دعانویس یهودی در ایلام


نظرات

مقاله علمی

دعانویس

دعانویس یهودی در ایلام | پس من می گویم که با ایمان، در مورد آن عرضه و کامل بودن آن که در عیسی مسیح است و اینکه چگونه او می تواند در هر زمانی به شما نیرو و رهایی بخشد، بسیار توجه داشته باشید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | حال، اگر به این وسیله موفق به فتح نشوید، با این حال در ارابه می نشینید، تا زمانی که نبرد به پایان برسد، از میدان خارج نخواهید شد.

دعانویس یهودی در ایلام

دعانویس یهودی در ایلام | از یأس کامل و خوابیدن به کفر و یا روی گرداندن به اسباب و چاره های باطل دوری می یابید که در این مسئله شما را رها نمی کند.

استاد | اثربخشی این ملاحظات فقط در عمل یافت می شود. قلب خود را با ایمان به امید رهایی از مسیح بالا ببرید.

دعانویس یهودی در ایلام | اگرچه او بلافاصله آنقدر در آن شریک نشده بود که از وسوسه او رهایی یابد، اما کفایت آن در خدا، برای این هدف و هدف، برای حفظ روحیه او کافی بود.

رهایی در این مورد از مسیح مانند رؤیای نبی است: «برای زمانی معین است، اما در پایان سخن خواهد گفت و دروغ نخواهد گفت. زیرا قطعاً خواهد آمد و تأخیر نخواهد کرد»

دعانویس یهودی در ایلام | اگر چه ممکن است تا حدودی برای شما طولانی به نظر برسد، در حالی که در مشقت و سرگشتگی خود هستید، اما مطمئناً در زمان مقرر خداوند عیسی خواهد آمد.

که بهترین فصل است پس اگر بتوانید قلب خود را به امید رهایی از عیسی مسیح برانگیزید—اگر چشمانتان به او باشد «مثل چشمان بنده به دست اربابش» [مزمور. 123:2] هنگامی که او انتظار دارد چیزی از او دریافت کند.

READ  دعانویس یهودی در مازندران

دعانویس یهودی در ایلام | روح شما راضی خواهد شد، او قطعاً شما را رهایی خواهد داد. او شهوت را می کشد و سرانجام شما صلح خواهد بود.

فقط در دست او به دنبال آن باشید. انتظار داشته باشید که او چه زمانی و چگونه این کار را انجام دهد. «اگر ایمان نیاورید، مطمئناً استوار نخواهید شد» [عیسی. 7:9].

دعانویس یهودی در ایلام | سوال اما آیا می گویید: “من بر چه مبنایی دارم که چنین انتظاری را بسازم تا بتوانم فریب نخورم؟” پاسخ از آنجایی که شما مجبور هستید شما را در این دوره قرار دهید.

باید از این طریق راحت و نجات پیدا کنید یا هیچ. نزد چه کسی خواهید رفت [یوحنا 6:68]؟ بنابراین در خداوند عیسی چیزهای بیشماری وجود دارد که شما را به این انتظار تشویق و درگیر می کند.

دعانویس یهودی در ایلام | به دلیل ضرورت آن، تا حدی آن را قبلاً کشف کرده‌ام، زمانی که آشکار کردم که این کار فقط کار ایمان و مؤمنان است.

مسیح می‌گوید: «بدون من هیچ کاری نمی‌توانید انجام دهید» (یوحنا 15:5)، که با رابطه‌ای خاص با پاکسازی قلب از گناه صحبت می‌کند (آیه 2). نابودی هر گناهی باید با عرضه فیض باشد. از خودمون نمیتونیم انجامش بدیمنظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + 12 =

نوشته های مشابه