دعای جاودانگی قدرتمند


نظرات

مقاله علمی

دعانویس

دعای جاودانگی قدرتمند | به همین دلیل است که من این کتاب را نوشته‌ام، زیرا می‌خواستم به مردم کمک کنم تا بفهمند وقتی تکنیکی مناسب برای خود پیدا می‌کنید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | مراقبه چقدر آسان و درخشان می‌تواند باشد. سوال این نیست: «چرا مدیتیشن می‌کنی؟» سؤال این است: «چرا این کار را نمی‌کنی؟» کاملاً بی‌معنی است!

دعای جاودانگی قدرتمند

دعای جاودانگی قدرتمند | ممکن است بخشی از شما احساس مقاومت کند. اگر اینطور است، از خود بپرسید: شاید به این دلیل است که بخشی از شما از تغییر می ترسد؟

استاد | همه ما تا حدی هستیم، زیرا تغییر ترسناک است، اما ترس‌ها هرگز از بین نمی‌روند، مگر اینکه کاری انجام دهید که فراتر از آنها حرکت کنید.

دعای جاودانگی قدرتمند | تنها راهی که می‌توانید بفهمید آیا این کار می‌کند یا خیر این است که خودتان را برای انجام آن باز کنید.

همانطور که مارتین لوتر کینگ یک بار گفته بود: “اگر نمی توانید پرواز کنید، بدوید، اگر نمی توانید بدوید، راه بروید، اگر نمی توانید راه بروید.

دعای جاودانگی قدرتمند | بخیزید، اما هر کاری که می کنید باید به حرکت رو به جلو ادامه دهید.” به همه افرادی که در این کتاب معرفی شده اند احترام بگذارید.

دقیقاً به این دلیل که آنها با وجود هر ترسی که داشتند، مراقبه را امتحان کردند، به حرکت رو به جلو ادامه دادند، و برای من، همه آنها قهرمان هستند.

دعای جاودانگی قدرتمند | این فرصتی است که شما در داستان خود قهرمان خود شوید – بدون در نظر گرفتن هر گونه نگرانی یا ترس، قدم اول یا بعدی را بردارید.

READ  طلسم زبان بند همگان سوزاندنی

همه ما با ناملایمات روبرو هستیم – این بخشی از داستان انسان، شرایط انسانی است. همه ما گاهی از خود، از دیگران، از دنیا احساس نارضایتی می کنیم.

دعای جاودانگی قدرتمند | با این حال نباید اینطور باشد. زندگی یعنی یافتن راهی برای عبور از آن، حفاری در اعماق و یافتن مخزنی از شجاعت، یا حتی اندکی قطره قطره، تا به ما قدرتی بدهد.

تا در چالش‌ها به قدرت برسیم و روز را به هر طریقی که می‌توان تصور کنیم. به دست آوریم. اگر در حال حاضر در مکان خوبی نیستید، این به بهتر شدن زندگی کمک می کند.

دعای جاودانگی قدرتمند | اگر در مکان خوبی باشید، زندگی را همچنان بهتر خواهد کرد.

وضوح، خلاقیت، سرزندگی، الهام بخشیدن و خیلی چیزهای دیگر نتیجه خواهد داد. اگر می‌خواهید زندگی فوق‌العاده‌ای داشته باشید.

دعای جاودانگی قدرتمند | همانطور که فکر می‌کنم همه ما واقعاً انجام می‌دهیم – پس این یک راه عالی برای انجام این کار است. این به شما این امکان را می دهد.

که به حداکثر پتانسیل خود دسترسی داشته باشید و همیشه بهترین حالت ممکن را داشته باشید. سفر شگفت انگیزی در پیش روی شماست – اگر می خواهید آن را طی کنید.

دعای جاودانگی قدرتمند | مگر اینکه شما فردی باشید که در حالت کامل و کامل هستید (و اگر هستید، به شما تبریک می گویم!)، تنها کاری که می توانم انجام دهم این است که شما را تشویق کنم که این شکل خاص از مدیتیشن را امتحان کنید.

اگر می‌خواهید بیایید و با ما بیاموزید، ما در هر زمان در خدمت شما هستیم. نیازی به استعداد خاصی ندارید نیازی نیست ذهنی آرام داشته باشید.

READ  شکستن طلسم ترس

دعای جاودانگی قدرتمند | یا حتی بتوانید یک جا بنشینید – تنها چیزی که نیاز دارید، تمایل به انجام آن است. همانطور که دوست قدیمی ما انیشتین زمانی گفت: “من استعداد خاصی ندارم. من فقط به شدت کنجکاو هستم.

کنجکاو باشید. احتمالات را کاوش کنید. قدردانی ها از صمیم قلب تشکر می کنم: لورا، که بدون او، اگر وقتی ناشران مختلف در خانه من را زدند، کمک نمی کردید.

دعای جاودانگی قدرتمند | بدون او این پروژه بسیار دشوار بود. شما یک سرباز مطلق هستید، و قدردانی از شما برای مدیتیشن دو بار در روز هر روز در هجده ماه گذشته!

کلر، برای اینکه به من کمک کرد تا خانه مناسبی را پیدا کنم تا بتوانم خودم را از طریق کتاب بیان کنم، و برای راهنمایی من از طریق زیر و بم انتشار. کلودیا، به خاطر فرصتی که به من داد.

دعای جاودانگی قدرتمند | ایده من برای گفتن داستان مراقبه در سفرهای دیگران. شما یک سوپراستار هستید! ملیسا باند، جما کانلی اسمیت و هر کس دیگری در کاترین، برای اینکه به من کمک کرد تا این کتاب را به واقعیت تبدیل کنم.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − چهار =

نوشته های مشابه