دعانویس چگونه دعا می نویسد


نظرات

مقاله علمی

دعانویس

دعانویس چگونه دعا می نویسد | در عرض چند دقیقه، شما از نظر فیزیولوژیکی عمیق‌تر از زمانی که در خواب عمیق هستید – به طور متوسط ​​30 تا 40 درصد عمیق‌تر – و از نظر عصبی در وضعیتی بسیار واضح‌تر و منسجم‌تر هستید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | از این حالت آگاهی عمیق، آرام و منسجم، ذهن، بدن و سیستم عصبی می‌توانند خود را اصلاح کنند و خود را از درد، ضربه، استرس و احساسات غیرضروری پاک کنند.

دعانویس چگونه دعا می نویسد

دعانویس چگونه دعا می نویسد | که به شما احساس شادابی، شفافیت و تعادل بیشتری می‌دهد. تفاوت بین مدیتیشن ودیک و TM® برخی از شما در مورد مراقبه متعالی (TM®) شنیده اید.

استاد | یا حتی آن را امتحان کرده اید. مانند شکل مراقبه ای که من آموزش می دهم، بر اساس قدرت صدا است. شباهت های زیادی بین این دو تکنیک وجود دارد.

دعانویس چگونه دعا می نویسد | هیچ ترفندی وجود ندارد، هیچ تکنیک خاصی وجود ندارد. زیبایی این شکل از مدیتیشن در سادگی آن نهفته است.

اما من فقط می خواهم یک نکته در مورد تفاوت ها اضافه کنم. TM® در دهه های 1960 و 1970 توسط ماهاریشی ماهش یوگی، معلم بزرگ و حکیم واقعی رایج شد.

دعانویس چگونه دعا می نویسد | همه جور آدم های باحال از آن استفاده کردند – معروف ترین آنها، شاید بیتلز. مانند شکل مدیتیشن خود من، از تکنیک ودایی نیشکام کارما یوگا سرچشمه می گیرد.

که شامل نشستن آرام با چشمان بسته، تکرار بی دردسر صدای شخصی سازی شده در ذهن خود به مدت بیست دقیقه در هر زمان است.

READ  طلسم زبان بند قوی مادر شوهر

دعانویس چگونه دعا می نویسد | این صدا به شما کمک می کند تا از نظر فیزیولوژیکی آرام و از نظر عصبی قدرتمندی که حکیمان باستانی هند آن را توریا می نامیدند، قرار بگیرید.

که حالتی از تعالی است که برای بدن و ذهن بسیار مغذی است. به همین دلیل ماهاریشی جنبش خود را مدیتیشن استعلایی نامید.

دعانویس چگونه دعا می نویسد | بنابراین، منشأ تکنیک‌ها یکسان است، با این حال من صداها را کمی متفاوت به TM® اختصاص می‌دهم، و دانش دیگری را از سنت‌های دیگر می‌بافم تا رویکردم را تا حد امکان جهانی کنم.

در حالی که TM® یک سازمان بزرگ است، هر معلم الهام گرفته از ودایی کاملاً مستقل است، به این معنی که این امکان برای آنها وجود دارد.

دعانویس چگونه دعا می نویسد | که واقعاً آنچه را که آموزش می‌دهند شخصی‌سازی کنند و آن را برای هر فردی تنظیم کنند. مراقبت های بعد از ما نیز متفاوت است.

زیرا من و تیم من به طور قابل توجهی پشتیبانی بیشتری را ارائه می دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که افرادی که با آنها کار می کنیم همیشه به کسی دسترسی دارند که بتواند به سؤالات آنها پاسخ دهد و از آنها در سفر مراقبه آنها پشتیبانی کند.

دعانویس چگونه دعا می نویسد | بسیاری از معلمان عالی TM® در آنجا وجود دارند، و همیشه ارزش دارد که چند تکنیک مختلف را امتحان کنید تا ببینید کدام یک برای شما بهتر است.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + دو =

نوشته های مشابه