دعای شکستن طلسم عشق


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

دعای شکستن طلسم عشق | هیچ تضمینی برای فرار از آن نخواهد بود. فقط بهترین عارفان تمام دوران می دانند که چگونه از چنگال وحشتناک آن دوری کنند و از کشش بیمارگونه اش به سمت حالت گیج و/یا حالت ناامیدی و یأس رها شوند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | چیزی که واقعاً این توطئه را تا این حد موذیانه می کند، عادی بودن روزمره آن است، به ظاهر عادی و فراگیر آن، تأثیر جهانی و جهانی بی حسی و بی تفاوتی که هیچ کس نمی داند از کجا آمده است.

دعای شکستن طلسم عشق

دعای شکستن طلسم عشق | من اثرات منفی رابطه جنسی را دیده ام که به انواع علل به جز یک علت واقعی نسبت داده می شود، و رابطه جنسی بسیار عادی و معمولی است.

استاد | حتی دانستن همه چیزهایی که باید درباره این توطئه و اینکه چگونه بر خلاف منافع ما عمل می کند و برای چه هدفی علیه ما عمل می کند.

دعای شکستن طلسم عشق | تعداد کمی از آنها به توطئه جنسی طبیعت مشکوک هستند یا حتی نگران آن هستند، چه رسد به اینکه حتی مبهم ترین تمایل را داشته باشند.

چنین توطئه ای وجود دارد! حتی تعداد بسیار کمی می خواهند به چنین نتیجه ای برسند، بالاخره چه کسی می خواهد آن را رها کند؟

دعای شکستن طلسم عشق | حتی بدتر از آن، محبوبیت گسترده و در دسترس بودن فناوری برای افزایش تحریکات حسی و خودارضایی است.

سپس هرزه‌نگاری وجود دارد که می‌تواند بی‌تفاوتی نسبت به همسر یا همسری که در بیشتر موارد نمی‌تواند به اندازه آنچه در اینترنت یافت می‌شود هیجان‌انگیز یا فریبنده به نظر برسد، برانگیزد.

READ  دعانویس خوب در کردستان

دعای شکستن طلسم عشق | تحریک بیش از حد تنها فرد را به بدهی معنوی و حتی عدم حساسیت بیشتر نسبت به لذت های غیر اعتیادآور و سالم تر تبدیل به سعادت مستمر، عشق الهی و زندگی بسیار روشن تر و رضایت بخش تر می برد.

چه کسی می خواهد بشنود که رابطه جنسی معمولی نیز به اندازه یک داروی قوی اعتیاد آور است و می تواند عوارض جانبی جدی مانند افسردگی، عصبانیت، زنا، وابستگی مشترک و غم و اندوه داشته باشد؟

دعای شکستن طلسم عشق | چه کسی می‌خواهد بشنود که این «رفتار عادی و سالم» که روان‌شناسان مشهور تصور می‌کنند سرکوب کردن آن بد است، جنبه‌ی تاریکی هم دارد و باعث تخلیه کامل پتانسیل انسانی فرد می‌شود؟

هیچ‌کس نمی‌خواهد چنین چیزهایی را بشنود یا بپذیرد، هر چقدر هم که درست باشند و پیامدهای عمیق آن‌ها. مطمئناً منظور من سرکوب اجباری یا ناراحت کننده امیال شدید.

دعای شکستن طلسم عشق | و حتی کنار گذاشتن روابط نزدیک مبتنی بر محبت صمیمی نیست، بلکه بسط و حفظ یک میل جنسی کاملاً دست نخورده از طریق تکنیک های مختلف یوگای تانترا، تغییر شکل، روزه آب، کنترل خود است.

یک غذای کامل، متعادل، سالم، کامل، رژیم غذایی طبیعی، گیاهان سازگار، و مدیتیشن از درون مراکز نخاعی هوشیاری.

دعای شکستن طلسم عشق | حفظ و گسترش موفقیت آمیز انرژی جنسی خود به سمت بالا، به جای از دست دادن آن از طریق رابطه جنسی معمولی، می تواند منجر به رضایت دائمی، غیرقابل مقایسه، فزاینده و همیشه در حال تغییر برای کل آینده وجودی فرد شود.

نه تنها این، پس از سال ها مراقبه در سامادی، بسیاری از نیروهای ذهنی و روانی شگفت انگیز و فواید شگفت انگیز دیگری نیز می تواند رخ دهد.

READ  دعای جاودانگی مجرب

دعای شکستن طلسم عشق | حتی اگر برای ادامه نسل ها، روابط باروری باید ادامه یابد، و حتی اگر رابطه جنسی معمولی یک بخش 100٪ طبیعی و طبیعی از زندگی “سالم” معمولی است.

این واقعیت به این معنی نیست که همیشه برای ذهن، روح و روان عالی است. بدن برای افراط در هر زمان که یکی بخواهد!

دعای شکستن طلسم عشق | عاقل ترین زوج ها (به ویژه در هندوئیسم) آنهایی هستند که هرگز برای تفریح ​​و فقط برای ایجاد فرزند رابطه جنسی ندارند. شدید؟

به هیچ وجه زمانی که فرد کاملاً متوجه می شود که چقدر بیداری سعادتمندانه در یوگا از دست می رود و چقدر از عمیق ترین شادی ها و رضایت بخش ترین روابط عاشقانه در زندگی از طریق از دست دادن مایعات حیاتی مختل می شود.

دعای شکستن طلسم عشق | مزایای عمیق تجرد به ندرت تجربه و درک می شود. ممکن است یک ماه یا بیشتر تجرد شدید طول بکشد تا واقعاً متوجه تفاوت‌ها شوید و قبل از گذشت ماه‌ها اغلب مجبور می‌شوید با دقت امیال، امیال و انگیزه‌های شدید را به جریانی مداوم از انرژی خلاق و سعادت‌بخش و گسترش‌یافته هدایت کنید.

پرانا تا ستون فقرات به شکل بیداری کندالینی. قبل از اینکه بتوانید این قدرت عظیم درونی، سعادت، شادی، تجدید قوا و عشق را در درون و در نهایت درک خود و سپس خدا تجربه کنید، ابتدا باید بر این قوی ترین اعتیاد به طور کامل غلبه کنید.

دعای شکستن طلسم عشق | رهایی از اعتیاد به رابطه جنسی معمولی، تجربه و لذت بردن از فوق‌العاده رضایت‌بخش‌ترین روابط را ممکن می‌سازد، زیرا لذت عشق همراه با شکل جدید و شگفت‌انگیزی از حس (تبدیل شده) چندین برابر بزرگ‌تر می‌شود.

READ  طلسم نمک

هنگامی که شخص به طور کامل درگیر سبک زندگی خالص خودکنترلی برای چندین ماه باشد، معمولاً هرگز نمی‌خواهد به سبک زندگی قبلی بازگردد.

دعای شکستن طلسم عشق | مزایا خیلی زیاد است این دگرگونی ممکن است برای همه، به ویژه “جوانان و ناآرام ها” نباشد، با این حال، کسانی که برای مسیر معنوی مناسب تر هستند.

حداقل باید آن را امتحان کنند و خودشان متوجه شوند. دیگر در معرض توطئه طبیعت قرار نگرفتن به این معنی است که به زودی کلیدهای آن بهشت ​​الیزیایی شادی مطلق و همه جانبه به نام تمامیت را پیدا خواهید کرد.

دعای شکستن طلسم عشق | بازگشت به فهرست مطالب فصل چهارم (4) آیا تجرد مسیر بازگشت به پاراگراف است


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 1 =

نوشته های مشابه