دعانویس


نظرات

مقاله علمی

دعانویس

دعانویس | اگر احساس گیر افتادن یا غرق شدن می کنید. مدیتیشن می تواند با برخورد با موانع موجود در این فرآیند به جریان خلاقیت کمک کند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | که می تواند شامل هر یک یا همه موارد زیر باشد: فقدان الهام الهام بخشی بسیار قدرتمند است، اما برای به دست آوردن آن به فضا نیاز دارید.

دعانویس

دعانویس | شما هم نمی توانید آن را مجبور کنید؛ این چیزی است که به شما و از طریق شما می آید. وقتی هر ایده ای که دارید به نظر کلیشه ای می رسد.

استاد | یا جای خالی خود را ترسیم کرده اید و اصلاً نمی توانید به هیچ ایده جدیدی فکر کنید، گاهی اوقات وقت گذاشتن برای مدیتیشن به ناخودآگاه شما اجازه می دهد.

دعانویس | برخی از آنها حتی یک دفترچه یادداشت را بسته نگه می‌دارند تا بتوانند بلافاصله پس از اتمام آن‌ها را یادداشت کنند.

اتلاف وقت گاهی اوقات این اولین بخش از فرآیند خلاقانه نیست – بخش تخیلی و رویایی – این مشکل است، بلکه نشستن و در واقع ساختن چیزی از آن است.

دعانویس | برای برخی، این زمانی است که حواس پرتی و اهمال کاری شروع می شود، به خصوص زمانی که کل اینترنت در اختیار شماست.

از طریق توسعه قشر جلوی مغز، مدیتیشن منجر به بهبود تمرکز و بهره وری می شود، بنابراین می توانید اتلاف وقت را متوقف کنید.

دعانویس | جرقه اولیه یک ایده را به چیزی واقعی تبدیل کنید. ترس علاوه بر حواس پرتی و به تعویق انداختن، اثرات مخربی بر خلاقیت دارد.

استرسی که ضرب الاجل ایجاد می کند جریان ایده های جدید و بهترین بیان آنها را خفه می کند. مدیتیشن با اضطراب ناشی از استرس مقابله خواهد کرد.

READ  نوشتن دعا برای حرف شنوی شوهر

دعانویس | همچنین، با افزایش باور شما به تصمیمات و شهود خود، به شما کمک می‌کند به فرآیند خلاقیت خود اعتماد کنید.

به فلج‌هایی که گاهی اوقات با اهمیت دادن بیش از حد به قضاوت شدن به وجود می‌آیند، پایان می‌دهد. ترس از آنچه دیگران فکر می کنند مانعی وحشتناک برای خلاقیت است – جسور باشید!

دعانویس | غلبه بر کلیشه‌های غیرمفید یکی از تصاویر عاشقانه زندگی یک خلاق، تصویری غیرعادی، نوشیدن سخت ویسکی و بیدار ماندن تمام شب فقط با یک ماشین تحریر و یک زیرسیگاری پر از زیرسیگار است.

به همان اندازه که این ایده می تواند مقاومت ناپذیر باشد، اکثر هنرمندان، موسیقی دانان و نویسندگان مشهور وحشی، علیرغم سبک زندگی خود، نه به خاطر آن، آثار بزرگی خلق کردند.

دعانویس | به نظر می رسد آنچه مدیتیشن به شما امکان می دهد انجام دهید این است که بیشتر فکر کنید. من قبلاً در آن خیلی خوب بودم، اما اکنون واقعاً حذف شده است.

نقطه مقابل تفکر گسترده، تفکر تقلیل‌دهنده است، و این ترس است که آن را هدایت می‌کند. من تحقیقاتی را خوانده‌ام که می‌گوید.

دعانویس | اکثر انسان‌ها هر هفت تا هجده دقیقه یک‌بار واکنش جنگ یا فرار را در موقعیت‌های حرفه‌ای یا اجتماعی تجربه می‌کنند.

این می تواند در سطح بسیار ابتدایی باشد: برای مثال ترس از گفتن چیزی با صدای بلند و اینکه مردم فکر نمی کنند این ایده خیلی خوبی است.

