ابطال طلسم

دعای ابطال طلسم سیاه

دعای ابطال طلسم سیاه | آن پیشنهاد را نپذیرفتم؟ – و شما با پشیمانی و خود متهم هستید. و مانند دوست من، ممکن است متوجه شده باشید که باعث ناراحتی شما می شود.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | که کنترل بسیار کمی بر نگرانی، خیال پردازی و وسواس ذهن خود دارید. به جای داشتن افکار و احساسات، اغلب به نظر می رسد که افکار و احساسات شما را دارند!

دعای ابطال طلسم سیاه

دعای ابطال طلسم سیاه | دلیل اینکه این افکار و احساسات غیرقابل کنترل به نظر می رسند این است که از داستان یا فیلمنامه زندگی عمیق تری سرچشمه می گیرند که ممکن است تا حد زیادی ناخودآگاه باشد.

استاد | به عنوان مثال، ممکن است این تصور را داشته باشید که هیچ کاری که انجام می دهید به اندازه کافی خوب نیست، بنابراین با اضطراب به خودتان فشار می آورید تا کاستی های خود را جبران کنید.

دعای ابطال طلسم سیاه | لحظه بعد، ممکن است در گذشته وسواس داشته باشید – چرا من حقیقت را نگفتم، آن شغل را قبول نکردم.

یا برعکس، ممکن است باور داشته باشید که لیاقت شما بیشتر از چیزی است که به دست می آورید، بنابراین از آنچه دارید ناراضی هستید.

دعای ابطال طلسم سیاه | شاید فکر می کنید که ذاتاً جذاب نیستید، بنابراین هر چقدر هم که جبران کنید، در مقابل جنس مخالف احساس خجالت و ناراحتی می کنید.

یا شاید شما روابط صمیمانه را ذاتاً تهدیدکننده می بینید، بنابراین تمام تلاش خود را می کنید تا آسیب پذیر نباشید.

دعای ابطال طلسم سیاه | داستان یا درام درونی شما حرکت قدرتمندی دارد که شما را به پیش می برد، خواه از آن آگاه باشید یا نه.

READ  دعانویسی طلسمات

گاهی اوقات ممکن است مانند یک تراژدی به نظر برسد که با افراد شرور و قربانیان کامل می شود. در مواقع دیگر ممکن است بیشتر شبیه یک کمدی، یک عاشقانه، یک فانتزی یا یک مستند خسته کننده به نظر برسد.

دعای ابطال طلسم سیاه | نکته این است که شما مرکزی هستید که این درام حول آن می چرخد، و اغلب چنان مجذوب مناظر می شوید که واقعا نمی توانید ببینید در دنیای واقعی اطرافتان چه می گذرد.

در نتیجه، ممکن است مدام بیش از حد و نامناسب رفتار و واکنش نشان دهید، نه بر اساس شرایط واقعی بلکه بر اساس تصاویر تحریف شده درون مغزتان.

دعای ابطال طلسم سیاه | اگر شما هم مثل من هستید، بدون شک لحظاتی را تجربه کرده اید که ناگهان از خواب بیدار شده اید و متوجه شده اید که اصلاً نمی دانید شخصی که با او در ارتباط هستید واقعاً چه معنایی دارد یا چه احساسی دارد.

علاوه بر این، شما خطر از دست دادن کامل زیبایی و بی واسطه بودن لحظه حال به هنگام آشکار شدن آن. همانطور که قبلاً اشاره کردم.

دعای ابطال طلسم سیاه | این درام درونی است، نه خود تجربیات، که باعث بیشتر رنج و استرس شما می شود.

نه اینکه زندگی برای همه، از جمله بی خانمان ها در شهرهای آمریکا و کودکان گرسنه در آفریقا، سهمی از زمان های سخت و موقعیت های دردناک را فراهم نمی کند.

دعای ابطال طلسم سیاه | اما ذهن اغلب با تفسیر تجربه به شیوه های منفی یا محدود، لایه ای اضافی از رنج غیرضروری را به سختی های غیرقابل انکار زندگی اضافه می کند.

READ  نوشتن دعا برای جذب دختر

بخش‌های زیر برخی از راه‌هایی را که ذهن شما بر شما استرس وارد می‌کند برجسته می‌کند. قلب ها و ذهن ها وقتی در مورد اینکه چگونه “ذهن” باعث رنج و عذاب می شود صحبت می کنم


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 9 =