شکستن طلسم

دعای شکستن طلسم عشق

دعای شکستن طلسم عشق | هیچ تضمینی برای فرار از آن نخواهد بود. فقط بهترین عارفان تمام دوران می دانند که چگونه از چنگال وحشتناک آن دوری کنند و از کشش بیمارگونه اش به سمت حالت گیج و/یا حالت ناامیدی و یأس رها شوند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | چیزی که واقعاً این توطئه را تا این حد موذیانه می کند، عادی بودن روزمره آن است، به ظاهر عادی و فراگیر آن، تأثیر جهانی و جهانی بی حسی و بی تفاوتی که هیچ کس نمی داند از کجا آمده است.

دعای شکستن طلسم عشق

دعای شکستن طلسم عشق | من اثرات منفی رابطه جنسی را دیده ام که به انواع علل به جز یک علت واقعی نسبت داده می شود، و رابطه جنسی بسیار عادی و معمولی است.

استاد | حتی دانستن همه چیزهایی که باید درباره این توطئه و اینکه چگونه بر خلاف منافع ما عمل می کند و برای چه هدفی علیه ما عمل می کند.

دعای شکستن طلسم عشق | تعداد کمی از آنها به توطئه جنسی طبیعت مشکوک هستند یا حتی نگران آن هستند، چه رسد به اینکه حتی مبهم ترین تمایل را داشته باشند.

چنین توطئه ای وجود دارد! حتی تعداد بسیار کمی می خواهند به چنین نتیجه ای برسند، بالاخره چه کسی می خواهد آن را رها کند؟

دعای شکستن طلسم عشق | حتی بدتر از آن، محبوبیت گسترده و در دسترس بودن فناوری برای افزایش تحریکات حسی و خودارضایی است.

سپس هرزه‌نگاری وجود دارد که می‌تواند بی‌تفاوتی نسبت به همسر یا همسری که در بیشتر موارد نمی‌تواند به اندازه آنچه در اینترنت یافت می‌شود هیجان‌انگیز یا فریبنده به نظر برسد، برانگیزد.

READ  شکستن طلسم گنج مار

دعای شکستن طلسم عشق | تحریک بیش از حد تنها فرد را به بدهی معنوی و حتی عدم حساسیت بیشتر نسبت به لذت های غیر اعتیادآور و سالم تر تبدیل به سعادت مستمر، عشق الهی و زندگی بسیار روشن تر و رضایت بخش تر می برد.

چه کسی می خواهد بشنود که رابطه جنسی معمولی نیز به اندازه یک داروی قوی اعتیاد آور است و می تواند عوارض جانبی جدی مانند افسردگی، عصبانیت، زنا، وابستگی مشترک و غم و اندوه داشته باشد؟

دعای شکستن طلسم عشق | چه کسی می‌خواهد بشنود که این «رفتار عادی و سالم» که روان‌شناسان مشهور تصور می‌کنند سرکوب کردن آن بد است، جنبه‌ی تاریکی هم دارد و باعث تخلیه کامل پتانسیل انسانی فرد می‌شود؟

هیچ‌کس نمی‌خواهد چنین چیزهایی را بشنود یا بپذیرد، هر چقدر هم که درست باشند و پیامدهای عمیق آن‌ها. مطمئناً منظور من سرکوب اجباری یا ناراحت کننده امیال شدید.

دعای شکستن طلسم عشق | و حتی کنار گذاشتن روابط نزدیک مبتنی بر محبت صمیمی نیست، بلکه بسط و حفظ یک میل جنسی کاملاً دست نخورده از طریق تکنیک های مختلف یوگای تانترا، تغییر شکل، روزه آب، کنترل خود است.

یک غذای کامل، متعادل، سالم، کامل، رژیم غذایی طبیعی، گیاهان سازگار، و مدیتیشن از درون مراکز نخاعی هوشیاری.

دعای شکستن طلسم عشق | حفظ و گسترش موفقیت آمیز انرژی جنسی خود به سمت بالا، به جای از دست دادن آن از طریق رابطه جنسی معمولی، می تواند منجر به رضایت دائمی، غیرقابل مقایسه، فزاینده و همیشه در حال تغییر برای کل آینده وجودی فرد شود.

نه تنها این، پس از سال ها مراقبه در سامادی، بسیاری از نیروهای ذهنی و روانی شگفت انگیز و فواید شگفت انگیز دیگری نیز می تواند رخ دهد.

READ  نوشتن دعا برای جذب معشوق

دعای شکستن طلسم عشق | حتی اگر برای ادامه نسل ها، روابط باروری باید ادامه یابد، و حتی اگر رابطه جنسی معمولی یک بخش 100٪ طبیعی و طبیعی از زندگی “سالم” معمولی است.

این واقعیت به این معنی نیست که همیشه برای ذهن، روح و روان عالی است. بدن برای افراط در هر زمان که یکی بخواهد!

دعای شکستن طلسم عشق | عاقل ترین زوج ها (به ویژه در هندوئیسم) آنهایی هستند که هرگز برای تفریح ​​و فقط برای ایجاد فرزند رابطه جنسی ندارند. شدید؟

به هیچ وجه زمانی که فرد کاملاً متوجه می شود که چقدر بیداری سعادتمندانه در یوگا از دست می رود و چقدر از عمیق ترین شادی ها و رضایت بخش ترین روابط عاشقانه در زندگی از طریق از دست دادن مایعات حیاتی مختل می شود.

دعای شکستن طلسم عشق | مزایای عمیق تجرد به ندرت تجربه و درک می شود. ممکن است یک ماه یا بیشتر تجرد شدید طول بکشد تا واقعاً متوجه تفاوت‌ها شوید و قبل از گذشت ماه‌ها اغلب مجبور می‌شوید با دقت امیال، امیال و انگیزه‌های شدید را به جریانی مداوم از انرژی خلاق و سعادت‌بخش و گسترش‌یافته هدایت کنید.

پرانا تا ستون فقرات به شکل بیداری کندالینی. قبل از اینکه بتوانید این قدرت عظیم درونی، سعادت، شادی، تجدید قوا و عشق را در درون و در نهایت درک خود و سپس خدا تجربه کنید، ابتدا باید بر این قوی ترین اعتیاد به طور کامل غلبه کنید.

دعای شکستن طلسم عشق | رهایی از اعتیاد به رابطه جنسی معمولی، تجربه و لذت بردن از فوق‌العاده رضایت‌بخش‌ترین روابط را ممکن می‌سازد، زیرا لذت عشق همراه با شکل جدید و شگفت‌انگیزی از حس (تبدیل شده) چندین برابر بزرگ‌تر می‌شود.

READ  دعانویسی و طلسم انلاین

هنگامی که شخص به طور کامل درگیر سبک زندگی خالص خودکنترلی برای چندین ماه باشد، معمولاً هرگز نمی‌خواهد به سبک زندگی قبلی بازگردد.

دعای شکستن طلسم عشق | مزایا خیلی زیاد است این دگرگونی ممکن است برای همه، به ویژه “جوانان و ناآرام ها” نباشد، با این حال، کسانی که برای مسیر معنوی مناسب تر هستند.

حداقل باید آن را امتحان کنند و خودشان متوجه شوند. دیگر در معرض توطئه طبیعت قرار نگرفتن به این معنی است که به زودی کلیدهای آن بهشت ​​الیزیایی شادی مطلق و همه جانبه به نام تمامیت را پیدا خواهید کرد.

دعای شکستن طلسم عشق | بازگشت به فهرست مطالب فصل چهارم (4) آیا تجرد مسیر بازگشت به پاراگراف است


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 4 =