دعای ابطال طلسم دفینه


نظرات

مقاله علمی

ابطال طلسم

دعای ابطال طلسم دفینه | از طریق مدیتیشن، می توانید کشف کنید که چگونه احساسات خود را به طور مستقیم به عنوان احساسات، جدا از افکار و داستان هایی که آنها را تداوم می بخشند، تجربه کنید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | افکار، تصاویر، خاطرات، باورها، قضاوت ها و بازتاب هایی هستند که در ذهن شما شناور هستند و اغلب احساسات شما را به وجود می آورند.

دعای ابطال طلسم دفینه

دعای ابطال طلسم دفینه | اگر کلمه احساس را با کلمه like دنبال کنید، احتمالاً به جای یک احساس، یک فکر یا یک باور را بیان می کنید. می‌توانید با این سؤال که احساسات قوی را به اجزای سازنده‌شان تجزیه کنید.

استاد | تمرین کنید: چه افکار و تصاویری در ذهن من وجود دارد که به من کمک می‌کند تا احساس کنم؟ و من در حال حاضر به جز افکارم چه چیزی را در بدنم تجربه می کنم؟

دعای ابطال طلسم دفینه | در مقابل، وقتی غمگین هستید، ممکن است احساس سنگینی در قفسه سینه و قلب و احساس احتقان در سینوس ها و گلو کنید.

افکار نه تنها باعث ایجاد احساسات می شوند، بلکه اغلب به صورت احساسات در می آیند (بنابراین شما در واقع احساساتی را که دارید احساس نمی کنید)، سعی می کنند شما را از احساسات خود دور کنند، احساسات شما را قضاوت کنند یا آنها را کاملاً سرکوب کنند.

دعای ابطال طلسم دفینه | هر چه بیشتر بتوانید افکار و احساسات خود را از هم جدا کنید، به طور کامل. هر چه بیشتر بتوانید افکار و احساسات خود را از هم جدا کنید، واضح تر و آگاهانه تر می توانید با تجربه درونی خود ارتباط برقرار کنید (و بیان کنید).

READ  طلسم ازدواج فوری مالیوث صبی

دعای ابطال طلسم دفینه | خوب، ممکن است از کشف اینکه ریشه مجموعه ای از باورها و داستان ها است، که بسیاری از آنها منفی هستند، متعجب شوید که در نتیجه آنچه افراد – به ویژه افرادی که در زندگی شما مهم هستند، مانند عزیزان و دوستان – شکل گرفته اند.

دعای ابطال طلسم دفینه | با شما انجام شده و در طول سالها به شما گفته ام. این باورها و داستان ها در طول زندگی شما به نوعی فیلمنامه زندگی در هم تنیده شده اند که مشخص می کند شما چه کسی هستید.

چگونه به افراد و شرایط اطراف خود نگاه می کنید. (من می گویم “متعجب” زیرا اکثر مردم در مورد فیلمنامه های زندگی اطلاعاتی ندارند. اگرچه ممکن است شما متوجه شباهت هایی بین زندگی خود و مثلاً Survivor، Days of our Lives یا The Simpsons شده باشید.)

دعای ابطال طلسم دفینه | نکته اینجاست: شما تمایل به همذات پنداری با فیلمنامه زندگی خود در واقع دامنه احتمالات شما را محدود می کند و با عمل به عنوان فیلتری که از طریق آن زندگی خود را به شیوه های منفی تفسیر می کنید باعث رنج شما می شود.

دعای ابطال طلسم دفینه | برای بازگشت به استعاره بوته، می توانید به هرس شاخه ها ادامه دهید، اما همان داستان قدیمی را تا زمانی که آن را از ریشه بلند کنید ادامه خواهید داد.

حس جدایی حتی عمیق‌تر از داستان‌های شما – برخی می‌گویند خاکی که داستان‌ها در آن رشد می‌کنند – احساس بریده شدن یا جدا شدن از زندگی یا خود بودن است.

READ  دعانویس فال قهوه

دعای ابطال طلسم دفینه | اگرچه سنت های مراقبه می آموزند که جدایی در واقع یک توهم است و همه به طور جدایی ناپذیری با یکدیگر مرتبط هستند، حس جدا بودن عمیق است.

اغلب به تجربیات اولیه دوران کودکی باز می گردد، مانند زمانی که به دلیل شرایط مجبور به جدایی نابهنگام شدیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 − 2 =

نوشته های مشابه