شکستن طلسم

دعا برای شکستن طلسم بیکاری

دعا برای شکستن طلسم بیکاری | هنگامی که دلایل واکنش کاربران را به شیوه ای که انجام می دهند را درک کنید، حتی بیشتر متوجه خواهید شد که برخی از این “ترفندها” واقعا چقدر هوشمندانه هستند و از زیبایی برخی از طرح های شیطانی شگفت زده خواهید شد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | با این حال، نیاز به یک طرح شیطانی کاملاً خوب دارد تا ما را وادار کند برای چیزهای بیشتری برگردیم. حماقت بد نیست افرادی که طرح‌های بدی می‌سازند.

دعا برای شکستن طلسم بیکاری

دعا برای شکستن طلسم بیکاری | تعریف طراحی شیطانی ما باید بین طراحی شیطانی و حماقت آشکار تفاوت قائل شویم. اغلب، یک طرح تنبل یا نادرست می تواند ما را خشمگین کند.

استاد | مانند یک ترفند جادویی خوب، بهترین نمونه‌ها مواردی هستند که تا زمانی که به شما نشان داده نشود، متوجه نمی‌شوید که افراد دستکاری می‌شوند.

دعا برای شکستن طلسم بیکاری | زیرا چیز بهتری نمی‌دانند یا به دلیل تنبلی، شرور نیستند. طراحی شیطانی باید عمدی باشد. در واقع، همانطور که در فصل های مختلف خواهید دید.

اغلب برنامه ریزی های زیادی برای ایجاد یک طرح شیطانی که واقعاً کار می کند، درگیر است. ایده پشت طراحی شیطانی این است که افراد با کمال میل وارد معامله می شوند.

دعا برای شکستن طلسم بیکاری | حتی زمانی که شرایط در معرض آنها قرار می گیرد. کلاهبرداران اعتماد به نفس گروه دیگری هستند که رفتار را برای کسب منفعت کنترل می کنند.

اما آنها با پنهان کردن نتیجه واقعی فعالیت، همه چیز را فراتر از طراحی شیطانی می برند. حماقت پیام‌های خطای کدگذاری‌شده‌ای است که توضیح نمی‌دهد چه چیزی اشتباه است یا چگونه آن را برطرف کنیم.

READ  دعا نویسی برای رفع طلسم

دعا برای شکستن طلسم بیکاری | آن جعبه های محاوره ای ناامید کننده اما خوش خیم هستند. Con نرم افزاری است که وعده حذف ویروس ها را می دهد اما در عوض کامپیوتر شما را آلوده می کند.

این بدی است که به عنوان خیر پنهان می شود – و اگر کاربران موفق شوند پشت ماسک را ببینند، ناامید خواهند شد.

دعا برای شکستن طلسم بیکاری | طراحی شیطانی در سطح متفاوتی کار می کند، با متقاعد کردن مشتریان مبنی بر اینکه مقدمه xv ارزش پیشنهادی به نفع آنهاست (از لحاظ مالی یا احساسی) و با متقاعد کردن مشتریان برای مشارکت حتی اگر از عدم تعادل در نتیجه آگاه باشند.

بنابراین طراحی شیطانی آن چیزی است که رابط‌های طراحی شده هدفمندی ایجاد می‌کند که کاربران را از نظر احساسی درگیر انجام کاری می‌کند که بیشتر از آن‌ها به نفع طراح است.

دعا برای شکستن طلسم بیکاری | ضعف انسانی: هفت گناه کبیره، و نحوه استفاده سایت ها از آنها به نظر می رسد فقط مناسب است که مطالب این کتاب را با توجه به شرارت هایی که سایت ها برای جذب و تعامل با کاربران از آنها سوء استفاده می کنند، ارائه دهیم.

بنابراین، فصل های بعدی تکنیک های طراحی را تحت عنوان هفت گناه کبیره گروه بندی می کنند. در طول تاریخ، فلاسفه و علمای دینی، ضعف انسان را به عنوان مجموعه ای از «گناهان» طبقه بندی کرده اند.

دعا برای شکستن طلسم بیکاری | هفت گناه مرگبار (غیر قابل بخشش) عبارتند از غرور، تنبلی، شکم پرستی، خشم، حسادت، شهوت و حرص. هر فصل در این کتاب به یکی از این گناهان می پردازد و به ویژگی های انسانی اشاره می کند که طراحان نرم افزار را قادر می سازد.

READ  نوشتن دعا محبت

تا رابط های متقاعدکننده ای ایجاد کنند که برای هر نقطه ضعف جذاب باشد. با استفاده از نمونه هایی از طراحی وب معاصر، خواهید دید که چگونه از گناه هم برای خیر و هم برای بد سوء استفاده می شود.

دعا برای شکستن طلسم بیکاری | هر مشخصه با الگوهای طراحی همراه است که قوانین ساده ای را به شما می دهد تا از همین تکنیک ها در کار خود استفاده کنید.

این کتاب با بحث در مورد اخلاق به پایان می رسد. نه معضل اخلاقی آزاردهنده در مورد استفاده از هر یک از این الگوهای شیطانی با طراحی، بلکه در عوض پذیرفتن این موضوع است که امروزه از آنها استفاده می شود.

دعا برای شکستن طلسم بیکاری | دانستن اینکه چگونه این الگوها را بشناسید به شما این امکان را می دهد که آنها را هم به عنوان یک مصرف کننده و هم به عنوان طراح نرم افزار و وب سایت به نفع خود تبدیل کنید.

غرور فروتنی انسانها را مانند فرشتگان می سازد. غرور فرشتگان را به شیطان تبدیل می کند. سنت آگوستین غرور گناهی نیست که قبلا بود.

دعا برای شکستن طلسم بیکاری | در قرن چهارم، اواگریوس از پونتوس ادعا کرد که غرور گناه اصلی در میان این هفت نفر است و گناهی که همه گناهان دیگر از آن سرچشمه می‌گیرند.

در زمان توماس آکویناس در قرن سیزدهم، آن را به شیوه‌ای سنجیده‌تر دیده می‌شد – مقداری غرور قابل قبول بود، اما غرور همچنان یک گناه بود.

دعا برای شکستن طلسم بیکاری | در قرن بیست و یکم، با ظهور رسانه‌های اجتماعی، به نظر می‌رسد که ما بیشتر می‌پرسیم: “آیا غرور ندارید؟” وقتی با عکس‌های مهمانی مستانه‌تر مواجه می‌شویم.

READ  طلسم جن

گویی غرور یک ویژگی مثبت است که در مسائل سلیقه‌ای داوری می‌کند. این روزها، معنای بد بودن غرور احتمالاً با کلمه غرور خلاصه می شود.

دعا برای شکستن طلسم بیکاری | تکبر، از دست دادن تماس با واقعیت، بیش از حد بها دادن به توانایی ها، فکر کردن به اینکه هیچ غلطی نمی توانید انجام دهید.

در تراژدی‌های یونانی، غرور قهرمان را به مبارزه با خدایان سوق می‌دهد و در نتیجه به خاطر گستاخی‌اش با مرگ مجازات می‌شود. این روزها به آن افزایش بیش از حد اعتبار می گویند.

دعا برای شکستن طلسم بیکاری | البته، هدف این کتاب این نیست که از فقدان فروتنی در جامعه مدرن تاسف بخوریم، بلکه ببینیم که سایت‌ها چگونه از این ضعف انسانی استفاده می‌کنند.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − هفده =