دعا ابطال طلسم


نظرات

مقاله علمی

ابطال طلسم

دعا ابطال طلسم | اما احساسات به خودی خود مشکلی ایجاد نمی کنند. فقط این است که تا زمانی که به درام های درون ذهن خود واکنش نشان می دهید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | ممکن است از دیگران و ابعاد عمیق تر و رضایت بخش تر وجودتان جدا شوید. همچنین ممکن است آنچه را که واقعاً در اطراف شما می گذرد از دست بدهید.

دعا ابطال طلسم

دعا ابطال طلسم | چنگ زدن و کنار زدن در سطحی تا حدودی ظریف تر از افکار و احساسات، یک بازی دائمی از دوست داشتن و دوست نداشتن، دلبستگی و بیزاری در کمین است.

استاد | بودایی ها می آموزند که کلید خوشبختی و رضایت در خواستن چیزهایی است که دارید و نخواستن چیزهایی که ندارید.

دعا ابطال طلسم | برخی از این احساسات ممکن است لذت بخش باشند. دیگران ناخوشایند یا حتی دردناک هستند.

اما اغلب، ما به نوعی از آنچه داریم ناراضی هستیم. ما مشتاق چیزهایی هستیم که نداریم و برای به دست آوردن آن تلاش می کنیم.

دعا ابطال طلسم | یا ممکن است عمیقاً به چیزی که داریم وابسته شویم و زمانی که زمان و شرایط آن را تغییر می‌دهد یا از بین می‌برد، رنج می‌بریم.

از آنجا که تغییر اجتناب ناپذیر است، این تمایل برای تجربه کردن یا کنار زدن آن می تواند باعث رنج مداوم شود. باورهای منفی و فیلمنامه های زندگی در اینجا استعاره دیگری از طبیعت برای شما وجود دارد: تصور کنید که افکار و احساسات شما و حتی درام هایی که در مغز شما جریان دارند.

دعا ابطال طلسم | برگ ها و شاخه های یک بوته یا درخت درونی، زیرزمینی را تشکیل می دهند. (در اینجا وحشی و غیرقابل کنترل فکر کنید، مانند توت سیاه یا بامبو.) فکر می کنید ریشه ای که برگ ها و شاخه ها بی وقفه از آن بیرون می آیند چیست؟

READ  دعا نویس و فالگیر

دعا ابطال طلسم | چگونه می توان تفاوت بین افکار و احساسات را بیان کرد در کارم به عنوان یک روان درمانگر، دریافتم که بسیاری از مردم در تشخیص افکار و احساسات مشکل دارند.

برای مثال، اگر بپرسم “چه احساسی داری؟” ممکن است پاسخ دهند: «احساس می‌کنم دیگر نباید با شریکم آنقدر گشاده رو باشم». حتی اگر این بینش با کلمه درست شروع شود.

دعا ابطال طلسم | در واقع یک قضاوت است تا یک احساس. در اینجا چند نکته برای بیان تفاوت وجود دارد: احساسات به عنوان مجموعه ای از احساسات قابل تشخیص در بدن شما رخ می دهد.

به عنوان مثال، زمانی که عصبانی هستید، ممکن است در شانه ها و فک خود تنش احساس کنید و هجوم انرژی را در پشت سر خود تجربه کنید.

دعا ابطال طلسم | در مقابل، وقتی غمگین هستید، ممکن است احساس سنگینی در قفسه سینه و قلب و احساس احتقان در سینوس ها و گلو کنید.

از طریق مدیتیشن، می توانید کشف کنید که چگونه احساسات خود را به طور مستقیم به عنوان احساسات، جدا از افکار و داستان هایی که آنها را تداوم می بخشند، تجربه کنید.

دعا ابطال طلسم | افکار، تصاویر، خاطرات، باورها، قضاوت ها و بازتاب هایی هستند که در ذهن شما شناور هستند و اغلب احساسات شما را به وجود می آورند.

اگر کلمه احساس را با کلمه like دنبال کنید، احتمالاً به جای یک احساس، یک فکر یا یک باور را بیان می کنید. می‌توانید با این سؤال که احساسات قوی را به اجزای سازنده‌شان تجزیه کنید.

دعا ابطال طلسم | تمرین کنید: چه افکار و تصاویری در ذهن من وجود دارد که به من کمک می‌کند تا احساس کنم؟ و من در حال حاضر به جز افکارم چه چیزی را در بدنم تجربه می کنم؟

READ  طلسم قوی برای ترک اعتیاد

افکار نه تنها باعث ایجاد احساسات می شوند، بلکه اغلب به صورت احساسات در می آیند (بنابراین شما در واقع احساساتی را که دارید احساس نمی کنید)، سعی می کنند شما را از احساسات خود دور کنند.

دعا ابطال طلسم | احساسات شما را قضاوت کنند یا آنها را کاملاً سرکوب کنند. هر چه بیشتر بتوانید افکار و احساسات خود را از هم جدا کنید، به طور کامل.

هر چه بیشتر بتوانید افکار و احساسات خود را از هم جدا کنید، واضح تر و آگاهانه تر می توانید با تجربه درونی خود ارتباط برقرار کنید (و بیان کنید).

دعا ابطال طلسم | خوب، ممکن است از کشف اینکه ریشه مجموعه ای از باورها و داستان ها است، که بسیاری از آنها منفی هستند.

متعجب شوید که در نتیجه آنچه افراد – به ویژه افرادی که در زندگی شما مهم هستند، مانند عزیزان و دوستان – شکل گرفته اند.

دعا ابطال طلسم | با شما انجام شده و در طول سالها به شما گفته ام. این باورها و داستان ها در طول زندگی شما به نوعی فیلمنامه زندگی در هم تنیده شده اند که مشخص می کند شما چه کسی هستید و چگونه به افراد و شرایط اطراف خود نگاه می کنید.

(من می گویم “متعجب” زیرا اکثر مردم در مورد فیلمنامه های زندگی اطلاعاتی ندارند. اگرچه ممکن است شما متوجه شباهت هایی بین زندگی خود و مثلاً Survivor، Days of our Lives یا The Simpsons شده باشید.)

دعا ابطال طلسم | نکته اینجاست: شما تمایل به همذات پنداری با فیلمنامه زندگی خود در واقع دامنه احتمالات شما را محدود می کند و با عمل به عنوان فیلتری که از طریق آن زندگی خود را به شیوه های منفی تفسیر می کنید باعث رنج شما می شود.

READ  طلسم دندان

برای بازگشت به استعاره بوته، می توانید به هرس شاخه ها ادامه دهید، اما همان داستان قدیمی را تا زمانی که آن را از ریشه بلند کنید ادامه خواهید داد.

دعا ابطال طلسم | حس جدایی حتی عمیق‌تر از داستان‌های شما – برخی می‌گویند خاکی که داستان‌ها در آن رشد می‌کنند – احساس بریده شدن یا جدا شدن از زندگی یا خود بودن است.

اگرچه سنت های مراقبه می آموزند که جدایی در واقع یک توهم است و همه به طور جدایی ناپذیری با یکدیگر مرتبط هستند، حس جدا بودن عمیق است.

دعا ابطال طلسم | اغلب به تجربیات اولیه دوران کودکی باز می گردد، مانند زمانی که به دلیل شرایط مجبور به جدایی نابهنگام شدیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × سه =

نوشته های مشابه