دعانویس | مدیتیشن به شما کمک می‌کند تا از این تفکر تقلیل‌دهنده خارج شوید، که اغلب می‌تواند چیزی باشد که در تمام زمینه‌های زندگی‌مان به آن تکیه می‌کنیم.

READ  طلسم ابطال السحر ابو الحارث

زیرا فکر می‌کنیم که ما را از موقعیت‌های دشوار عبور می‌دهد. فکر می‌کنم اکنون کمتر واکنشی نشان می‌دهم.

دعانویس | یا کمتر سریع می‌روم، «اوه نه، ما باید X، Y یا Z را انجام دهیم تا از این وضعیت عبور کنیم.» لحظه‌ای را برای پردازش وقت صرف می‌کنم.

من فکر می‌کنم مدیتیشن به این موضوع کمک می‌کند، زیرا شما به مکث کردن، قرار دادن یک لحظه تفکر عادت کرده‌اید.

دعانویس | این موردی نیست که «بحران بزرگی وجود دارد، بنابراین اکنون می روم و مدیتیشن می کنم»)، اینطور نیست، این فقط بخشی از برنامه روزانه من است.

کمی کمتر واکنش‌پذیر بودن همچنین به این معنی است که می‌توانید گسترده‌تر باشید، و اگر گسترده‌تر باشید به این معنی است که احتمالاً در مورد چگونگی حل مشکل کمی خلاق‌تر هستید.

دعانویس | این واقعاً ارزشمند است، و من واقعاً دوست دارم افراد بیشتری را در صنعت من ببینم که این را به عنوان یک عمل اتخاذ کنند.

چیز دیگری که من متوجه شده ام این است که سخنرانی عمومی من به شدت بهبود یافته است. در سال‌های جوان‌ترم، از ترس مخاطبان زیاد، فلج بودم.

دعانویس | اما اکنون به شدت از آن لذت می‌برم. البته، در طول سال‌ها تمرین‌های زیادی انجام داده‌ام، اما از زمانی که مدیتیشن را شروع کردم.

از کاری که می‌توانم انجام دهم به کاری که می‌توانم خیلی خوب انجام دهم و حتی مشتاقانه منتظرش هستم، تبدیل شده است.

دعانویس | مدیتیشن از قبل یک راه بسیار خوب برای یادگیری خطوط، تمرکز و کاهش ضربان قلب و غیره است. قطعا جدید است اگرچه قبلاً کار خوبی انجام می‌دادم.

READ  دعا نوشتن با حروف ابجد

اما اکنون بیشتر شبیه یک اجرای پویا به نظر می‌رسد – جایی که انرژی می‌دهم و سپس آن را از تماشاگران پس می‌گیرم. من مطمئن هستم که این ارتباط برقرار است.

دعانویس | زیرا قبلاً از وزوز آن لذت می بردم اما لزوماً آن را انجام نمی دادم. الان واقعاً این کار را می‌کنم و وقتی مردم آن را می‌بینند، تبدیل به یک حلقه فضیلت می‌شود.

من فکر می‌کنم بخشی از آن این است که به خود اجازه می‌دهی آسیب‌پذیر باشی، و این کار دیگری است که مدیتیشن به‌صورت جانبی انجام می‌دهد.

دعانویس | به شما کمک می‌کند بنشینید و به درون نگاه کنید، فقط نادیده گرفتن آنچه در زیر سطح می‌گذرد آسان‌تر است.

برای من، یادگیری مدیتیشن یک تجربه دگرگون کننده بود، و تا حدی زندگی من را تغییر داد. من سرم را نتراشیدم و شغلم را رها نکردم تا چوب‌بر یا هر چیز دیگری باشم.

دعانویس | من فکر می کنم که در واقع شما فقط باید بخش کوچکی از روال روزمره خود را تغییر دهید تا کاری را تسهیل کنید که تغییرات مادام العمر به شما ارائه می دهد.

من فکر می‌کنم برای بسیاری از ما زندگی‌مان را تغییر می‌دهد، و این نباید به شکلی اساسی باشد، فقط باید آن را بهبود بخشیم.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 7 =

نوشته های مشابه