دعانویس

دعانویس یهودی در زنجان

دعانویس یهودی در زنجان | کسی که با اغوای گناه و شهوات در قلبش چیزی جز ترس از شرم در میان مردم یا جهنم از جانب خدا مخالفت نمی کند، به اندازه کافی مصمم است که گناه را انجام دهد، اگر مجازاتی در کار نباشد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | من نمی دانم که چه تفاوتی با زندگی در عمل گناه دارد. کسانی که مال مسیح هستند و در اطاعت از اصول انجیل به آنها عمل می کنند.

دعانویس یهودی در زنجان

دعانویس یهودی در زنجان | از مرگ مسیح، عشق به خدا، ذات نفرت انگیز گناه، گرانبها بودن ارتباط با خدا، بیزاری عمیق از گناه به عنوان گناه برخوردارند.

استاد | با هر گونه اغوای گناه، با تمام اعمال، تلاش ها، اصلاحات شهوات در دل آنها مخالفند. یوسف هم همینطور.

دعانویس یهودی در زنجان | نشانه آن است که گناه، اراده را بسیار تصرف کرده است و در دل، شیطنت زیاد است (یعقوب 1: 21). ].

او می گوید: «چگونه این شر بزرگ را انجام دهم و به خداوند، خدای مهربان و مهربانم، گناه کنم؟ [ژنرال 39:9]. و پولس، “عشق مسیح ما را محدود می کند” [2 قرن. 5:14]; و «با دریافت این وعده‌ها، خود را از هرگونه آلودگی جسم و روح پاک کنیم» (دوم قرنتیان 7: 1).

دعانویس یهودی در زنجان | اما حالا اگر مردی آنقدر تحت قدرت شهوت خود باشد که چیزی جز قانون نداشته باشد که با آن مخالفت کند، اگر نتواند با سلاح انجیلی با آن مبارزه کند.

بلکه با آن به طور کلی با جهنم و قضاوت برخورد کند، که همان 40 غفلت است 41 کمتر جدی شده است 42 به دنبال اصلاح یا اصلاح 43 فعال شده 94 رفع گناه در مؤمنان بازوهای مناسب شریعت است.

READ  دعانویس

دعانویس یهودی در زنجان | بدیهی است که گناه از اراده و محبت های او برخوردار شده است و به یک رواج و تسخیر بسیار زیاد رسیده است. چنین شخصی، در مورد خاصی که در مورد آن صحبت می شود.

رفتار تجدید کننده فیض را کنار گذاشته است و تنها با بازدارنده فیض از تباهی مصون می ماند. و تا کنون او از فضل افتاده و تحت قدرت قانون بازگشته است.

دعانویس یهودی در زنجان | و آیا می توان تصور کرد که این تحریک بزرگی برای مسیح نیست، که مردم باید یوغ آسان و ملایم او را کنار بگذارند و حکومت کنند و خود را صرفاً به خاطر افراط در شهوات خود زیر یوغ آهنین شریعت قرار دهند؟

این را نیز امتحان کن: هنگامی که گناه را وادار به ایستادگی کردی، به طوری که یا باید به آن خدمت کنی و به فرمان آن به حماقت بشتابی، مانند اسب به جنگ، یا برای سرکوبی آن، سر بردار. به روحت چی میگی چه چیزی را با خودت تبرئه می کنی؟

دعانویس یهودی در زنجان | آیا این همه چیز است – «جهنم پایان این دوره خواهد بود. انتقام با من ملاقات خواهد کرد و من را پیدا خواهد کرد»؟ وقت آن است که شما به خودتان نگاه کنید.

شر بر در نهفته است [پیدایش. 4:7]. استدلال اصلی پولس برای اثبات اینکه گناه نباید بر ایمانداران تسلط داشته باشد این است که آنها «تحت شریعت نیستند، بلکه تحت فیض هستند» (روم. 6:14).


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − 2 =