دعانویس

دعانویس معروف در کرمانشاه

دعانویس معروف در کرمانشاه | شورش کنید یا در جنگ قیام کنید (رومیان 7:23) – 8 شدید 74 مرگ OF SIN در مؤمنان به اسارت درآوردن یا در نتیجه موفقیت در نبرد را مجذوب خود کرد – همه کارهای خشونت آمیز و تند و تند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | از توصیفی که از آن داریم (رومیان 7) می‌توانم کاملاً آشکار کنم که چگونه ذهن را تاریک می‌کند، اعتقادات را خاموش می‌کند، عقل را از تخت می‌کشد.

دعانویس معروف در کرمانشاه

دعانویس معروف در کرمانشاه | قدرت و نفوذ هر ملاحظاتی را که ممکن است مانع آن شود قطع می‌کند، و همه چیز را در هم می‌شکند. به شعله اما این کار فعلی من نیست.

استاد | حال، اولین چیز در هلاکت، تضعیف این عادت به گناه یا شهوت است، که با آن خشونت، جدیت، فراوانی، قیام، آبستن، غوغا، 9 برانگیختن، وسوسه کردن، ناراحتی، آنطور که طبیعتاً شایسته است، نخواهد بود.

دعانویس معروف در کرمانشاه | عادات گناه آلود با خشونت و تندخویی همراه می شود. گفته می‌شود که «با روح» بجنگید یا «جنگ کنید» (اول پطرس 2:11) – با رفتار و مخالفت معمولی که در آن وجود دارد.

انجام دادن (یعقوب 1:14-15). من می‌خواهم یک احتیاط یا حکمی بدهم، و آن این است: هر چند هر شهوتی در طبیعت خود به طور یکسان، همگانی، به گناه تمایل دارد و به آن سوق می‌دهد.

دعانویس معروف در کرمانشاه | اما این باید با این دو محدودیت اعطا شود: یک شهوت، یا یک شهوت در یک مرد، ممکن است به طور تصادفی بهبودها، تعالی و تقویت شود، که ممکن است به او حیات، قدرت و نشاط بدهد.

READ  شماره دعانویس در بوشهر

بسیار بالاتر از شهوت دیگری، یا همان شهوت (یعنی از همان نوع و ماهیت). در مرد دیگری وقتی شهوتی با قواعد و خلق و خوی طبیعی، با مسیر زندگی مناسب، با مناسبت‌ها، یا وقتی که شیطان برای مدیریت آن دست و پنجه نرم می‌کند، همانطور که هزار راه دارد.

دعانویس معروف در کرمانشاه | آن شهوت خشونت‌آمیز می‌شود. و تندخویی بر دیگران، یا بیشتر از همان شهوت در انسان دیگر. سپس بخارهای آن ذهن را تاریک می‌کند.

که اگر چه انسان همان چیزهای سابق را می‌داند، اما هیچ قدرت و نفوذی بر اراده ندارند، اما عواطف و هوس‌های فاسد به وسیله آن آزاد است.

دعانویس معروف در کرمانشاه | اما به ویژه، شهوت با وسوسه نیرو می گیرد. هنگامی که وسوسه مناسبی با شهوت در می‌آید، به آن حیات، نشاط، قدرت، خشونت و خشم تازه‌ای می‌بخشد.

چیزی که به نظر می‌رسید قبلاً نداشت یا قادر به انجام آن نبود. نمونه هایی برای این منظور ممکن است چند برابر شوند. اما طرح بخشی از رساله 11 دیگر برای اثبات این مشاهده است.

دعانویس معروف در کرمانشاه | پولس بین ناپاکی و همه گناهان دیگر تفاوت قائل است: «از زنا بگریزند. هر گناهی که انسان انجام می دهد بدون بدن است. اما کسی که زنا می کند به بدن خود گناه می کند» (اول قرنتیان 6: 18).

از این رو، حرکات آن گناه معقولتر و قابل تشخیص تر از سایرین است. زمانی که شاید عشق دنیا، یا مانند آن، در یک شخص نه کمتر از عادت باشد


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 5 =