که در فصل بعدی پوشش داده خواهد شد.»15 «گزارش شده است که فورچون هر پسر یا والدینی را که تهدید به افشای او کنند با ادعای اینکه «شیطان آنها را تحت تعقیب قرار خواهد داد» لعنت می‌کند.

دعا برای شکستن طلسم رزق و روزی | مشکل. این تهدیدهای فراطبیعی Fortune’s Curse 47 روستاییان خرافاتی را برای حفظ سکوت ترساند. فورچون در این مقطع خود یک شیطان پرست بود.

وقتی یکی از بدخواهان دهکده برای کمک به قربانی صاعقه رفت و خودش مورد اصابت صاعقه قرار گرفت و جان سالم به در برد، فورچون ادعا کرد که “نیمه کافی را دریافت نکرده است”، به این معنی که او با قدرت جادویی خود باعث شده است که پیچ به او برخورد کند.

READ  دعانویس برای فروش زمین

دعا برای شکستن طلسم رزق و روزی | «در تلاش برای تسلط بر گله‌اش، فورچون مهمانی‌های تمام شبانه را برای جوانان برگزار می‌کرد و مواد مخدر، الکل و دستگاه‌های کنترل بارداری را برای خردسالان تحت سرپرستی خود عرضه می‌کرد.

فورچون به‌عنوان وسیله‌ای برای تأمین منابع مالی، افراد ناتوان محله را فریب می‌داد تا برای مراسم شفابخشی ویژه به او پول بپردازند.

دعا برای شکستن طلسم رزق و روزی | و ادعا می‌کرد که او دارای قدرت الهی برای شفای همه بیماری‌ها است.

برخی از مردم فقیر این سرپرست را باور کردند، اما وقتی او مکرراً بدون هیچ نشانه‌ای از بهبود جسمانی درخواست پول نقد کرد، امیدهایشان بر باد رفت.

دعا برای شکستن طلسم رزق و روزی | نزدیک به  میلیون دلار برای پروژه‌هایی از مهدکودک برای سالمندان گرفته تا مهدکودک و خدمات مشاوره تلفنی. خبرنامه ماهانه محله مملو از رویدادها بود. با این حال، فورچون هرگز در هیچ یک از فعالیت های خود کاملاً صادق نبود.

او یک پروژه اشتغال اجتماعی را با استفاده از بودجه دولتی راه اندازی کرد و  افرادی را که بیکار بودند استخدام کرد.

دعا برای شکستن طلسم رزق و روزی | این مردان مجبور شدند خیابان ها را جارو کنند و در یک مجتمع آپارتمانی برای افراد مسن گشت زنی کنند.

به هر شرکت کننده حدود  پونت ایرلندی در هفته پرداخت می شد. فورچون بعداً توضیح داد که فورچون از هرکدام 1 تا 10 پوننت برای «هزینه‌های اداری» می‌پرداخت.»

دعا برای شکستن طلسم رزق و روزی | «کشیش از کلاهبرداری‌های مختلفی استفاده می‌کرد تا از مردم محلی پول ببرد.

READ  نوشتن دعا برای رفتن شخصی از خانه

فورچون سالمندان را وادار می‌کرد تا برای برکت پرداخت کنند و برای برکت دادن قایق‌های ماهیگیری و قبرها و برای بازدید از بیمارستان هزینه‌ای را دریافت کردند.

دعا برای شکستن طلسم رزق و روزی | یک زن مسن فقیر هفته ای 1000 پونت برای نعمت هایی به او پرداخت می کرد که معتقد بود به زنده ماندن او کمک کرده است.

روحانی اساساً 48 لژ لوسیفر زنان را تهدید می کرد که اگر این پرداخت ها را انجام ندهند، به مرگ لعنت می پردازند.»

دعا برای شکستن طلسم رزق و روزی | یکی از اهالی روستا گفت: «او شکاف کرد و راهش را تقسیم کرد و قلدری کرد.

ثروت به دنبال آسیب پذیرترین افراد رفت: افراد مسن و جوان. رهبران جامعه خشمگین حداقل دو بار به اسقف برندان کومیسکی (اسقف رئیس) مراجعه کردند تا از فورچون شکایت کنند.

دعا برای شکستن طلسم رزق و روزی | آنها همچنین به نوسیو پاپ، لوچیانو استورو، نماینده رسمی واتیکان در ایرلند رفتند. مقامات ابراز نگرانی کردند و قول دادند که تحقیق کنند. روستاییان می گویند که هرگز از Comiskey یا Storero خبری نداشتند.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + 6 =

نوشته های مشابه