ابطال طلسم

دعای ابطال هر طلسم

دعای ابطال هر طلسم | می‌توانید چند درس کوهنوردی بگیرید، وسایل مناسب را بخرید و به سمت یکی از صخره‌ها بروید. یا می‌توانید یکی از مسیرهای متعددی را انتخاب کنید که از کوه بالا می‌آیند و پیاده‌روی آرامی به سمت قله داشته باشید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | (البته، شما همیشه می توانید تقلب کنید و ماشین خود را رانندگی کنید، اما این استعاره من را خراب می کند!) اگرچه همه آنها در یک مکان قرار می گیرند.

دعای ابطال هر طلسم

دعای ابطال هر طلسم | هر مسیری ویژگی های منحصر به فرد خود را دارد. یکی ممکن است شما را به یک صعود تدریجی از میان جنگل ها و علفزارها ببرد.

استاد | در حالی که دیگری ممکن است با شیب تند روی زمین های خشک و صخره ای سربالایی داشته باشد. از اول، ممکن است مناظری از دره های سرسبز پر از گل داشته باشید.

دعای ابطال هر طلسم | تصور کنید که برای بالا رفتن از یک کوه آماده می شوید. (اگر در هلند یا غرب میانه ایالات متحده زندگی می کنید، نشنال جئوگرافیک خود را برای این یکی انتخاب کنید!) چگونه می خواهید به اوج برسید؟

از دیگری، ممکن است زمین کشاورزی یا بیابان را ببینید. بسته به انرژی و انگیزه خود، ممکن است انتخاب کنید که در یک مکان پیک نیک در مسیر توقف کنید و چند ساعت (یا چند روز) دور باشید و از آرامش و سکوت لذت ببرید.

دعای ابطال هر طلسم | هی، ممکن است آنقدر از آن نقطه لذت ببرید که تصمیم بگیرید بیشتر از این بالا نروید. شاید شما ترجیح می دهید به جای رفتن به قله، یکی از قله های کوچکتر را در مسیر صعود کنید.

READ  استاد الیاس دعانویس

یا ممکن است ترجیح دهید به سرعت به سمت قله حرکت کنید، بدون اینکه زحمتی برای معطل کردن در جایی نداشته باشید. خوب، سفر مدیتیشن شباهت زیادی با بالا رفتن از کوه دارد.

دعای ابطال هر طلسم | شما می توانید به سمت بالا هدف قرار دهید، یا فقط می توانید مناظر خود را روی یک گره چمن یا قله کوچکتر در نیمه راه شیب قرار دهید.

مقصدتان هرچه که باشد، می‌توانید لذت ببرید و از مزایای تنفس عمیق و ورزش کردن عضلاتی که حتی نمی‌دانستید دارید بهره ببرید.

دعای ابطال هر طلسم | مردم هزاران سال است که در نقاط مختلف جهان از کوه مدیتیشن بالا می روند. (برای اطلاعات بیشتر در مورد تاریخچه مدیتیشن، به فصل 3 مراجعه کنید.)

در نتیجه، نقشه‌های توپوگرافی و کتاب‌های راهنما فراوانند، که هر کدام نسخه منحصر به فرد خود را از نحوه بالا رفتن از کوه و توصیه‌های خاص خود را برای پیاده‌روی و چه چیزی دارند.

دعای ابطال هر طلسم | حمل. (برای درک طیف وسیعی از مواد مدیتیشن موجود، کافی است قفسه های کتابخانه محلی خود را بررسی کنید یا وب سایت منبع کتاب آنلاین مورد علاقه خود را اسکن کنید.)

به طور سنتی، کتاب های راهنما یک مسیر معنوی را توصیف می کنند که شامل مجموعه ای از باورها و اعمال است. اغلب مخفی هستند که از نسلی به نسل دیگر منتقل شده اند (به نوار کناری “ریشه های معنوی مدیتیشن” مراجعه کنید).

