دعانویس یهودی در کردستان


نظرات

مقاله علمی

دعانویس

دعانویس یهودی در کردستان | اگر قصد دارید گناهی را بدون آن از بین ببرید، هرگز انجام نخواهد شد. 22 کاتولیک رومی 84 در مورد تسکین گناه در مؤمنان اعتراض شما خواهید گفت، «پس، آیا می‌خواهید مردانی که احیا نشده باشند و به شر گناه متقاعد شده باشند، چه کنند؟

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | آیا آنها از مبارزه با گناه دست بردارند، متفرق زندگی کنند، به شهوات خود نوسان بدهند، 23 و مانند بدترین انسانها بد باشند؟

دعانویس یهودی در کردستان

دعانویس یهودی در کردستان | این راهی بود برای سرگردانی تمام جهان، برای آوردن همه چیز به تاریکی، گشودن دریچه های شهوت، و افسار بر گردن انسان ها برای هجوم به تمام گناهان با لذت و حرص، مانند اسب به درون. نبرد.” جواب میده خدای نکرده!

استاد | این را باید به عنوان یک مسئله بزرگ از حکمت، خیر و محبت خدا نگریست که او با طرق و ابزارهای متعدد خشنود است.

دعانویس یهودی در کردستان | گمان می‌کنم آنچه گفته شد برای درست کردن اولین قانون کلی من کافی است: حتماً به مسیح علاقه داشته باشید.

که فرزندان انسان را از فرار به آن قطب نما از افراط و شورش باز دارد که فسق و فجور است. طبیعت آنها آنها را با خشونت انجام می دهد.

دعانویس یهودی در کردستان | به هر نحوی که این کار انجام شود، مسئله عنایت، مهربانی و نیکی خداوند است که بدون آن تمام زمین جهنم گناه و آشفتگی خواهد بود.

قدرت متقاعد کننده خاصی در کلام وجود دارد که خداوند اغلب خشنود است آن را برای مجروح کردن، شگفت انگیز و به نوعی متواضع گناهکاران، هر چند که هرگز تبدیل نمی شوند، عرضه کند.

READ  دعانویس معروف در تهران

دعانویس یهودی در کردستان | و کلام باید موعظه شود هر چند این غایت داشته باشد، اما نه با این غایت. پس کلام موعظه شود و گناهان مردم سرزنش شود و شهوت مهار شود و مخالفت هایی با گناه صورت گیرد.

هر چند که این اثر مورد نظر نیست. اگر چه این کار کلام و روح است و به خودی خود خوب است، با این حال سودمند نیست و در دسترس نیست که هدف اصلی آن در چه کسی باشد.

دعانویس یهودی در کردستان | آنها هنوز در گزند تلخی و زیر قدرت تاریکی هستند. بگذارید مردم بدانند که این وظیفه آنهاست، اما در جای مناسب. من مردان را از هلاکت نمی گیرم، بلکه آنها را بر روی تبدیل می گذارم.

کسی که مردی را از سوراخ کردن دیوار خانه اش بخواند تا آتشی را که تمام ساختمان را می سوزاند خاموش کند، دشمن او نیست.

دعانویس یهودی در کردستان | بیچاره روح! این انگشت درد شما نیست، بلکه تب شدید شماست که باید خودتان را به آن توجه کنید. خودت را در مقابل گناه خاصی قرار می دهی و نمی دانی که جز گناه نیستی.

اجازه دهید این را به کسانی که مبلّغ کلام هستند، یا به دست نیک خداوند، آن شغل را می‌خواهند اضافه کنم: وظیفه آنها این است که با مردم در مورد گناهانشان دعا کنند.

دعانویس یهودی در کردستان | بار گناهان خاصی را بر دوش بکشند، اما همیشه به یاد داشته باشید که 23 آزادی، تحت تأثیر قرار دادن ماهیت هلاکت 85 با چیزی که غایت مناسب شریعت و انجیل است انجام شود.

READ  نوشتن دعا جهت عزیز شدن

یعنی اینکه آنها از گناهی که علیه آن صحبت می کنند برای کشف وضعیت و وضعیتی که گناهکار در آن است استفاده کنند.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − هشت =

نوشته های مشابه