دعانویس که ازش نتیجه گرفتین


نظرات

مقاله علمی

دعانویس

دعانویس که ازش نتیجه گرفتین | همچنین توضیح خواهم داد که چرا مدیتیشن اینقدر با شیوه زندگی ما در حال حاضر مرتبط است. ما با هیمالایای هندی فاصله داریم.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | جایی که این تکنیک در ابتدا هزاران سال پیش توسعه یافت، اما می تواند و می تواند تفاوت بزرگی در زندگی مدرن و غربی ایجاد کند.

دعانویس که ازش نتیجه گرفتین

دعانویس که ازش نتیجه گرفتین | و سطح باورنکردنی از همگرایی بین خرد باستانی پشت این شکل از مراقبه و درک علمی فعلی وجود دارد.

استاد | یکی از مهم‌ترین درس‌هایی که در سفرم به سمت معلم شدن آموختم این بود که بزرگ‌ترین و قدرتمندترین تکنیک‌ها اغلب ساده‌ترین تکنیک‌ها هستند.

دعانویس که ازش نتیجه گرفتین | من می توانم به شما نشان دهم که چگونه و چرا مدیتیشن کار می کند، و این چیزی است که می خواهم در این کتاب انجام دهم.

شکل مراقبه ای که من آموزش می دهم همین است. این می تواند توسط هر کسی، در هر مکان و در هر زمان انجام شود.

دعانویس که ازش نتیجه گرفتین | و پادزهر کاملی را برای سطوح عظیم استرس و تحریک بیش از حدی که ما در دنیای غرب هر روز تجربه می کنیم، فراهم می کند.

من می دانم – و تحقیقات آن را تأیید می کند – که مدیتیشن به سلامت روان، سلامت جسمی، روابط، کار، خلاقیت و معنویت کمک می کند.

دعانویس که ازش نتیجه گرفتین | برای بسیاری از افراد، یک تکنیک ساده برای غنی سازی زندگی روزمره با آرامش، وضوح و توانایی بیشتر کافی است.

READ  نوشتن دعا برای باز شدن بخت پسر

برخی دیگر تمایل دارند که عمیق‌تر در پایگاه دانش باستانی فرو روند. هر دوی این مسیرها را می‌توان با استفاده از ابزارهایی که من تدریس می‌کنم طی کرد.

دعانویس که ازش نتیجه گرفتین | ابزارهایی که هزاران سال است از استاد به شاگرد منتقل شده‌اند. برای من، چالش‌های فردی که با آن‌ها روبرو هستیم، و در واقع چالش‌های جهانی‌تر، همیشه به کیفیت اساسی آگاهی بازمی‌گردند.

نقل قولی از نابغه آلبرت انیشتین وجود دارد که وقتی برای اولین بار آن را خواندم، عمیق ترین لحظه «اورکا!» زندگی من را به وجود آورد.

دعانویس که ازش نتیجه گرفتین | او گفت: “شما نمی توانید مشکلات را از همان حالت هوشیاری که آنها را ایجاد کرده است حل کنید.” این عنوان بسیار خردمندانه حس شهودی من را تأیید کرد که آموزش مدیتیشن قدرتمندترین راهی است که می توانم به ایجاد تغییر معنادار در جهان کمک کنم.

با گسترش حالات مردم. آگاهی (در مورد اینکه دقیقاً به چه معناست بعداً بیشتر صحبت خواهم کرد) و از این طریق آنها را قادر می سازد تا چالش هایی را که در زندگی با آن روبرو هستند از منظری بسیار روشن تر ببینند.

دعانویس که ازش نتیجه گرفتین | با کمک به مردم برای یافتن حس هدف، صلح، الهام و تحقق، گسترش همدلی، شفقت، همکاری و خلاقیت آنها، ابزارهایی را در اختیار آنها قرار می دهم تا به روشی بسیار مؤثرتر با جهان درگیر شوند.

بیش از همه، به همین دلیل است که معتقدم مدیتیشن بسیار مهم است. قدرت ایجاد تغییرات مهم – چه در زندگی خودمان باشد.

دعانویس که ازش نتیجه گرفتین | چه به معنای بزرگتر و جهانی تر – در دسترس هر یک از ما است، و من می خواهم به شما نشان دهم که چگونه آن را پیدا کنید و از آن استفاده کنید.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + 19 =

نوشته های مشابه