ابطال طلسم

دعای ابطال طلسم گنج

دعای ابطال طلسم گنج | آموزش ها و مجلات رایج مدیتیشن نیز در سنت یهودی-مسیحی ظاهر می شود، هرچند به شکلی کمتر آشکار و کمی متفاوت است. مثلاً آیا می دانستید که بسیاری از پیامبران کتاب مقدس مراقبه می کردند؟

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | یا اینکه عیسی هنگامی که به مدت 40 روز به صحرا عقب نشینی کرد، به نوعی مراقبه بود؟ مدیتیشن به اجداد اولیه ما برمی‌گردد.

دعای ابطال طلسم گنج

دعای ابطال طلسم گنج | که با تعجب به آسمان شب می‌نگریستند، ساعت‌ها در بوته‌ها خمیده بودند و منتظر بازی بودند، یا در کنار آتش‌های جمعی به شادی می‌نشستند.

استاد | از آنجایی که مدیتیشن شامل تغییری از فکر کردن و انجام دادن به فقط بودن است (برای اطلاعات بیشتر در مورد بودن، به فصل 1 مراجعه کنید)، نیاکان ما از من و شما شروع کردند.

دعای ابطال طلسم گنج | مدیتیشن در معابد، غارها، و صومعه‌های شرق و خاور نزدیک اصلاح شد – اما خوشبختانه برای من و شما، در طول 100 سال گذشته راه خود را به سمت غرب باز کرده است و به یکی از پایه‌های اصلی استودیوهای یوگا، کلینیک‌های بهداشتی، شرکت‌ها تبدیل شده است.

به هر حال، زندگی آنها ساده تر، تفکرشان ابتدایی تر، و ارتباط آنها با طبیعت و امر مقدس بسیار قوی تر بود. اگرچه مطمئناً می‌توانید مراقبه را بدون دانستن اینکه از کجا آمده است.

دعای ابطال طلسم گنج | تمرین کنید، ردیابی توسعه آن، آن را در یک زمینه تاریخی و معنوی قرار می‌دهد. پس با من همراه باشید تا مروری کوتاه بر تکامل مدیتیشن به عنوان یک تمرین مقدس در نقاط مختلف جهان داشته باشیم.

READ  نوشتن دعای عاشق کردن

شامان ها: اولین مراقبه های بزرگ مدت ها قبل از زمان بودا یا یوگی های بزرگ هندی، شمن ها در فرهنگ های شکارچی-گردآورنده در سراسر جهان از شیوه های مراقبه برای وارد شدن به حالت های تغییر یافته آگاهی به نام خلسه استفاده می کردند.

دعای ابطال طلسم گنج | تمرکز ذهن خود از طریق طبل زدن یا آواز خواندن ریتمیک. رقص در مراحل ساده و تکراری؛ و گاهی اوقات با استفاده از گیاهان توهم زا، این مردان و زنان بدن خود را ترک کردند و به «دنیای ارواح» سفر کردند.

از آنجا، آنها خرد مقدس، توانایی های شفابخش، قدرت جادویی و برکات روح را به خاطر قبیله به ارمغان آوردند. نقاشی‌های غار با قدمت حداقل 15000 سال، چهره‌هایی را به تصویر می‌کشند که روی زمین در حال جذب مراقبه هستند.

دعای ابطال طلسم گنج | محققان تشخیص داده‌اند که این شخصیت‌ها شمن‌هایی بودند که در خلسه سفر می‌کردند تا از ارواح درخواست شکار موفقی کنند.

دیگر نقاشی‌های غار از دوره‌ای مشابه، شمن‌هایی را نشان می‌دهند که به حیوانات تبدیل شده‌اند – یک عمل معمولی که تا امروز ادامه دارد.

دعای ابطال طلسم گنج | بسته به سیستم اعتقادی خود، ممکن است تمایل داشته باشید که چنین تجربیاتی را به عنوان حاصل تخیل بیش فعال رد کنید. اما شمن ها و پیروان آنها شکی ندارند که چنین سفرها و دگرگونی هایی واقعاً رخ می دهد.

