دعای شکستن طلسم فروش خانه


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

دعای شکستن طلسم فروش خانه | جالب است که ببینید این چیزهای نامرتبط چگونه با هم زندگی می کنند. و ذهن شما را به کار می اندازد. وقتی این چیزها بسیار دور از هم به نظر می رسند چگونه به هم مرتبط می شوند؟

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | اقیانوس وحدت است و این چیزها روی آن شناور است. و من فکر کردم، خب، بدیهی است که باید راهی وجود داشته باشد که اینها به هم مرتبط شوند – به دلیل این میدان متحد بزرگ.

دعای شکستن طلسم فروش خانه

دعای شکستن طلسم فروش خانه | چیز سومی را به ذهن متبادر می کند که تقریباً آن دو اول را متحد می کند. این یک مبارزه است که ببینیم چگونه این وحدت در میان تنوع می تواند کار کند.

استاد | من واقعاً این احساس را داشتم که اگر یک میدان یکپارچه وجود داشته باشد، باید بین یک پیاز درخت کریسمس و این مرد از لهستان که با این عینک عجیب وارد شده است، وحدت وجود داشته باشد.

دعای شکستن طلسم فروش خانه | نمی تواند قطعه ای وجود داشته باشد که به همه چیز مربوط نباشد. من احساس کردم همه چیز یک چیز است.

بنابراین، امید زیادی داشتم که وحدتی پدیدار شود، و ببینم که این چیزها چگونه به یکدیگر مرتبط هستند. اما در نیمه راه نبود، ناگهان، نوعی شکل را دیدم که بقیه را متحد می کرد.

دعای شکستن طلسم فروش خانه | همه چیزهایی که قبلا آمده بود. و آن روز بزرگی بود. روز خوبی بود، چون تقریباً می توانم بگویم که یک فیلم بلند خواهد بود.

READ  نوشتن دعا برای گرفتن طلب

نام یک روز، هنوز در مراحل اولیه، داشتم با لورا درن صحبت می‌کردم و فهمیدم که همسر کنونی او، بن هارپر، اهل امپراتوری داخلی در لس‌آنجلس است.

دعای شکستن طلسم فروش خانه | داشتیم با هم صحبت می کردیم و او به این موضوع اشاره کرد. نمی‌دانم چه زمانی ظاهر شد، اما گفتم: «عنوان این فیلم همین است.» من در آن زمان چیزی در مورد فیلم نمی دانستم. اما می خواستم اسمش را INLAND EMPIRE بگذارم.

والدین من یک کلبه چوبی در مونتانا دارند. و برادرم که روزی آنجا را تمیز می‌کرد، یک دفترچه در پشت کمد پیدا کرد. او آن را برای من فرستاد، زیرا این دفترچه کوچک من از پنج سالگی، از زمانی که در اسپوکین، واشنگتن زندگی می کردم، بود.

دعای شکستن طلسم فروش خانه | من این دفترچه را باز کردم و اولین تصویر در آن نمای هوایی از اسپوکین بود. و زیر آن نوشته شده بود: «امپراتوری داخلی». بنابراین فکر کردم که در مسیر درستی هستم. روشی جدید برای کار کار بر روی INLAND EMPIRE بسیار متفاوت بود.

ما آن را کاملاً به صورت ویدیوی دیجیتال ضبط کردیم، بنابراین سطح انعطاف پذیری و کنترل شگفت انگیز بود. همچنین، من فیلمنامه ای نداشتم.

دعای شکستن طلسم فروش خانه | من آن چیز را صحنه به صحنه نوشتم، بدون اینکه بدانم به کجا ختم می شود.

این یک ریسک بود، اما من این احساس را داشتم که چون همه چیز یکپارچه است، این ایده در اینجا به نوعی به آن ایده مربوط می شود.

دعای شکستن طلسم فروش خانه | و من با یک شرکت بسیار بزرگ کار می‌کردم، StudioCanal در فرانسه، که به من ایمان داشت – به اندازه‌ای که اجازه داد راهم را پیدا کنم.

READ  نوشتن دعا برای گریه بچه

تفسیر کارگردان من تراک‌های تفسیری کارگردان را روی دی‌وی‌دی‌هایم منتشر نمی‌کنم. می‌دانم که مردم از چیزهای اضافی لذت می‌برند، اما اکنون، با همه افزودنی‌ها، به نظر می‌رسد که فیلم گم شده است.

دعای شکستن طلسم فروش خانه | ما باید از خود فیلم محافظت کنیم. باید به تنهایی بایستد. شما خیلی سخت کار می کنید تا یک فیلم را به روشی خاص بسازید.

نباید با آن کلنجار رفت نظرات کارگردان فقط دری را برای تغییر نگاه مردم به موضوع شماره یک – فیلم – باز می کند.

دعای شکستن طلسم فروش خانه | من به گفتن داستان های پیرامون یک فیلم اعتقاد دارم، اما اظهار نظر در زمان پخش آن یک هتک حرمت است.

در عوض، فکر می‌کنم باید سعی کنید کل فیلم را ببینید، و سعی کنید آن را در مکانی ساکت، روی یک صفحه نمایش بزرگ تا جایی که می‌توانید با سیستم صوتی خوب ببینید.

دعای شکستن طلسم فروش خانه | سپس می توانید به آن دنیا بروید و آن تجربه را داشته باشید. مرگ فیلم من فیلم را به عنوان یک رسانه از سر می گذرانم.

برای من فیلم مرده است. اگر به آنچه مردم در سراسر جهان اکنون با آن عکس می‌گیرند نگاه کنید، متوجه می‌شوید که قرار است چه اتفاقی بیفتد.

دعای شکستن طلسم فروش خانه | من در حال فیلمبرداری دیجیتالی هستم و آن را دوست دارم. من یک وب سایت دارم و شروع کردم به انجام آزمایش های کوچک برای سایت با این دوربین های کوچک، در ابتدا فکر می کردم که آنها مثل اسباب بازی های کوچک هستند و خیلی خوب نیستند.

READ  دعانویس برای پولدار شدن

اما بعد متوجه شدم که آنها بسیار بسیار خوب هستند – حداقل برای من. شما باید چهل دقیقه، فوکوس خودکار. آنها سبک هستند و می توانید فوراً آنچه را که شلیک کرده اید ببینید.

دعای شکستن طلسم فروش خانه | با فیلم باید به آزمایشگاه بروید و تا روز بعد چیزی را که عکس گرفته اید نمی بینید، اما با DV، به محض اینکه کارتان تمام شد، می توانید آن را در رایانه قرار دهید و مستقیماً به سر کار بروید.

و ابزارهای زیادی وجود دارد. هزار ابزار امروز صبح متولد شد و فردا ده هزار ابزار جدید وجود خواهد داشت. اولین بار در صدا اتفاق افتاد.

دعای شکستن طلسم فروش خانه | اکنون همه ProTools دارند، و شما می توانید این صداها را دستکاری کنید، فقط آنها را با سرعت باورنکردنی تنظیم کنید.

همین اتفاق در مورد تصویر نیز رخ می دهد. کنترل بسیار زیادی به شما می دهد. شروع کردم به فکر کردن و آزمایش کردن.

دعای شکستن طلسم فروش خانه | من چند آزمایش از DV به فیلم انجام دادم، زیرا برای نمایش در تئاتر هنوز باید به فیلم منتقل شوید.

و اگرچه دقیقاً شبیه فیلمبرداری شده به نظر نمی رسد، بسیار بهتر از آن چیزی است که فکر می کردم.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 4 =

نوشته های مشابه