ابطال طلسم

دعای ابطال طلسم امیرالمومنین

دعای ابطال طلسم امیرالمومنین | شما همچنین تکنیک‌های تمرکز حواس را برای «آموزش توله سگ خود» کشف می‌کنید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | در این فصل، شما فرصتی دارید تا دریابید که چگونه روی نفس خود مراقبه کنید – یکی از محبوب ترین اشکال مراقبه در سراسر سنت های معنوی جهان.

دعای ابطال طلسم امیرالمومنین

دعای ابطال طلسم امیرالمومنین | متعادل کردن تکنیک‌های ذهن‌آگاهی را برای «آموزش توله‌سگتان»، متعادل کردن آرامش و هوشیاری، و گسترش مدیتیشن خود به گونه‌ای که شامل استقبال از طیف کامل تجربه لحظه‌ای باشد، کشف می‌کنید.

استاد | به طور متناقض، فعالیت دنیوی، تکراری و به ظاهر بی‌اهمیت مراقبت از نفس شما در نهایت می‌تواند به تمام مزایای جذابی که مدیتیشن وعده می‌دهد.

دعای ابطال طلسم امیرالمومنین | در عوض، تمرین مدیتیشن شامل بازگرداندن آرام ذهن خود بارها و بارها به یک کانون توجه ساده است.

از جمله کاهش استرس، منجر شود. افزایش عملکرد؛ افزایش قدردانی و لذت بردن از زندگی؛ ارتباط عمیق تر با وجود ضروری شما؛ و حتی حالت های مراقبه پیشرفته، مانند عشق بی قید و شرط یا بینش های دگرگون کننده به ماهیت هستی.

دعای ابطال طلسم امیرالمومنین | اما قبل از اینکه از شمردن کلوچه‌ها (یا بیسکویت‌های توله سگ‌تان، بر حسب مورد) غافلگیر شوید، باید اولین قدم را به سمت ظرف کوکی بردارید.

توجه خود را به درون معطوف کنید همانطور که گفته می شود، یک سفر هزار مایلی تنها با یک قدم آغاز می شود.

دعای ابطال طلسم امیرالمومنین | در مورد مدیتیشن، این مرحله ساده اما ضروری شامل دور کردن ذهن شما از مشغولیت معمولش با رویدادهای بیرونی – یا به همان اندازه، داستانی است که درباره رویدادهای بیرونی به شما می گوید.

READ  دعا نویسی تاثیر دارد

و به سمت تجربه حس درونی تان می رود. اگر شما هم مثل اکثر مردم هستید، خیلی درگیر اتفاقات اطرافتان هستید.

دعای ابطال طلسم امیرالمومنین | نگاه در چشمان دیگران، صدای خانواده و همکاران، آخرین اخبار رادیو، پیام هایی که روی صفحه کامپیوتر شما ظاهر می شود. اینکه فراموش می کنید به آنچه در ذهن، بدن و قلب خود می گذرد توجه کنید.

در واقع، فرهنگ عامه به گونه ای طراحی شده است که شما را به جستجوی بیرون از خود برای شادی و رضایت سوق دهد.

دعای ابطال طلسم امیرالمومنین | در چنین دنیای گیج‌کننده و متقاعدکننده‌ای، حتی ابتدایی‌ترین ژست خودآگاهی می‌تواند مانند چالشی با ابعاد عظیم به نظر برسد.

فقط همین الان چند دقیقه وقت بگذارید تا ذهن خود را برگردانید و به آنچه حس می کنید و احساس می کنید توجه کنید.

دعای ابطال طلسم امیرالمومنین | توجه داشته باشید که چقدر مقاومت در برابر تغییر آگاهی خود از تمرکز بیرونی به تجربه ساده احساسی خود دارید.

توجه داشته باشید که ذهن شما چقدر شلوغ از فکری به فکر و تصویری به تصویر دیگر می چرخد ​​و داستانی را با شما به عنوان شخصیت اصلی می بافد.

دعای ابطال طلسم امیرالمومنین | از آنجایی که این الگوهای همیشگی ریشه عمیقی دارند، انجام کاری به ظاهر بی‌ضرر مانند بازگرداندن دوباره و دوباره توجه‌تان به یک تمرکز اصلی درونی، مانند نفس‌هایتان، می‌تواند شجاعت و شکیبایی فوق‌العاده داشته باشد.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + یک =