اگرچه شمنیسم با تغییر شکار و گردآوری کاهش یافت. برای کشاورزی، شمن ها هنوز به عنوان شفا دهنده، راهنمای مردگان و واسطه بین انسان ها و ارواح در بخش هایی از سیبری، آمریکای شمالی، مکزیک، آمریکای جنوبی، آفریقا، استرالیا، اندونزی و آسیا عمل می کنند.

READ  طلسم زبان بند همگان قوی

دعای ابطال طلسم گنج | در سال‌های اخیر، از طریق نوشته‌های کارلوس کاستاندا، مایکل هارنر، و جوزف کمبل، غربی‌ها بیشتر و بیشتر به شمنیسم علاقه نشان داده‌اند – و برخی حتی خودشان به شمن‌های کارآمد تبدیل شده‌اند.

ایجاد ارتباط با هند شما می توانید عمیق ترین ریشه های مدیتیشن را در هند بیابید، جایی که سادوها (مردان و زنان مقدس سرگردان) و یوگی ها این تمرین را برای بیش از 5000 سال به هر شکلی پرورش داده اند.

دعای ابطال طلسم گنج | آن را به آب و هوا، که سرعت زندگی را کاهش می دهد، یا به موسمی، که مردم را مجبور می کند زمان بیشتری را در داخل خانه بگذرانند، نسبت دهید.

یا فقط به صف ناگسستنی مراقبه کنندگان در طول اعصار. به هر دلیلی، هند خاک حاصلخیزی را فراهم کرد که هنرهای مراقبه در آن شکوفا شد و از آن به شرق و غرب گسترش یافت.

دعای ابطال طلسم گنج | اولین متون مقدس هندی، وداها، حتی کلمه ای برای مراقبه ندارند، اما کشیشان ودایی مراسم و سرودهای مفصلی را برای خدایان انجام می دادند که نیاز به تمرکز فوق العاده ای داشت.

در نهایت، این تمرین‌ها به شکلی از مدیتیشن دعایی تبدیل شدند که استفاده از کنترل نفس و تمرکز عبادی بر خداوند را ترکیب می‌کرد. برای تمرکز بیشتر به فصل 1 مراجعه کنید.

دعای ابطال طلسم گنج | هر چه عمیق‌تر کاوش می‌کردند، این کشیش‌ها بیشتر متوجه می‌شدند که عبادت‌کننده و موضوع پرستش، وجود فردی و خود موجود الهی، یکی و یکسان هستند – بینش عمیقی که همچنان ادامه داشت.

READ  طلسم ازدواج دفنی

الهام بخشیدن و آموزش جویندگان معنوی در طول اعصار. از باغ معنویت ودایی و پس از ودایی، سه سنت مراقبه شناخته شده هند – یوگا، بودیسم و ​​تانترا – که در بخش‌های بعدی به آن‌ها می‌پردازم.

دعای ابطال طلسم گنج | نشأت گرفت. یوگای کلاسیک: مسیر اتحاد سعادتمندانه تاکنون، همه با تمرین یوگا آشنا هستند – و اگر یک تمرین‌کننده معمولی نیستید، احتمالاً حداقل یک بار آن را در یکی از استودیوها و مراکز تناسب اندام امتحان کرده‌اید.

مناظر آمریکا را پر کنید اما چیزی که ممکن است ندانید این است که «ژست‌های» آشنا تنها یکی از اجزای مسیر سنتی یوگای کلاسیک است که شامل کنترل تنفس و مراقبه می‌شود.

دعای ابطال طلسم گنج | برای آشنایی کامل با یوگا، به Yoga For Dummies اثر جورج فوئرشتاین و لری پین، منتشر شده توسط ویلی مراجعه کنید.

تمرین کننده یوگای کلاسیک قصد دارد از دنیای مادی کناره گیری کند، چیزی که توهم تلقی می شود.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + 20 =