دعانویس معروف در نمین اردبیل


نظرات

مقاله علمی

دعانویس

دعانویس معروف در نمین اردبیل | کشتی غرق شود، صرفاً به این گمان که روحش هنوز فرار خواهد کرد؟ آدمی فکر می‌کند که این چیزها سزاوار ذکر نیست، و با این حال، روح‌های بیچاره گاهی خود را فریب می‌دهند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | ادراک، تصور قسمت 4: موارد خاص و رهنمودهای کلی [فصل 4] با فرض کلی این موارد، من به بررسی سه مورد خاص برخاسته از حقیقت پیشنهادی می‌پردازم: مورد اول به خود آن چیز مربوط می‌شود.

دعانویس معروف در نمین اردبیل

دعانویس معروف در نمین اردبیل | دوم به زمان یا فصل آن. و آخرین به تبعیت 1 با اشاره به پیشگیری از شر درمان شده از. ممکن است پرسیده شود: (1) چگونه ممکن است یک انسان بداند که در وسوسه قرار می گیرد؟

استاد | برای جلوگیری از وارد شدن ما به وسوسه چه دستوراتی باید داده شود. (3) چه فصولی وجود دارد که در آن انسان ممکن است و باید بترسد که ساعتی از وسوسه نزدیک است.

دعانویس معروف در نمین اردبیل | آیا کمتر کسی است که به خاطر این همه آسایش، آرامش، شادی و جلال خدا و افتخار انجیل که به او سپرده شده است.

از کجا می‌دانیم که وارد وسوسه شده است، من می‌گویم: وقتی انسان به گناهی کشیده می‌شود، ممکن است مطمئن باشد که وارد وسوسه شده است.

دعانویس معروف در نمین اردبیل | همه گناهان از وسوسه است (یعقوب 1:14). گناه میوه ای است که فقط از آن ریشه می آید. اگر چه یک انسان هرگز به این صورت ناگهانی یا شدید در هیچ گناهی غافلگیر نمی شود.

READ  نوشتن دعا روی طلا

با این حال از یک وسوسه یا وسوسه دیگر است که تا این حد شگفت زده شده است (بنابراین رسول، Gal. 6:1). اگر مردی تعجب کرد، عیب او را گرفت، با این حال وسوسه شد.

دعانویس معروف در نمین اردبیل | زیرا او می‌گوید: «به خودت فکر کن، مبادا تو نیز وسوسه شوی»—یعنی همان‌طور که او در هنگام غافلگیری، گویی از غافل، چنین بود.

این مردان گاهی اوقات توجهی به آنها نمی کنند و این به ضرر بزرگ آنهاست. وقتی گناهی بر آنها گرفتار می‌شوند.

دعانویس معروف در نمین اردبیل | خود را به توبه از آن گناه می‌کشند، اما وسوسه‌ای را که باعث آن شده است، در نظر نمی‌گیرند، تا خود را در مقابل آن قرار دهند و مراقب باشند که دیگر وارد آن گناه نشوند.

از این رو، آنها به سرعت دوباره گرفتار آن می شوند، اگرچه بیشترین نفرت را نسبت به خود گناه دارند که می توان بیان کرد.

دعانویس معروف در نمین اردبیل | کسی که واقعاً بر هر گناهی پیروز می شود، باید به وسوسه های خود توجه کند و به آن ریشه ضربه بزند. بدون رهایی از آنجا، او شفا نخواهد یافت.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو − یک =

نوشته های مشابه