دعانویس

دعای جاودانگی

دعای جاودانگی | به طوری که حتی چهل و نه نام مختلف برای این انرژی از چهل و نه فرهنگ مختلف وجود دارد. در هند به آن کندالینی می گویند. در چین به آن چی می گویند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | این لزوماً حوزه‌ای نبوده است که ما در غرب به شدت به آن علاقه مند بوده‌ایم، و سرمایه‌گذاری زیادی برای تحقیق انجام نشده است.

دعای جاودانگی

دعای جاودانگی | حداقل که من از آن آگاه هستم، تا ظرایف ظریف کارکردهای پرانرژی انسان را کشف کند. ذهن، بدن و سیستم عصبی.

استاد | در تجربه من، چه از نظر شخصی و چه از نظر مشاهده ای به عنوان یک معلم، مطمئناً یک انرژی شفابخش در آنجا وجود دارد.

دعای جاودانگی | به نظر من وقتی فرهنگ های زیادی به طور مستقل به یک نتیجه می رسند، همیشه ارزش دارد که بقیه ما در مورد آن فکر باز داشته باشیم.

گویی این انرژی در تمام این مکان‌های اطراف بدن ما به دام می‌افتد و وقتی گیر می‌کند، می‌تواند باعث ایجاد احساسات قوی مانند درد.

دعای جاودانگی | ضعف و احساس سفتی شود. اما هنگامی که شروع به باز کردن گره از بدن خود می کنید، چه از طریق درمان های مکمل مانند ماساژ یا رفلکسولوژی، یا ورزش های فیزیکی مانند یوگا یا پیلاتس، به جریان بیشتری از آن انرژی دست پیدا می کنید.

شما می توانید آن را احساس کنید – این یک دانش تجربی است. وقتی از شخص دیگری، مانند یک ماساژور یا یک متخصص بازتاب‌شناسی، می‌خواهید این تنش‌ها را برطرف کند.

دعای جاودانگی | آنها از بیرون به داخل کار می‌کنند، و این تا حدودی شبیه باغبانی است که می‌خواهد درخت را با آبیاری شاخه‌ها و برگ‌ها تغذیه کند.

READ  دعانویس استاد دبیری

با این حال، با مراقبت از ریشه، اجازه می‌دهید تا اثرات در سراسر درخت، تا میوه‌ها موج بزند. این کاری است که مدیتیشن انجام می دهد.

دعای جاودانگی | ریشه های شما را سیراب می کند، با این حال، شما را در سطح عمیقی تغذیه می کند، که در تمام رشته های وجود شما منعکس می شود و همه گره ها را در طول مسیر آزاد می کند.

این یک راه بسیار قدرتمند برای بهبودی و تبدیل خود و رساندن خود به حداکثر پتانسیل خود است. ارتباط با حقیقت درونی همه ما یک حقیقت درونی داریم.

دعای جاودانگی | ارتباط با آن هسته اصلی احساس آرامش معنوی است. اولین مکالمه تلفنی ام با ماری را به خوبی به یاد دارم. او خیلی مشتاق بود که بخواهد رابطه اش با خودش و زندگی را کشف کند.

در آن روزها، ما شهرت بین المللی نداشتیم، و بنابراین اکثر افرادی که به دیدن ما می آمدند در شعاع صد مایلی لندن بودند.

دعای جاودانگی | اما ماری اینجا بود که مایل بود یک آخر هفته از بلژیک سفر کند و با ما بیاموزد. از آن زمان، ما افرادی را از سرتاسر جهان داشتیم.

اما او اولین نفر بود، و بنابراین من واقعا هیجان زده بودم که او را ببینم و به او یاد بدهم. وقتی او و شوهرش آمدند، آنها فقط زیباترین زوجی بودند که تا به حال دیده بودم – در داخل و خارج.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − سیزده =