دعانویس

دعای جاودانگی قدرتمند

دعای جاودانگی قدرتمند | به همین دلیل است که من این کتاب را نوشته‌ام، زیرا می‌خواستم به مردم کمک کنم تا بفهمند وقتی تکنیکی مناسب برای خود پیدا می‌کنید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | مراقبه چقدر آسان و درخشان می‌تواند باشد. سوال این نیست: «چرا مدیتیشن می‌کنی؟» سؤال این است: «چرا این کار را نمی‌کنی؟» کاملاً بی‌معنی است!

دعای جاودانگی قدرتمند

دعای جاودانگی قدرتمند | ممکن است بخشی از شما احساس مقاومت کند. اگر اینطور است، از خود بپرسید: شاید به این دلیل است که بخشی از شما از تغییر می ترسد؟

استاد | همه ما تا حدی هستیم، زیرا تغییر ترسناک است، اما ترس‌ها هرگز از بین نمی‌روند، مگر اینکه کاری انجام دهید که فراتر از آنها حرکت کنید.

دعای جاودانگی قدرتمند | تنها راهی که می‌توانید بفهمید آیا این کار می‌کند یا خیر این است که خودتان را برای انجام آن باز کنید.

همانطور که مارتین لوتر کینگ یک بار گفته بود: “اگر نمی توانید پرواز کنید، بدوید، اگر نمی توانید بدوید، راه بروید، اگر نمی توانید راه بروید.

دعای جاودانگی قدرتمند | بخیزید، اما هر کاری که می کنید باید به حرکت رو به جلو ادامه دهید.” به همه افرادی که در این کتاب معرفی شده اند احترام بگذارید.

دقیقاً به این دلیل که آنها با وجود هر ترسی که داشتند، مراقبه را امتحان کردند، به حرکت رو به جلو ادامه دادند، و برای من، همه آنها قهرمان هستند.

دعای جاودانگی قدرتمند | این فرصتی است که شما در داستان خود قهرمان خود شوید – بدون در نظر گرفتن هر گونه نگرانی یا ترس، قدم اول یا بعدی را بردارید.

READ  طلسم برهم زدن ازدواج

همه ما با ناملایمات روبرو هستیم – این بخشی از داستان انسان، شرایط انسانی است. همه ما گاهی از خود، از دیگران، از دنیا احساس نارضایتی می کنیم.

دعای جاودانگی قدرتمند | با این حال نباید اینطور باشد. زندگی یعنی یافتن راهی برای عبور از آن، حفاری در اعماق و یافتن مخزنی از شجاعت، یا حتی اندکی قطره قطره، تا به ما قدرتی بدهد.

تا در چالش‌ها به قدرت برسیم و روز را به هر طریقی که می‌توان تصور کنیم. به دست آوریم. اگر در حال حاضر در مکان خوبی نیستید، این به بهتر شدن زندگی کمک می کند.

دعای جاودانگی قدرتمند | اگر در مکان خوبی باشید، زندگی را همچنان بهتر خواهد کرد.

وضوح، خلاقیت، سرزندگی، الهام بخشیدن و خیلی چیزهای دیگر نتیجه خواهد داد. اگر می‌خواهید زندگی فوق‌العاده‌ای داشته باشید.

دعای جاودانگی قدرتمند | همانطور که فکر می‌کنم همه ما واقعاً انجام می‌دهیم – پس این یک راه عالی برای انجام این کار است. این به شما این امکان را می دهد.

که به حداکثر پتانسیل خود دسترسی داشته باشید و همیشه بهترین حالت ممکن را داشته باشید. سفر شگفت انگیزی در پیش روی شماست – اگر می خواهید آن را طی کنید.

دعای جاودانگی قدرتمند | مگر اینکه شما فردی باشید که در حالت کامل و کامل هستید (و اگر هستید، به شما تبریک می گویم!)، تنها کاری که می توانم انجام دهم این است که شما را تشویق کنم که این شکل خاص از مدیتیشن را امتحان کنید.

اگر می‌خواهید بیایید و با ما بیاموزید، ما در هر زمان در خدمت شما هستیم. نیازی به استعداد خاصی ندارید نیازی نیست ذهنی آرام داشته باشید.

READ  ابطال طلسم بخت و آمدن خواستگار

دعای جاودانگی قدرتمند | یا حتی بتوانید یک جا بنشینید – تنها چیزی که نیاز دارید، تمایل به انجام آن است. همانطور که دوست قدیمی ما انیشتین زمانی گفت: “من استعداد خاصی ندارم. من فقط به شدت کنجکاو هستم.

کنجکاو باشید. احتمالات را کاوش کنید. قدردانی ها از صمیم قلب تشکر می کنم: لورا، که بدون او، اگر وقتی ناشران مختلف در خانه من را زدند، کمک نمی کردید.

دعای جاودانگی قدرتمند | بدون او این پروژه بسیار دشوار بود. شما یک سرباز مطلق هستید، و قدردانی از شما برای مدیتیشن دو بار در روز هر روز در هجده ماه گذشته!

کلر، برای اینکه به من کمک کرد تا خانه مناسبی را پیدا کنم تا بتوانم خودم را از طریق کتاب بیان کنم، و برای راهنمایی من از طریق زیر و بم انتشار. کلودیا، به خاطر فرصتی که به من داد.

دعای جاودانگی قدرتمند | ایده من برای گفتن داستان مراقبه در سفرهای دیگران. شما یک سوپراستار هستید! ملیسا باند، جما کانلی اسمیت و هر کس دیگری در کاترین، برای اینکه به من کمک کرد تا این کتاب را به واقعیت تبدیل کنم.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + 9 =