دعانویس کار درست


نظرات

مقاله علمی

دعانویس

دعانویس کار درست | باز هم، هر بدن متفاوت است، بنابراین آنچه ممکن است برای یک دوست موثر باشد، می تواند برای شما خطرناک باشد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | به خود فرصت دهید تا صحبت های خود را باز کنید: ممکن است هفته ها و حتی سال ها لازم باشد.

دعانویس کار درست

دعانویس کار درست | در فصل آساناها، مدت زمان توصیه شده برای نگه داشتن هر ژست را خواهید یافت: مبتدیان باید از انتهای کوتاه‌تر محدوده شروع کنند.

استاد | به جز کسانی که از قبل کاملاً انعطاف‌پذیر و باز هستند. محدوده فقط یک پیشنهاد است. برخی از دانش آموزان می توانند بسیار طولانی تر بمانند.

دعانویس کار درست | به همان اندازه که یافتن عمق مناسب مهم است، باید مدت زمان ماندن در وضعیت را نیز در نظر بگیریم تا از مزایای سلامتی مطلوب بهره مند شویم.

دیگران ممکن است نیاز داشته باشند زودتر بیرون بیایند. این همه به شرایط منحصر به فرد و تجربه شما در حین انجام کار بستگی دارد.

دعانویس کار درست | اگر به تنهایی تمرین می کنید، از یک تایمر یا کرونومتر استفاده کنید: سه تا پنج دقیقه ممکن است برای شما خوب باشد.

اگر تازه شروع کرده اید، ممکن است بخواهید با توقف های یک یا دو دقیقه ای شروع کنید و به سمت دوره های طولانی تر حرکت کنید.

دعانویس کار درست | ممکن است متوجه شوید که برخی از وضعیت‌ها به شما اجازه می‌دهند بیشتر از بقیه در حالت بمانید – این کاملاً درست است.

تایمر را تنظیم مجدد کنید و بیشتر بمانید. بدن ما به طور یکنواخت باز نیست. شاید بهتر باشد در یک ژست چالش برانگیز، مانند زین، برای مدت زمان کمتری بمانید تا در یک ژست ساده تر، مانند پروانه. اگر در تلاش برای ماندن در حالت هستید.

READ  طلسم سریع

دعانویس کار درست | بیرون بیایید – صرف نظر از اینکه تایمر به صدا درآمده است یا نه. 19 چند وقت یکبار؟ در دنیای یانگ به ما توصیه می شود که حداقل یک روز بین تمرینات به عضلات خود استراحت دهیم.

دلیل این امر این است که به ماهیچه ها فرصتی برای ترمیم آسیب های میکروسکوپی که در طول تمرین رخ می دهد و اجازه می دهد تا مواد زائد متابولیک حذف شوند، می باشد.

دعانویس کار درست | برای انطباق با این قانون، ما انتخاب می کنیم که در روزهای بعدی با گروه های مختلف ماهیچه ها کار کنیم: یک روز بالاتنه، روز بعد پایین تنه. در دنیای یین، همه چیز کاملاً متفاوت است.

مواد زائد تولید شده در تمرینات یانگ ما در نتیجه تولید انرژی در سلول های عضلانی ما هستند. در تمرین یین ما، ماهیچه‌ها ساکت هستند و سوخت‌های خود را متابولیزه نمی‌کنیم.

دعانویس کار درست | بنابراین مواد زائد کمی وجود دارد یا اصلاً نمی‌توان از شر آن خلاص شد. در طول تمرین یین، ما صدمات میکروسکوپی به بافت‌های همبند خود ایجاد می‌کنیم.

و می‌خواهیم زمان بگذاریم تا بهبود یابد و قوی‌تر شود، اما مطالعات نشان داده‌اند که لازم نیست روزها بین تمرین‌ها منتظر بمانیم تا بتوانیم این بهبود را انجام دهیم.

دعانویس کار درست | یک مطالعه خاص که استرس های درمانی مفصل آسیب دیده را بررسی کرد به این نتیجه رسید.

که «… برنامه درمانی ایده آل پزشک برای بیمار مبتلا به محدودیت مفصل غیرفنی و غیرفنی باید کشش خفیف باشد.

دعانویس کار درست | به همان اندازه که در طول 24 ساعت شبانه روز، 7 روز عملی است. هفته، و به محض اجازه حرکت مشترک، این برنامه را شروع کنیم.» 20 قوس پیری که قبلاً ذکر شد را به خاطر دارید؟

READ  شکستن طلسم انسان

وقتی ما جوان هستیم، در دوران یانگ زندگی هستیم و تحرک زیادی داریم: چیزی که در جوانی به آن نیاز داریم ثبات است. ما به تمرینات یانگ نیاز داریم.

دعانویس کار درست | با افزایش سن و بالا رفتن سن، به دوران یین زندگی می‌رویم و سفت‌تر می‌شویم: چیزی که در سنین بالا به آن نیاز داریم تحرک است.

هر چه سن ما بالاتر می رود، باید هر روز بیشتر یین یوگا انجام دهیم. به احساس خود چه در حین تمرین و چه در روزهای بعد توجه کنید.

دعانویس کار درست | اگر شروع به تجربه درد یا سوزن سوزن شدن کردید، به کارهایی که در تمرین یوگا انجام می دادید (یین یا یانگ!) که ممکن است.

باعث ناراحتی شود فکر کنید و سپس تمرین را اصلاح کنید: اینقدر عمیق نروید. اینقدر درنگ نکن باز هم با نیت و توجه تمرین کنید.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + 6 =

نوشته های مشابه