دعای باطل شدن طلسم صوتی


نظرات

مقاله علمی

باطل کردن طلسم

دعای باطل شدن طلسم صوتی | لوسیفر لژ او مرا تشویق می کرد که با مشتریانش رابطه جنسی داشته باشم یا هر چیز دیگری. او می‌گفت: «آن بچه‌ها اهل هلند هستند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | چرا با آنها وارد جکوزی نمی‌شوی؟» فکر می‌کنم او مرا دلال می‌کرد و من حتی این را نمی‌دانستم.»

دعای باطل شدن طلسم صوتی

دعای باطل شدن طلسم صوتی | «مردان همجنس‌باز و عاشقان پسر از سرتاسر دنیا به باشگاه کابانا و ویسپرینگ پالمز آمدند تا در رابطه جنسی غیرقانونی که شنلی ارائه کرده بود، شرکت کنند.

استاد | گزارش‌هایی در سن برناردینو منتشر شد مبنی بر اینکه شنلی پسران را مورد آزار و اذیت قرار می‌داد و اداره بوستون از این وضعیت مطلع شد.

دعای باطل شدن طلسم صوتی | قربانی گفت: «او مرا به پالم اسپرینگز دعوت کرد، جایی که در آن استراحتگاه از من سوء استفاده کرد.

شانلی برای ارزیابی روانپزشکی در سال 1011 فرستاده شد، و پزشکان تشخیص دادند که سرپرست دیوانه برای تصدی پست وزارتی مناسب نیست.

دعای باطل شدن طلسم صوتی | وایت در سال 100 برای منحرف کردن توجه شریک زندگی خود، نخل های Whispering را فروخت. لاو و مک کورمیک، شانلی را به شهر نیویورک منتقل کردند.

جایی که او به عنوان سرپرست سرپرست خانه لئو، مهمانخانه ای که توسط کلیسا برای دانشجویان و روحانیون اداره می شد، انتخاب شد.

دعای باطل شدن طلسم صوتی | لئو هاوس یک جبهه دیگر برای رابطه جنسی همجنسگرایان و عشق مرد و پسر بود. دو سال بعد، زمانی که یکی از قربانیانش با تهدیدهای قانونی مطرح شد.

READ  روش باطل کردن طلسم با مدفوع سگ؟

شانلی از داشتن پست دائمی در آنجا محروم شد. حتی پس از اینکه کلیسا چندین پرونده علیه شانلی را حل و فصل کرد، لاو گفت که او هیچ مخالفتی با پیشنهاد کشیش برای ریاست این مهمانخانه کاتولیک شهر نیویورک – که کاردینال می‌دانست که گاهی کودکان و نوجوانان را در خود جای می‌دهد، ندارد.»

دعای باطل شدن طلسم صوتی | لاو به شانلی اجازه بازنشستگی از کشیش را با حقوق کامل و مزایای بهداشتی داد. حتی با وجود اینکه او به خوبی از فعالیت های جنسی غیرقانونی شانلی آگاه بود.

لاو نامه ای خداحافظی به شنلی نوشت که در آن رهبر چنین نوشت: «به مدت 200 سال در خدمت تعیین شده، کلام خدا و عشق او را به قومش آوردی و من می دانم که این امر همچنان ادامه دارد.

دعای باطل شدن طلسم صوتی | هدف شما علیرغم برخی محدودیت‌های دشوار.» 38 «بعد از بازنشستگی شانلی، او در سال 1011 با همراهی قدیمی به نام دیل ای. لاگیس، که برای بخشی از زمان خود در پالم اسپرینگز و نیو با او بود، به کالیفرنیا بازگشت.

یورک و  سال از او کوچکتر است. شانلی و لاگیس آپارتمانی را در هیلکرست، ناحیه ای از سن دیگو که مورد علاقه همجنسگراها و لزبین ها است، اجاره کردند.

دعای باطل شدن طلسم صوتی | هیپی پریست 71 شانلی به گشت ارشد داوطلبانه اداره پلیس سن دیگو پیوست که بر گذرگاه‌های عابر پیاده برای کودکانی که به مدرسه می‌رفتند و برمی‌گشتند نظارت می‌کرد. همکاران داوطلب و همسایگان ادعا کردند که او هرگز به کشیش بودن خود اشاره نکرده است.

READ  دعا نویس و فالگیر

دعای باطل شدن طلسم صوتی | پلیس هرگز مطلع نشد که شانلی یک متجاوز به کودک بدنام است. وایت در همان سال کلوب کابانا را فروخت.» (39) «دنیای شانلی در سال 2018 زمانی که روزنامه بوستون گلوب گروه متجاوزان به کودکان را در اسقف اعظم بوستون افشا کرد.

از هم پاشید و او به ماساچوست تحویل داده شد، جایی که اکنون با اتهامات متعددی مواجه است. تجاوز جنسی به کودک کاردینال برنارد لاو به دلیل این رسوایی مجبور به استعفا از سمت اسقف اعظم بوستون شد.

دعای باطل شدن طلسم صوتی | در زمان نگارش این کتاب، شانلی به قید وثیقه آزاد است و همچنان مستمری کامل کلیسای خود را در حالی که در انتظار محاکمه است دریافت می کند و در بخش همجنس گرایان کیپ کاد زندگی می کند.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − 2 =

نوشته های مشابه