دعای ابطال هر طلسم | با این حال، در دهه‌های اخیر، محققان و معلمان غربی مراقبه را از ریشه‌های معنوی آن استخراج کرده‌اند و اکنون آن را به عنوان درمانی برای انواع بیماری‌های قرن 21 ارائه می‌کنند. (برای اطلاعات بیشتر در مورد مزایای مدیتیشن، به فصل 2 مراجعه کنید.

READ  دعای ابطال طلسم سیاه

دعای ابطال هر طلسم | برای اطلاعات بیشتر در مورد تحقیقات مراقبه، به فصل 4 مراجعه کنید.) اگرچه نقشه ها و کتاب ها ممکن است قله را متفاوت توصیف کنند – برخی بر فضاهای باز وسیع تأکید می کنند، برخی دیگر توجه بیشتری به آرامش دارند یا وقتی به آنجا می‌روید احساس نشاط می‌کنید.

و حتی برخی ادعا می‌کنند که بیش از یک قله وجود دارد – اتفاقاً با حکیم باستانی موافق هستم که می‌گوید: «تکنیک‌های مدیتیشن فقط مسیرهای متفاوتی از یک کوه هستند.»

دعای ابطال هر طلسم | در اینجا تعدادی از تکنیک‌های متعددی که در طول قرن‌ها توسعه یافته‌اند آورده شده است: تکرار یک کلمه یا عبارت معنادار، که به عنوان مانترا شناخته می‌شود (به فصل‌های 3 و 15 مراجعه کنید) آگاهی ذهنی از لحظه حال (برای اطلاعات بیشتر در مورد ذهن آگاهی، به فصل 7 مراجعه کنید. و 17)

دنبال کردن یا شمارش نفس (به فصل 7 مراجعه کنید) توجه به جریان احساسات در بدن (به فصل 7 مراجعه کنید) پرورش محبت، شفقت، بخشش و سایر احساسات شفابخش (به فصل 11 مراجعه کنید)

دعای ابطال هر طلسم | تمرکز بر یک شکل هندسی یا دیگر شیء ساده بصری تجسم یک مکان آرام یا یک انرژی یا موجودیت شفابخش (به فصل 18 مراجعه کنید) خواندن و تأمل در نوشته های الهام بخش یا مقدس (به فصل 15 مراجعه کنید)

دعای ابطال هر طلسم | خیره شدن به تصویر یک موجود مقدس یا قدیس تفکر در طبیعت ستایش خواندن برای the Divine در سراسر این کتاب، شما فرصت‌هایی برای آزمایش بسیاری از این تکنیک‌ها و همچنین راهنمایی‌های دقیق در تمرین یک مورد خاص پیدا می‌کنید.

READ  طلسم برای بازگشت همسر

تمرکز حواس – که با نفس شما شروع می‌شود. و سپس مراقبه خود را به هر لحظه از زندگی خود گسترش دهید.

دعای ابطال هر طلسم | منظره قله – و از قله های دیگر در طول مسیر وقتی به قله کوه مراقبه می رسید، چه می بینید؟

اگر بتوانی به گزارش متفکران و عارفانی که پیش از تو به کوه صعود کرده‌اند اعتماد کنی، می‌توانی با اطمینان خاطر بگوییم که بالای کوه سرچشمه همه عشق، حکمت، شادی و سرور است.

دعای ابطال هر طلسم | برخی از مردم آن را روح یا روح، طبیعت واقعی یا خود واقعی، حقیقت نهایی، یا زمینه وجود (یا فقط خود بودن) می نامند.

برخی دیگر آن را خدا یا الهی یا راز مقدس یا به سادگی یگانه می نامند. تقریباً به اندازه افرادی که آن را تجربه کرده اند، نام برای آن وجود دارد.

دعای ابطال هر طلسم | و برخی از روایات معنوی آن را چنان مقدس و قدرتمند می دانند که در نامگذاری آن تردید دارند.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + پانزده =